reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
Hej!! Witam wszystkie styczniowe mamusie:)) termin wg wyliczeń to 17 styczeń, w końcu nam się udało:)) będzie to nasza drugie dzieciątko:) czekam z niecierpliwością na wizyte u gina coby potwierdzić na 100% ciąże.
 
Dziękuję za miłe przywitanie :).
Patrycja mam nadzieję, że to nic poważnego i że już przeszło ;). Wybierz się w poniedziałek prywatnie do lekarza i wszystko będzie jasne- trzymam kciuki :))).

A ja dzięki Gizmowej wiem, że jestem w 5t1d ;). Strasznie skomplikowane, ale w końcu załapałam o co chodzi ;).
 
Właśnie się dzisiaj dowiedziałem, że jestem w ciąży :) Cieszę się niezmiernie. Wczoraj wyszedł nieśmiało nam test a dzisiaj przed południem zrobiłam badanie krwi, które również potwierdziło nasze przypuszczenia. Termin wg miesiączki 21 stycznia 13 r., ale podejrzewam , że później urodzę tak, jak to było z moim pierwszym dzieciątkiem. Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich brzusie. :-)
 
Patrycja, smile ja też mam lekko brązowy śluz...........w poprzedniej ciąży miałam lekkie krwawienia, lekarz przepisał duphaston i miesiąc go brałam. Na pewno wizyta u lekarza nie zaszkodzi a może uspokoić obawy.

Dziś zajrzałam pierwszy raz od dłuższego czasu na bb i zdziwiona byłam ze nie ma jeszcze mam styczniowych ale przypadkiem udało mi się Was dojrzeć............fajnie że wątek został przeniesiony na pod fora bo łatwiej jest dojrzeć i można tworzyć dodatkowo wątki :))
 
Hej kobietki,


Martinek pytasz o samopoczucie - mnie mdli cały dzień jak cholerka, duchota wczorajsza mnie nie przeszkadzała, ale te zmiany pogody chyba są dobijające...trzymam kciuki za Twoją wizytę...

Czarni ja mam wstręt do wszystkiego - jem i piję z musu, a jak zjem to mam taki niesmak w buzi.........

Baska też tak masz, że jak zjesz to przez chwilkę jest lepiej, a później gorzej, to uczucie mdłości bleeeeee


Patrycja92 moim zdaniem powinnaś iść do lekarza, po prostu chyba kobiecie w ciąży nie odmówią wizyty bez przesady.....trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze...

Ika16 gratulacje, a długo się staraliście??

Smile mam nadzieję, że to własnie to p;lamienie implantacyjne....


Miłego wieczoru:)
 
OO przenieśli nas:-) jak fajnie:-)

Milusia dokładnie tak samo.. Nie jem mdli mnie, jak zjem mdli mnie i tak w kolo.. A jak dlugo nie jem to tak mnie zaczyna bolec brzuch i mdli mnie, ze mam ochote kogos udusic:zawstydzona/y:;-)

Ika216 gratuluje fasolki:-)

Mati2010 gratulacje..:-)

Monika witaj i gratuluje:-)
 
milusia nie tak długo, pół roku........ale lekarz zdiagnozował u mnie endometriozę i jak za pierwszym i kolejnym sie nie udawało to już miałam czarne myśli:zawstydzona/y:a tu niespodzianka;-)

Baska, milusia współczuję mdłości, oby szybko minęły........mam nadzieję ze tym razem mnie ominą. W pierwszej ciąży męczyły mnie 3 miesiące od rana do wieczora bez przerwy do tego wstręt do jedzenia a przede wszystkim do mięsa blehhh. myślałam ze nigdy się nie skończą:-(na samą myśl niedobrze mi sie robi:-(
 
reklama
Ika mnie właśnie sama myśl o mięsie powoduje już odruch wymiotny - masakra.. Za to biały twaróg mogłabym jeść kilogramami..
A co do mdłości to w pierwszej ciąży tez sie długo męczyłam.. na szczęscie kiedyś przechodzi:-D
 
Do góry