reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

moje cykle to standard ok 28 dni, robiłam testy owulacyjne i dzięki temu wiem, że jajeczkowanie miałam ok 11 maja.
 
reklama
dardnaskela witaj :-)

niebieskaa81
jeśli masz ochotę na ogórki małosolne, możesz łatwo zrobić je sama, włóż parę do słoika, 2 ząbki czosnku, trochę kopru i zalej wrzącą wodą wymieszaną z 1 łyżką soli (1 łyżka na litr wody), po dwóch dniach będą gotowe ;-) stary sprawdzony sposób prosto z restauracji, którą miałam okazję w zastępstwie przez 4 miesiące kierować

bella83 wejdź sobie na tę stronkę - Kalkulator ciąży i porodu - jeden z najlepszych, według mnie, kalkulatorów porodu, wpisujesz datę ostatniej @, długość cyklu i potem możesz sobie sprawdzić w którym dniu będziesz np. w 7 tygodniu. Ja go ostatnio często używam, żeby wiedzieć ile będzie miała fasolka kiedy będę na następnej wizycie u lekarza itd.
 
Ja też cały czas jem ... i czekam na pierwsze mdłości;/ w pierwszej ciąży brałam na wymioty wit. B6 chyba bo nic nie pomagało.

Mój kłopot z wizytą sam się rozwiązał bo Dr na której mi zależy ma wolny termin dopiero 14 czerwca na 21.40 !!:szok:
 
Witam Baśka_28.
Dzwoniłam o wizyte na usg ale prawdopodobny termin na 11 czerwca w tym że jest przepełnienie i mam zadzwonić w środę jeszcze raz czy mogą mnie wcisąć :-(. Bardzo mi zależy bo 16 czerwca mam lot do Polski i muszę wiedzieć czy wszystko ok.

Jeśli chodzi o objawy to narazie nie mam żadnych po za wstrzymaniem menstruacji i obolałych piersi. również straciłam apetyt ale to może bybć zwiazane z nerwami jakie przechodzę.
 
dziewczyny na głoda polecam zielone ogórki :) nie mają kalorii a zawsze uspią troszku głoda.. :)

Ja dzisiaj jakaś ziewająca jestem..

bela.. skoro owulke miałas ok 11 maja to spokojnie, jeszcze czas na wizyte i ten termin u ginki bedzie w sam raz

titilaya... kurcze ale łatwy ten twój przepis na ogórki, mi nigdy nie wychodziły więc wyprobuje wg twojego sposobu :)
 
Baśka_28 witaj w naszym gronie :-)

gocha1986 na pewno uda Ci się z tym usg, a jeśli powiedzą, że nie da rady to powiedz im, że jesteś w podbramkowej sytuacji, bo masz lot za parę dni i musisz wiedzieć czy nie ma żadnych przeciwwskazań, ale mam nadzieję, że będzie ok i że Cię przyjmą
 
mysia przepis jest tak łatwy, że udawały się zawsze ;-) tylko dobrze dokręć słoik, jak zrobisz to napisz czy Ci smakowały
 
reklama
Titilaya mi się wydaje że ten kalkulator jest niedopracowany. Wpisuję datę ostatniej miesiączki wszystko ładnie wyskakuje kiedy termin i w ogole i pisze, że piewszy trymestr (12 tygodni) skończę 20 czerwca. a jak wpisuję datę 20 czerwca zeby sprawdzić w którym tygodniu będę to wyskakuje że w 10 oO

Jestem w 8 tygodniu więc w 10 będę za dwa tygodnie czyli wychodziłoby na 4 czerwca. Więc nie ogarniam i nie ufam temu kalkulatorowi ...
 
Do góry