reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Dziewczyny ratujcie! Poradzcie coś na mdłości, a raczej na wymioty bo drugi dzień mam wyjęty z życia! Co zjem lub wypiję za 5 minut zwracam. Do tego ból głowy. Macie jakieś sposoby?

Witam nowe mamusie i trzymam kciuki za wizyty!
 
reklama
dziewczyny a powiedzcie mi wasi lekarze jakie mają usg
Ja chodzę prywatnie ale powiem Ci, że nie wiem czy ma taki znowu najlepszy sprzet na świecie :-) Będę mogła powiedzieć coś więcej po sobotniej wizycie :tak:
Cześć, dołączam się do przyszłych mam:) Mi termin wypada grudzien-styczen...jeszcze nie wiadomo dokładnie:) Moja historia jest dosyć ciekawa:) Jeszcze w lutym lekarz podejrzewał u mnie PCO w związku z długimi cyklami
martinek ja mam stwiedzone PCO od dobrych 4 lat, do tego hiperprolaktynemie, którą ostatnio leczyłam bromergonem i powiem Ci, że też udało Nam się w drugim cyklu starań :biggrin2: a lekarz mówil, że bez gruntownego leczenia sie nie obejdzie ,a tu proszę, więc tym bardziej sie z tego ciesze !! a jak po wizycie?
ja juz po pracy, musze powiedziec ze zauwazylam ze mam lekkie mdlosci codziennie koło 14-15... muli mnie az do tej pory.....:baffled:
Marzenixx mam to samo! Od 14 już się kompletnie do niczego nie nadaję! ziewam non stop, oczy mi się zamykają i tylko bym leżała :-D
Hej kochane ja jutro wrqacam do siebie, na krzywych nogach prowadzę szkolenia, mam takie wzdony, że się w ciuchy nie mieszczę i gdybym chciała i trzasnęła zdjęcie to brzuch ciżowy byłby jak nic, ale wiem, że to wzdęcia :D
milusia83 ja też się nie mieszcze w spodnie :blink: najgorszy jest brzuch po całym dniu :-D
czarni daj od razu znac jak będziesz po usg! powodzenia :)
 
Dziewczyny ratujcie! Poradzcie coś na mdłości, a raczej na wymioty bo drugi dzień mam wyjęty z życia! Co zjem lub wypiję za 5 minut zwracam. Do tego ból głowy. Macie jakieś sposoby?
Witaj maamcia :-) chetnie bym pomogła, ale mnie (odpukac) na razie wymioty nie dopadły, więc nie mam pojęcia jak im zaradzić :no:
 
Hej dziewczyny ;-)

Mamcia współczuję i nie wiem czy znajdźiesz coś co ci pomoże moja koleżanka jak była w ciąży to brała krople na żołądek i to też jej nie wiele pomagałm może spróbuj z gorzka herbata


Trzymam za ciebie kciuki by mdłości puściły
 
Ja narazie mam wzdęty brzuch i około 16 jestem już mega zmęczona ale moja cąża jest narazie "najmłodsza" na wątku:-D.

maamcia na mdłości nie poradze nic bo sama ich nie miałam w pierwszej ciąży, gdzieś coś słyszałam by jeść migdały.

Czarni kciuki za wizyte.

Ale macie fajnie z tymi wizytami, ja jeszcze musze czekać, ale jutro planuje zrobić tesciaka - jutro spodziewany termin miesiączki
 
jestem i ja.padnieta od rana jak nie wiem co.zachcialo mi sie rozmontowywac sofe do prania:wściekła/y: to teraz mam za swoje.jestem skonana a chcialam jeszcze okna przetrzec w salonie bo po ostatnich deszczach swiata przez nie niewidac.no i przede wszystkim prysznic bo sie poce straszliwie.
trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i zdajcie relacje jak poszly:-).
 
czesc, wczorajsza wizyta niestety nie byla najprzyjemniejsza....mam krwiaka czyli odklejanie kosmowki - musze brac 2x1 duphaston i 2x2 luteine dowcipna no i leże;/ Pani doktor mowila wprawdzie ze to sie dzieje czesto ze mam odpoczywac i sie nie stresowac, ale jednak nie jest mi lekko;/ Serduszko bije ladnie, fasolka rozwija sie super - ma juz 8,8mm...no ale jednak mam zagrozenie ciazy...jutro mam isc rano do szpitala na badania krwi ,moczu itd...ale przeloze na wtorek bo wole jednak polezec i sie przestac stresowac przez chociaz te kilka dni...mam podobna spieta, twarda macice - wszystko przez ten stres...mam nadzieje ze bedzie dobrze..trzymajcie za mnie kciuki

co do mdlosci to jest taki lek mammarin - wyciag z mbiru...podobno pomaga...mi lekarka mowila ze czasami bardzo.
 
reklama
Do góry