reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

jesem dziewczyny ale powiem szczeże nie chce mi sie pisać ciaza potwierdzona poprzez badanie ginekologiczne i to wszsytko co moge powiedziec nawet usg mi nie zrobił :no: powiedział że pierwsz w 16 tygodniu....
siedzę teraz na necie i szukam innego lekarza
 
reklama
.kiedy idziesz do lekarza?
Myśle ze jakoś za 2 tygodnie, bede w przyszłym tygodniu dzwonić do lekarza i się umówie.

Czarni rzeczywiście zmień lekarza, zeby szybciej nie mógł zrobić usg, wiadomo jakie to dla nas ważne. Potwierdzenie że fasolka jest i czy wszystko jest oki.
 
co za konowal!!!!! az sie wierzyc nie chce ze nie zrobil usg.moja od razu mi zrobila chociaz powiedziala ze nie wiele da sie zobaczyc bo sprzet nie najlepszej jakosci ale zrobila i potwierdzila i serduszko zobaczyla ze bije.szukaj innego lekarza i uszy do gory:-).mnie to nawet karte ciazy juz zalozyla:szok:
 
czarni jak najszybciej poszukaj innego lekarza... co ta za lekarz jak nie zrobił USG??? ja miałam tylko usg na pierwszej wizycie a nie miałam badania ginekologicznego... zupełnie na odwrót....

ja mam kolejną wizytę za tydzień i mam nadzieję usłyszę moje malutkie serduszko bo już zaczynam świrować..... no i czuję się fatalnie... mega mdłości (bez wymiotów na szczęście), omdlenia, ból podbrzusza i te zapachy.... jedna wielka masakra.... zupełnie jestem do d.... czytam WAS oczywiście na bieżąco ale zazwyczaj nie mam mocy pisać... mam nadzieję, że po 12 tygodniu to się zmieni....

Buziole dla Was i miłego dnia
 
Czarni jestem w szoku:szok: co za palant... zmien lekarza i to szybko..

Goko
wiem co czujesz.. Ja tez mam mega mdlosci i do tego dochodza bole glowy.. porazka..

Anka no to jeszcze raz gratuluje:-)
 
Goko, oby do końca pierwszego trymestru! Się namęczysz...
Czarni, ale Ci się lekarz trafił, aż szkoda było tego stresu przed wizytą, bo i tak nic się nie dowiedziałaś. :/ Szukaj innego, bo nie wierzę, ze dotrzymasz do 16 tygodnia (kto by w ogóle dotrzymał?) :-).

Ja chodzę ledwo żywa, ciągle mi słabo, trzęsą mi się ręce, boli mnie głowa, momentami tak jak przy Tymku, wręcz migrenowo. Dobrze, że mąż ma wolny weekend... I odliczam do wizyty! 6 dni!
 
hej dziewczyny, jesteśmy prawie na tym samym etapie i widzę, że objawy podobne. Ja jestem tak śpiąca, że zasypiam na stojąco, nie mówiąc o mdłościach na które nie mam sposobu. Chwilę działał rumianek, albo imbir ale tylko chwilę grrr
Ja zobaczyłam wczoraj Kropka to dostałam przypływ energii ale jednak siłek brak...
 
Cześć dziewczyny,

Przeczytałam wątek od początku do samego końca i przyznam szczerze, że złapało mnie takie lekkie wzruszenie... Wymieniacie się doświadczeniami, niecierpliwie czekacie na wizyty u lekarzy i usg, a do mnie jeszcze nie doszło to, że w styczniu 2013 po raz pierwszy zostanę mamą. Bardzo nam zależało na zostaniu rodzicami i przez to szczęście, że tak niespodziewanie się udało nie mogę w to uwierzyć. Boję się, że coś będzie nie tak, ogólnie w sprawach ciąży jestem świeżynką, dużo czytam, ale teoria różni się od praktyki. Boję się nawet zadzwonić do lekarki i umówić się na wizytę, zrobię jeszcze jeden test w poniedziałek i wtedy zadzwonię :)
Bardzo się ucieszyłam kiedy znalazłam ten wątek, mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona, bo mam dużo wątpliwości i pytań, a większość z Was jest doświadczonymi mamami i jestem pewna, że pomogłybyście rozwiązać dylematy krążące w moich myślach. Pozdrawiam Was ciepło :happy2:
 
titilaya Witaj, fajnie, że jest nas coraz więcej. Dobrze mieć z kim przeżywać wspólnie tak fajny okres. :)
Domiska, ciężko się cieszyć, skoro nie ma się na to siły hehe. Oby dobre samopoczucie szybko zawitało. :)

Tymek zaczął ząbkować, bardzo boleśnie, więc mam wesoło w domu.
 
reklama
Witaj titilaya:-) rozumiem Cie doskonale - w pierwszej ciazy tez tak mialam:tak: głowa o góry:-) wszystko bedzie ok:-)
 
Do góry