reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Grzanka mi tez herbatka mietowa dobrze robi ;)
MatkaEwa a Ty kiedy na wizyte sie wybierasz? tez bede wyczekiwac

ja pije kawke rozpuszczalna z 1 lyzeczki z mlekiem i wafelkami waniliowymi sie zajadam ;)
 
reklama
witam się z gorąco kawką
u mnie kolejny dzień upał i straszna duchota, wiecznie zmęczona jestem, nie przypominam sobie żeby w poprzednich ciążach aż tak dokuczało mi zmęczenie, moja sześcioletnia córka tak się przejeła że kazała mojemu mężowi się zapytać lekarza dlaczego mamusia taka zmęczona chodzi bo się martwi że coś mi jest heheh
dzis jak robiłam sniadanie do szkoły dzieciakom i poczułam szynkę to ledwie wytrzymałam żeby nie zwymiotować
a wczoraj ktoś pisał o ogórkach małosolnych i teraz za mna chodzą a tutaj niewiem czy coś takiego dostanę, wogóle to co godzine mam ochotę na coś innego, ale na szczęście na myśleniu sie kończy bo inaczej z moją wagą było by źle, jedynie do słodkiego mnie nie ciągnie
witam nowe mamusie i trzymam kciuki za przyszłe wizyty
 
Ja wczoraj byłam na wizycie (relacja w odpowiednim wątku)
A dziś siedze sobie w pracy, a jutro na wesele wybieramy sie do kuzynki ahh już nie moge się doczekać jedzonka, mam duży apetyt i zero mdłości więc najem sie za dwóch- a co teraz można :-)
Ogólnie to czuje się całkiem normalnie no ale od wczoraj wiem na 100% że fasolka siedzi sobie w moim brzuszku :-)
 
Witam, wszystkie przyszłe mamy:-) jestem tu nowa i to mój pierwszy post,
chciała zadać pytanie kiedy najlepiej iść do ginekologa potwierdzić ciążę tak żeby nie odprawił mnie z kwitkiem, że jeszcze nic nie widzi itp. W środę i dziś zrobiłam 2 testy oba wykazały bladą drugą kreseczkę, ostatnią @ miałam od 27 kwietnia.
pozdrawiam Ewa
 
Ja u ginekologa byłam 3 dni temu czyli początek 5 tygodnia i lekarz zbadał mnie i stwierdził ze macica ok i dzidziuś jest w macicy :) ze względu na biegunki za tydzień mam kontrolę wtedy będę miała założoną kartę ciąży i dostane skierowania na badania :):)
 
Ja chciałam się wybrać jak najszybciej bo w pierwszej ciąży miałam cholestazę która w 70% powtarza sie w drugiej ciąży i chciałabym jak najwięcej i najszybciej wiedzieć na co powinnam zwrócić uwagę w obecnej ciąży (jeśli test mówi prawdę), ale czytałam na różnych forach, że często lekarze sugerują pierwszą wizytę dopiero ok 6-7 tygodnia.
 
bella83 ja byłam bardzo wcześnie, bo ostatni @ miałam 21 kwietnia a ja byłam u gin. 23 maja. Ale ciążę stwierdził, założył kartę ciąży, wysłał na badania itd.
Wprawdzie nie było jeszcze akcji serca itd ale ja chciałam przynajmniej pęcherzyk zobaczyć, bo chodziły mi po głowie myśli, że pozytywne testy to nie ciąża tylko np. przedwczesne przekwitanie, co się coraz częściej zdaża.
Powiedziałam to nawet lekarzowi i po usg się śmiał, że nie przekwitam tylko kwitnę.
 
To chyba dziś zadzwonię do mojej gin. ona przyjmuje raz w tyg. więc pewnie i tak za tydzień dwa mnie przyjmie.
Dziewczyny ja jestem całkiem zielona wiec zapytam tutaj : jak mogę dodać forum styczeń 2013 gdzieś do profilu mojego tak żebym nie musiała za każdym razem jak chce zobaczyć co się tu dzieje szukać w wyszukiwarce forum:(( można tak?
 
dzien dobry! U nas piekna pogoda, swieci sloneczko ale jest bardz swiezo, ok 20C. Cora z mezem na spacerze a ja gotuje jak widac ;-) Czuje sie calkiem niezle, mdlosci jakby mniejsze dzisiaj.

bella mozesz dodac strone ze styczniem do zakladek w swojej przegladarce. Nie wiem jakiej uzywasz, w roznych jest roznie. Ja mam google chrom i po prostu widze ta stronke w najczesciej przegladanych, ale moge tez dodac do ulubionych klikajac na gwiazdke po prawej przy pasku z adresem strony.
Ja na pierwsza wizyte ide za ponad tydzien, to bedzie ok 7 tygodnia. Bylam na przelomie 4/5 i nic nie bylo jeszcze widac.
 
reklama
bella83 a jak długie masz cykle? Ja miałam krótkie 25 dniowe. Myślę, że to też może mieć znaczenie co do wieku ciąży bo im krótszy cykl, tym wcześniej jest owulacja.
 
Do góry