reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2013 :))

Cześć dziewczyny
Czy mogę dołączyć do waszego licznego grona:) Termin mam na 12 stycznia. To moja druga ciaża, mam już synka 3 letniego!
Pozdrawiam
 
reklama
Witam :-). Wszystko wskazuje na to , że moje czwarte dziecko też urodzi się w styczniu 2013. Trochę jestem tym przerażona. Pozdrawiam wszystkie mamusie czekające na swoje maleństwa i rozpoczynające razem ze mną ten czas pełen zmian. Trzymajcie się !!!:-D
 
Nowe przyszłe mamusie witamy:)
Ale nas się nazbierało, będzie ciężko zapamiętać kto jest kim:D
Smile i jak teścik? Dołączasz do nas?
Ja dzisiaj według moich obliczeń jestem w 5 tygodniu i 3 dniu ciąży. Czuję się jak na razie dobrze i boję się czy wszystko w porządku. Brzuch już mnie nie boli jak na początku jedyne co to piersi mam powiększone i bolą no i apetyt mam większy. Was dziewczyny cały czas boli brzuch? Myślicie, że mam powody do baw?
Zaraz zmykamy na obiadek do babci:)
 
Abby, MatkaEwa witajcie:))
Olka jeśli to nie jest mocny ból to myślę ze nie ma się czego obawiać...macica się powiększa i stąd te bóle.......mnie tez pobolewa ale nie cały czas.
MatkaEwa wow :szok: 4 dzieciątko:) podziwiam naprawdę:))

Miłej niedzieli!!!!:)
 
witam wszystkie nowe mamusie:-):-)

Abby to termin masz taki jak ja na 12,miło słyszeć że to ten sam dzień a w praktyce pewnie i tak inaczej wyjdzie:tak:

Ja dziś wstałam jakby cała połamana, wszystko mnie boli głowa ciężka a do tego od dzis mdli mnie jak choroba, zjem to mdli ,nie jem to też mdli oj trzeba sie przyzwyczajać bo jeszcze kilka tygodni przedemną:crazy:

Pamiętam że w pierwszej ciązy tak haftowałam że nic nie jadłam bo non stop w wc siedzialam i tak do 12tyg a potem jak reką odjął.
 
Nie było mnie 1,5 dnia a tyle nowych mamusiek przybyło, witam Was serdecznie.
Ja jakoś piątkowy panieński przeżyłam, choć wydaje mi się że kuzynka mogła cos podejrzewać bo nie piłam, ale nie chce jeszcze nikom rozpowiadać, dopiero po wizycie.

ika216 mamy takie same suwaczki, moze urodzimy w jednym terminie i nasze dzieciaczki też są w podobnym wieku:-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie, jestem nowa bo dzisiaj "wysikałam" dwie kreski. Jestem przerażona, bo mam 20 lat i nie wiem czy sobie poradze :( Kompletnie nie miałam nigdy obycia z tak malym dizeckiem :( Ciesze sie, ale póki co widzę więcej minusów niż plusów.
 
witajcie nowe mamusie:) Aneta92 - wszystko bedzie dobrze- 20 lat to nie jest tak bardzo malo...masz 8 miesiecy na przygotowanie sie do tej roli, ktora na 100% bedzie najwazniejsza i najbardziej wspaniala w twoim zyciu...wiele z nas ma watpliwosci, ale zobacz ile jest mam i dzieci na swiecie i wszystkie sobie radza:) trzymam za ciebie kciuki...napewno szybko ci sie wszystko ulozy i bedzie przeszczesliwa:)

Widze kobitki ze glowny temat to mdlosci...u mnie juz troche lepiej - choc troche sie czuje rano i wieczorem jak na kacu:) pobolewa mnie czasami prawy jajnik...ale czytalam ze to ten dzieki ktoremu mam fasolke w brzuszku - wiec mu wybaczam:) Oszaleje w tym lozku...
 
Hej Kobitki, padam na dziób... nie mogę sobie poradzić z mdłościami. Trudno mi powiedzieć jak to długo potrwa , bo to pierwsza ciąża i nie mam porównania. Na początku było tak pięknie a od 3 dni chodzę na wstecznym biegu. Jeszcze śniadanie jestem w stanie zjeść a potem już katastrofa.
jestem strasznie szczęśliwa ale trochę brakuje mi sił. Biedny maż robi co może ale też nie bardzo wie jak mi pomóc.
Widzę, po waszych wpisach, że macie podobnie ... więc trzymajmy się dzielnie i mam nadzieję, że będzie coraz lepiej.
Patrycja jak się czujesz? Często piszą, że na początku takie plamienia są normalne, ale warto dla świętego spokoju sprawdzić. Jesteś w Polsce? Musisz załatwić sobie ubezpieczenie, będzie Ci teraz potrzebne, zaczną się badania, wizyty, poród, a to bez ubezpieczenia duże koszty.
Aneta - głowa do góry, mam nadzieję, że wszystko się poukłada i będziesz bardzo szczęśliwa. Jak tylko zobaczysz Kropka na pierwszym USG pokochasz go całym sercem. Na ile będziemy mogły będziemy Cię wspierać.
Wszystkim nowym mamusiom gratuluję, fajnie, że jest nas coraz więcej:)
 
reklama
Witam :)
Mieszkam w Polsce :) chyba pójdę do opieki społecznej żeby mnie na razie ubezpieczyły.
Plamienia jeszcze mam, rano plecy mnie bolały przez chwile. Jutro zadzwonię do lekarza mam nadzieję że jutro mnie przyjmie. Wiem że muszę iść do lekarza i to szybko.
Wczoraj byłam u siostry i dała mi luteinę i od wczoraj wieczora ją biorę dopochwowo dwa razy dziennie po jednej tabletce.
Aneta92- ja w październiku kończę 20 lat, mam już synka 2 letniego i teraz bardzo chcę mieć drugie dziecko. :)

Buziaczki dziewczyny :*
 
Do góry