reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
hej kobitki :)) ale nam mamusiek przybyło :)
witajcie kochane :)
widzę trochę burza sie rozpętała :D
ja dzień poza domem
samopoczucie na 4+ trochę mnie w samochodzie wytrzepało ale ogólnie jest ok zdarza mi sie mieć jakieś mdłośći ale nie są przeze mnie bardzo odczuwalne i nie przeszkadzają mi ale strasznie mi ciężko.... pochodzę trochę dostaje zadyszki gorąco mi i słabo... wiec wakacje zapowiadaja sie zabawnie...
 
Witam wszystkie styczniówki
Z tego co mi wiadomo kobiecie w ciąży i 6 tyg po porodzie przysługuje bezpłatna opieka medyczna i w szpitalu nie mają prawa wziąć pieniędzy za poród i opiekę, a najlepiej isc i zarejestrować się do Urzędu Pracy i po sprawie
Ja mam termin na 28 grudnia 2012
pozdrawiam
poród jest bezpłatny ale każda doba spędzona w szpitalu jest płatna i to kolosalne pieniądze bo zajmujesz łózko
 
Jeżeli chodzi o ubezpieczenie to będę mieć dopiero po 20 bo chłopak mnie ubezpieczy i będzie ok. Chwilowo nie mam ubezpieczenia. Mamy własne mieszkanie i spokojnie stać nas na drugie dziecko. :)
Mam pytanie dziewczyny czy mimo spóźniającego się okresu przez tydzień i drugiej jasnej kreski na teście może to nie być ciąża?
 
Abby jesteśmy na tym samym etapie ciąży według moich obliczeń:) Chyba zaczekam do wizyty u lekarza z suwaczkiem chociaż tam będzie inny termin. Ja też na razie czuję się dobrze ale czekam każdego dnia kiedy to przyjemne samopoczucie się skończy. Dzisiaj przez 2 godziny było mi nie dobrze ale to pewnie coś mi zaszkodziło.
Patrycja postaraj się załatwić ubezpieczenie bo to niebezpieczne objawy.
Ika czemu mówisz,że czeka Cię cesarka?
Dziewczyny a tak swoją drogą, jak wkleić tutaj gotowy suwaczek?
 
Ostatnia edycja:
MArzenixx proszę Cie podaj mi na priv jak możesz numery telefonów do tych lekarz których polecałaś bo ja nie stety na necie znajduje takie głupoty że aż boje się dzwonic dziekuje :))

A i pisałaś że salum przyjmuje dzieś na Rokosowie bez rejestracji wiesz może coś więcej bo ja też nie mogę tu nic znaleźć bo to by mi bardzo pasowało dla samego usg proszę daj jakiś znak ;-)
 
Ostatnia edycja:
Suwaczek chyba się pojawia sam ??? :) Nie wiem - sama pierwszy raz korzystam z tego wynalazku sympatycznego i liczę na to , że się pojawi:tak:. Nie warto słuchajcie oceniać i komentować - lepiej doradzić i powspierać się trochę ( chyba w takim celu to forum działa ) . Mdłości zacznają się pojawiać i zmęczona jestem bardzo . Dobranoc wszystkim , jutro poniedziałek , rankiem trzeba dzieci wyekspediować do szkoły i przedszkola:rofl2:
 
suwaczek tworzysz sobie sama a wlekjasz go poprzez twój profil palnel kontrolny też u góry i potem edytuj sygnature tam wklejasz skopiowany kod suwaczka i bierzesz na podgląd czy jest i dobrze zrobiłas i potem zapisz wszystko powodzenia :))
jak zrobiłam to mało jasno wpisz w google jak wkeic suwaczek na baby boom to ci sie pokaze :)
 
reklama
Do góry