reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Aneta 85 no właśnie mam tak samo. Początkowo ból brzucha a teraz senność i piersi. No to mnie pocieszyłaś:) Trzymam kciuki za pozytywną wizytę u lekarza:)
 
reklama
Aneta_85 moja kreska też była bardzoo blada, widoczna tylko pod świało, a teraz zrobiła się mocna i gruba :-D
Tak więc gratuluje i witaj wśród Nas.
 
No to nas przybywa :). Witajcie ! Moje dwa testy były wyraźne. Ale te same objawy - piersi bolące i napięcie w podbrzuszu jak przed okresem. Olka jeżeli praca jest wyczerpująca i niebezpieczna to zmykaj na L4 jak najszybciej.
 
Witajcie dziewczyny widze że mdłości ciąg dalszy, u mnie też ale dziś na szcęscie słabiej niż w czoraj.

Ja dziś od rana wydzwaniałam do gin i sie okazało że pierwsza wizyta dopiero na 11 czerwca,więc mi poradziła położna żebym poszła do innego na pierwszą wizytę a potem to już pani gin będzie mi prowadzić ciąże do końca.
CZarni ta przechodnia to na św wojciecha jest na rokosowie musze poszukać godzin zraz ci napisze bo sama też pójde na jedną wizytę do niego apotem to już do pstrokońskiej bede chodzić do końca ciązy.
 
Tasia1107 ale Twoja pani ginekolog jest rozchwytywana, taki długi termin, ale pewnie jest dobra jak ma tak pozajmowane wszysko.
 
Tasia ja też na wizyte jestem zapisana na 12 czerwca.. Tyle pacjentek.. Ale w środe ide do tej samej lekarki tyle, ze prywatnie.. tzn dziś będe dzwonić, bo ona przyjmuje tylko w pn i śr i nikjak sie znią skontaktować..
 
Witajcie :)
Widzę, że sporo się pozmieniało, nie było mnie 2 dni, a tu proszę, jakie miłe zaskoczenie :) Styczniówki 2013 na podforum :)
U mnie chyba hormony zaczęły już działać, bo od rana płaczę ze szczęścia i nie potrafię się opanować. Wyszłam na spacer, żeby się troszkę przewietrzyć i zrelaksować po napiętym weekendzie. Moje maleństwo dostało pierwszy prezent, może to troszkę za szybko, ale dobra ciocia sprezentowała łóżeczko z całym wyposażeniem i kiedy patrzę na tę malutką pościel, poduszeczkę i ozdoby to jeszcze bardziej się wzruszam :) Jeszcze gdyby nie ta senność i uderzenia ciepła to ogólnie byłoby super, bo zgaga już nie pali, w podbrzuszu kuje tylko troszkę. Pozdrawiam Was gorąco i życzę miłego, beztroskiego dnia!
 
reklama
witam
ja też najprawdopodobniej będę styczniową mamusią, termin @ mam na 16 maja ale już test ciążowy robiony 10 maja wyszedł pozytywny, co dwa dni powtarzam testy i kreseczka coraz wyraźniejsza.
to bedzie mój czwarty dzieciaczek, i po cichutku liczę na chłopczyka bo mam już trzy dziewczynki, no ale ważne żeby wszystko było dobrze
 
Do góry