reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Witam z rana:-)
No i witam nowe mamusie:-)

U mnie ciąg dalszy mdłości.. Oszaleje chyba.. Najgorsze to wstac rano ubrać sie i odprowadzić córe do przedszkola.. Potem przechodzi ale za to dochodzi sennosc:eek:i tak w kolo Macieju... hehe.. Ale objawy identyczne jak w pierwszej ciąży..

Dziewczyny powiedzcie mi czy dalej kłuje Was w podbrzuszu?? Bo mnie wczoraj tak mocno, ze aż sie przestraszyłyłam..
 
reklama
Witam :) Dzieci w szkole i przedszkolu więc czas na śniadanko . Baśka 201 - ja nie czuje kłucia ale jeszcze dwa dni temu bolały mnie jajniki. Od dwóch dni już tylko mdłości mi dokuczają. Kiedy wybieracie sie do lekarza ????
Mam nadzieję, że suwaczek wkleiłam dobrze :)
 
hej

witam nowe mamusie;-)

ja wekend spedzilam intensywnie, w sobote szkolenie, w niedziele zakupy i obiad u tesciowej... wieczorem pobolewal mnie brzuch i dzis tez z rana pobolewa...:-(

jak mi sie nie chce isc do roboty..... szczerze, to sie nie moge doczekac kiedy pojde na l4.... w poprzedniej ciąży pracowałam do 20tc a teraz juz bym chciała wolne ze wzgledu ze trzeba sie zajmowac synkiemi juz nie mozna sobie pozwolic na lezenie plackiem :-D

buzka ;-)


czarni pozniej jak znajde numery to napisze ci na priv, a co do salluma to idziesz normalnie do przychodni na rokosowie , rejestrujesz sie u poloznej i czekasz w kolejce , tylko musisz zobaczyc w jakich godzinach przyjmuje bo ja nie pamietam...
 
poniedziałkowe dzień dobry! :)
Mdłości dają mi w kość, czuje się tak padnięta, że chyba zasnę na biurku. Dziś idę odebrać ostanie badanie grupę krwi i jutro idę do lekarza, bo oszaleję, może da mi kilka dni wolnego. Udało mi się zjeść serek wiejski i to na razie na tyle...
Trochę się stresuje, bo jeśli nie da mi choć kilku dni padnę na dziób... Macie jakieś doświadczenia ze zwolnieniami? dają czy nie chętnie?
 
Witam styczniówki z pracy
Mnie raz po raz pobolewa brzuch ale nie znowu aż tak mocno, mdłości narazie nie mam, ale być może jeszcze wszystko przedemną
:no:
MatkaEwa ja chce iść do lekarza w przyszłym tygodniu, jutro będe dzwonić i się umawiać. (jesteśmy na tym samym etapie według suwaczka:-))

domiska1 mi lekarz bardzo chętnie dał zwolnienie, mówiłam że się słabo czuje i mi się spytał czy chce zwolnienie to było jakoś w 12 tygodniu ciąży i zwolnienie już tak się ciągło do końca.
 
Ostatnia edycja:
też tak myślałam , żeby pójść w najblizszych dwóch tygodniach . Fajnie , że jest ktoś w tym samym dniu poczęty :) ( według suwaczka oczywiscie) :-D. Z tymi zwolnieniami to różnie bywa . Mam trójkę dzieci :tak: i w każdej poprzedniej ciąży pracowałam do 7 miesiąca ciąży - lekarz miał podejście , że ciąża nie jest przeszkodą do aktywnego trybu życia. Poniekąd mi to odpowiadalo. Dodam , że praca moja nie jest uciązliwa i bardzo ją lubię. Ale pewnie gdybym miała jekieś dolegliwości to nie byłoby problemu. Mam nadzieję tym razem tez pracować jak długo się da.


:-)
 
Ja też chętnie bym pracowała, bo nie mam zamiaru zamknąć się w domu w dresach ale po prosu nie jestem w stanie, mam nadzieję, ze to szybko przejdzie i wrócę jak młody bóg. Praca nie jest super ciężka choć czasem stresująca, jestem szefem kilkuosobowego zespołu ale w tej chili nie mogę się na niczym skupić, więc pożytek ze mnie chwilowo marny
 
Dziewczyny współczuje złego samopoczucia. U mnie znowu bezobjawowo. Martwię się tym bo nie czuję się jakbym była w ciąży poza podwyższoną temp. oraz większym i pobolewającym biustem. To mój pierwszy stan błogosławiony i nie wiem jak to wszystko odbierać. Ja jestem w tym tygodniu na urlopie. Niestety ja muszę iść na L-4 bo moja praca jest zbyt ryzykowna: stres, 8 godzin na nogach, czasami praca w godzinach nocnych, duże różnice temperatur no i praktycznie cały czas w biegu, nie mówiąc już o dużym ryzyku poślizgnięcia i uderzenia. Gdybym miała inną pracę to na pewno bym pracowała.
Dziewczyny, która z Was ma wizytę u lekarza w tym tygodniu? Ja idę w czwartek i mam nadzieję, że będzie już widać zarodek i że dostanę L-4.
 
reklama
Witajcie styczniówki :-)
Prawdopodobnie i ja do Was dołączę w najbliższym czasie. Zrobiłam wczoraj wieczorem test, i dzisiaj rano. Oba wyszły pozytywnie, ale blade te kreski są, więc to jest bardzo wczesna ciąża. Dopiero za tydzień mam wizytę więc zobaczymy jak się rozwija.
A termin z ostatniej miesiączki mam na 19.01.

Olka* , ja w pierwszej ciąży też nie miałam żadnych objawów. Na początku pobolewały mnie piersi i macica, tak jak na okres. Ba, nawet mdłości żadnych nie miałam. Potem jedynie senna się zrobiłam i mogłam spać i spać.
 
Ostatnia edycja:
Do góry