reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Hej :)
Mam pytanie dziewczyny czy mimo spóźniającego się okresu przez tydzień i drugiej jasnej kreski na teście może to nie być ciąża?

zrób drugi test i sprawdz czy kreska jest bardziej widoczna, a najlepiej isc do lekarza...bo wszystko jest mozliwe...ja mam takie cykle dziwne ze czasami 2tyg. nie mialam okresu...ale faktycznie na tescie nie powinno byc widac drugiej kreski nawet slabej...
 
reklama
Witam wszystkie mamusie :) Jutro będe wiedzieć na 100% czy do was dołącze. Przybywam z wątku staranka od stycznia 2012. @ wypada mi na sobotę, ale od tygodnia coś się niewyraźnie czułam, więc wczoraj siknęłam wieczorem i bach blada II krecha, w szoku byłam... Dzisiaj rano (nie na cczo) znowu test zrobiłam i znowu blada krecha ale już bardziej wyraźna od wczorańszej. Dzwoniłam do gina i on twierdzi, że @ w sobote jednak nie przyjdzie :) Mam iść jutro na bete i w czwartek o tej samej porze powtórzyć. Co do objawów to od owulki (miała miejsce na 90% 4 maja) bolą mnie piersi, przez jakiś czas bardzo mnie sutki bolały, teraz to już się rozeszło na całe piersi. Trzepie mnie z zimna od paru dobrych dni, kuje raz jeden raz drugi jajnik tak ze 2 razy w ciągu dnia. Rano tempka w pochwie 37, 2, teraz mnie palą uszy i twarz, ale jest mi zimno. Pod koniec maja w zeszłym roku w 10 tyg poroniłam bliźniaki - przyczytny raczej nieznane, słabe były po prostu. Robiłam wszytskie badania jakie możliwe i zdrowa jestem. Od stycznia się staraliśmy. W styczniu i lutym byłam na clo no i nie wychodziło do tej pory... Jestem w szoku, że 4, 5 dni przed @ testy wyszły. W tamtej ciąży po terminie mi dopiero blada krecha wyszła :-D
 
Tak w ogóle, to mam na imię Żaneta i jestem ze Śląska (okolice Katowic) Bardzo mi miło :) Jutro dam znać co i jak. Wynik powinnam mieć ok 13 tej. :tak:
 
Aneta, wiek o niczym nie świadczy. Ja mając 20 lat byłam już mężatką. ;)
Trzeba brac odpowiedzialnosć za swoje czyny.

Marzenixx, tak, podaje nurofen, nie jest on tylko na zbijanie gorączki, tak smao na bolesne ząbkowanie. :) U nas chyba idą dwie dolne jedynki za jednym zamachem...

Baska, ja bóle podbrzusza jak na @ mam dalej. Z Tymciem miałam bóle do 12 tygodnia.

Patrycja92, test rzadko myli się w tę stronę, więc raczej możesz być pewna ciąży.

Kropka89 chyba mogę gratulować już... ale narazie trzymam kciuki. :) Teraz będzie na pewno dobrze. :)
Ja jestem z DG, bliskie okolice. :)
Mnie w ciąży bliźniaczej wyszły dwie krechy 10 dni przed planowaną @. I to po południu. :D


U mnie dalej masakra z samopoczuciem, jest mi ciągle słabo, mogłabym spać cały dzień, boli głowa na całego. Eh, a przy synku to ciężko odpocząć, dobrze, ze mąż pomaga. :)


W czwartek mam wizytę, będę w 7t0d, mam nadzieję, że serducho już będzie.

No i pytanko: ominęła mnie czyjaś wizyta u gina? :)
 
Ostatnia edycja:
Kropka87 jak miło! Do tej pory najwięcej było tu Zachodniopomorzanek, ale dziewczyny ze Śląska rosną w siłę :)

A ja mam zmartwienie, bo po wnikliwym czytaniu opinii i postów w internecie na temat wyboru lekarza, zdecydowałam się na pewną Panią dr, przed chwilą dzwoniłam i usłyszałam, że mogą mnie zapisać dopiero na WRZESIEŃ! :( Zdziwiłam się w negatywnym sensie, bo do najtańszych wizyta u Pani dr nie należy, dlatego wtajemniczeni mi się dziwili, że chcę, aby ona prowadziła moją ciążę. Ale to dla mnie przesada, żeby na prywatną wizytę czekać 5 miesięcy :(
 
Kropka87 mi tydzień przed okresem wyszła bardzo blada kreska, która z dnia na dzień robiła się coraz wyrazniejsza. Tak więc po cichu gratuluje :-D
 
czarni życze powodzenia w dzwonieniu bo mi się udało dopiero za 5 razem no ale udało sie i jestem już zapisana.
A swoją drogą to ty chyba podobnie do mnie chcesz iść na pierwszą wizyte gdzieś indziej a pózniej to już do Pstr do końca??

Ja na pierwszą wizytę pójde w czwartek albo w piątek bo w czwartek zaczyna mi sie równiutki 6 tydzień, i tak sobie obliczylam że póżniej to już będe w 10 tyg jak mi wizyta wypada na 11czerwca.Więc odstęp miesiąca między wizytami to juz normalnie.

Witam nową mamusie
 
reklama
Ależ jestem zła.. Co się dzieje z tymi lekarzami.. Oczywiście do wyżej wymienionej lekarki nie mam szans dostac sioe szybciej mimo, ze prywatnie.. Pani zaproponowala mi wizyte na 13 sierpnia:szok::eek: nic nie dalo mówienie, ze to ciąża - usłyszałam prosze dzwonić, może sie coś zmieni.. Masakra.. Gdzie ja mam sie dostać do lekarza..:angry:

Gizmowa a już się bałam, ze to mnie znowu boli.. Pytałam, bo w pierwszej ciąży miałam dość poważne problemy z utrzymaniem i byłam na lekach do 37 tc.. A były to te same kłucia co teraz.. Dlatego pytałam czy ktoś jeszcze ma to samo...

Witam wszystkie zaciążone nowe mamusie
:-)
Kropka witaj ja też ze śląska;-):-)
 
Do góry