reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Witam :)
Mieszkam w Polsce :) chyba pójdę do opieki społecznej żeby mnie na razie ubezpieczyły.
Plamienia jeszcze mam, rano plecy mnie bolały przez chwile. Jutro zadzwonię do lekarza mam nadzieję że jutro mnie przyjmie. Wiem że muszę iść do lekarza i to szybko.
Wczoraj byłam u siostry i dała mi luteinę i od wczoraj wieczora ją biorę dopochwowo dwa razy dziennie po jednej tabletce.
Aneta92- ja w październiku kończę 20 lat, mam już synka 2 letniego i teraz bardzo chcę mieć drugie dziecko. :)

Buziaczki dziewczyny :*

nie chce cie oceniac, ale naprawde trudno takie rzeczy mi sie czyta ze wzgledu na moje wyksztalcenie i prace...masz 20 lat, 2 letnie dziecko drugie w drodze i musisz isc do opieki spolecznej zeby miec ubezpieczenie...mam nadzieje ze te dzieci sa z wpadki...bo naprawde inaczej nawet nie chce sobie tego wyobrazac...

przepraszam jesli cie obrazilam, ale warto myslec o tym co najlepsze dla dzieci...
 
reklama
ja dzisiaj zaliczzylam przed obiadem pierwsze przytulanko z Panem K,bleeeeeee:crazy:.jestem jak wypluta.wlasnie zrobilam sobie herbatki i do tego sucha bula.
witam i ja nowe mamuski:-)
 
Witam wszystkie styczniówki
Z tego co mi wiadomo kobiecie w ciąży i 6 tyg po porodzie przysługuje bezpłatna opieka medyczna i w szpitalu nie mają prawa wziąć pieniędzy za poród i opiekę, a najlepiej isc i zarejestrować się do Urzędu Pracy i po sprawie
Ja mam termin na 28 grudnia 2012
pozdrawiam
 
Witam wszystkie styczniówki
Z tego co mi wiadomo kobiecie w ciąży i 6 tyg po porodzie przysługuje bezpłatna opieka medyczna i w szpitalu nie mają prawa wziąć pieniędzy za poród i opiekę, a najlepiej isc i zarejestrować się do Urzędu Pracy i po sprawie
Ja mam termin na 28 grudnia 2012
pozdrawiam

Cześć, też mam wyznaczony termin na 28.12- mam nadzieje ze dziecie przetrzyma do stycznia w brzuszku:)
 
nie chce cie oceniac, ale naprawde trudno takie rzeczy mi sie czyta ze wzgledu na moje wyksztalcenie i prace...masz 20 lat, 2 letnie dziecko drugie w drodze i musisz isc do opieki spolecznej zeby miec ubezpieczenie...mam nadzieje ze te dzieci sa z wpadki...bo naprawde inaczej nawet nie chce sobie tego wyobrazac...

przepraszam jesli cie obrazilam, ale warto myslec o tym co najlepsze dla dzieci...

Nie chce cie oceniać.... Ty już to zrobiłaś:-)
Ja mam prawie 23 lata :-) Też drugie dziecie w drodze:-) Bardzo chciane, bardzo wystarane i już bardzo kochane:-) I żadne nie jest z w padki... I też nie pracuje... a ubezpieczenie mam zusowskie (renta rodzinna). Może Patrycji mąż/facet dobrze zarabia i chcą... Nie oceniaj książki po okładce..... Może być biedniej, ważne, żeby dzieci czuły się kochane, chciane a w domu panowała naprawde rodzinna atmosfera... Spójrz ile dzieci teraz w wieku 15-16 lat robi dziwne, głupie rzeczy, bo rodziców pogoń za pieniądzem prowadzi do tego, że te dzieci chcą na siebie jakoś zwrócić uwage.... Czuja się odepchane, niechciane...
Jeszcze raz mówie nie oceniaj książki po okładce:-)
 
Nie chce cie oceniać.... Ty już to zrobiłaś:-)
Ja mam prawie 23 lata :-) Też drugie dziecie w drodze:-) Bardzo chciane, bardzo wystarane i już bardzo kochane:-) I żadne nie jest z w padki... I też nie pracuje... a ubezpieczenie mam zusowskie (renta rodzinna). Może Patrycji mąż/facet dobrze zarabia i chcą... Nie oceniaj książki po okładce..... Może być biedniej, ważne, żeby dzieci czuły się kochane, chciane a w domu panowała naprawde rodzinna atmosfera... Spójrz ile dzieci teraz w wieku 15-16 lat robi dziwne, głupie rzeczy, bo rodziców pogoń za pieniądzem prowadzi do tego, że te dzieci chcą na siebie jakoś zwrócić uwage.... Czuja się odepchane, niechciane...
Jeszcze raz mówie nie oceniaj książki po okładce:-)

tu nie chodzi o pieniadze a o odpowiedzialnosc, dziewczyna ma plamienia i nie idzie do lekarza bo nie ma ubezpieczenia...jesli maz by tak duzo zarabial nie musialaby isc do opieki spolecznej i brac leki bez konsultacji...(to tylko w odpowiedzi na twoj argument) na co dzień mam stycznosc z dziecmi z problemami i wierz mi naprawde duzo wiem o rodzinach ...pieniadze nie sa najwazniejsze- podstawa to dojrzalosc i przemyslane decyzje...zreszta sama piszesz ze masz ubezpieczenie - to nie jest wazne jak i czy pracujesz - poprostu masz- i o to chodzi
 
Siemka
Widzę że robuchała rozmowa o ubezpieczeniach! Patrycja 2810 - martinek ma rację powinnaś jak najszybciej zgłosić się do lekarza z tymi plamieniami albo nawet do szpitala! Sama nie powinnaś się leczyć, nie zwlekaj żeby nie było za późno! Ja jak narazie bardzo dobrze się czuję, apetyt mi dopisuje i chce mi się spać ale może to dopiero 5 tydzień więc pewnie za wcześnie na takie sensacje! Dziewczyny powiedzcie mi jak zrobić taki suwaczek z babyboom i wkleić go przy każdym poście?
Macie taką przedziałkę...




 
Ostatnia edycja:
anka hehe faktycznie podobne suwaczki;-)......ale raczej nie urodzimy tego samego dnia bo czeka mnie prawdopodobnie cesarka.

Aneta ja mimo ze zaszłam w ciąże gdy miałam 28 lat to też byłam przerażona czy sobie poradzę ale po porodzie instynkt macierzyński bierze górę więc spokojnie i Ty dasz radę!!!!:****
 
reklama
Do góry