reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Cześć
Witam nowe mamusie:)
Olka* nie martw się, mi też nic nie dolega oprócz bolących piersi. Tak naprawdę wolałabym żeby tak zostało! W poprzedniej ciaży trochę wymiotowałam ale dopiero tak od 8 tygodnia więc narazie się nie podniecam dobrym samopoczuciem! Dziś mam pierwszą wizytę.
Pozdrawiam wszystkie styczniówki i życzę miłego dnia!:-)
 
reklama
Baska201 dzięki za podpowiedz ja chyba też prywatnie pójde do niej, w sumie to nawet nie pomyślałam żeby pojść prywatnie.Musze sie jeszcze zastanowić.

titilaya to faktycznie bardzo szybko:-)

niebieska czwarty dzidziuś no to naprawde podziwiam ja teraz z drugim jestem w ciąży i mam ogromne obawy jak sobie poradze z dwójką.

A dziś sobie tak pomyślałam jak to będzie z tymi kilogramami bo ja jeszcze po pierwszej ciązy ma 5 do zgubienia a tu już druga ciąża,az sie sama boję:szok::szok:
 
Niebieska też podziwiam ale to fajnie jak ludzie mają więcej niż dwójkę dzieci. Bije od Ciebie szczęście:)
titilaya piękne chwile:)
Abby oby to dobre samopoczucie nas nie opuściło:) Czekam z niecierpliwością na relacje z wizyty:)
tasia1107 nadmiar kilogramów nie ominie żadnej z nas. Damy radę:)
 
hej hej!!! witam wszystkie nowe podwojne kreseczki:) 4 dzieci - podziwiam i gratuluje!! ja dopiero pierwsze w drodze i juz stres i niepokój :) Od wczoraj pobolewa mnie prawy jajnik , troche kluje czasami w sumie od godziny tak caly czas...mam nadzieje ze to nic zlego...leze nadal i dzisiaj czuje sie super - nie ma mdlosci i tak bardzo mi sie nieodbija... tylko sie stresuje jutrzejsza wizyta w szpitalu;/ niby zwykle badania ale jednak szpital;/
 
ja w ostatniej ciązy duzo przytyłam, ale dzięki silnej woli i cwiczeniom udało mi sie wszystko zgubić, teraz mam nadzieje że nie przytyję tyle, trzeba będzie sie kontrolować i zdrowo odzywiać :) najgorsze są te zachcianki
moje dzieciaczki to wielkie szczęście, chociaz są i gorsze dni
co do objawów, to mnie boli brzuch i krzyż, mam mdłości , jestem zmęczona, mam większy apetyt no i huśtawka nastrojów, brzuszek też troche odstaje
ja narazie nie mówię nikomu o ciąży i w chciałabym jak najpóźniej, ale tylko ze względu na moją siostrę, niechcę jej sprawiać bólu, ona z mężem stara się od kilku lat o dzidziusia i narazie im sie nie udaje, mam nadzieje że już niedługo im się uda i wtedy bedę mogła powiedzieć :) mieszkam za granicą więc rodzinka się nie połapie narazie, dopiero pod koniec lipca mają do mnie przyjechać w odwiedzinki i niewiem jak to wtedy będzie, liczę że wtedy jeszcze nie bedzie widać
 
Cześć dziewczyny :)

Kilka dni mnie nie było a tu już tyle do nadrobienia :szok:

Widzę, że was też nudności dręczą ... mnie na szczęście raz na 3,4 dni ... Codziennie jak wstaje rano jestem tak głodna że zjadłabym wilka ! a jak zaczynam jeść to dwa kęsy i już nie chcę. oO. Od kilku dni chodziła za mną zupka ogórkowa i dzisiaj mamuśka mi zrobiła . .. jadłam aż się uszy trzęsły ! :)

28 maja mam drugą wizytę, mam nadzieje ze bedzie dobrze, juz nie mogę się doczekać ... dopiero po tej wizycie przekaże nowinkę o ciąży wiekszej ilosci osób ;)

Byłam dzisiaj skazana na dojazd do szkoły autobusem ... bałam się, że będzie mnie mdlić i co gorsza zwymiotuje i do samego konca jak stalam na przystanku nie wiedzialam czy wsiadać czy nie ;) na szczęście niiic a niic mi nie było :)


Też macie tak, że co kilka godzin zaglądacie w majty żeby sprawdzić czy wszystko okej ? :) Ja myślę pozytywnie, wiem że musi być dobrze ale czasem sprawdzam. Podobno to normalne :)





Witam nowe mamuśki ! spokojnej i zdrowej ciąży dziewczyny ! ;* ;)
 
hej dziewczyny Taska dzięki za info do pstrokosińskiej też bede chodzic ale teraz sie do niej dodzwonic to masakra nie ma położnej i wszystko sama robi
jutro bede dzwonić do niej mam nadzieje ze sie dodzwonie to wtedy wyjdzie :)
 
reklama
Hej :)
Mam pytanie dziewczyny czy mimo spóźniającego się okresu przez tydzień i drugiej jasnej kreski na teście może to nie być ciąża?


Wiadomo różne rzeczy się zdarzają ... ale wydaje mi się że pozytywny test jest daje dużą pewność ... do tego spóźniający się okres. Ewidentnie ciąża. Moja druga kreska za pierwszym razem też nie była jakoś mega widoczna .. a ja i tak wiedziałam że jestem w ciąży .. taka moja intuicja. Wizyta u lekarza tylko to potwierdziła.


Poczekaj dzień, dwa i zrób kolejny test jeśli to ciąża kreska powinna być bardziej widoczna ;)
 
Do góry