reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

martinek lez i odpoczywaj a zobaczysz ze krwiak szybko sie wchlonie i bedziesz sie cieszyla ciaza.takze uszy do gory:tak:.
ja rownierz biore lutka ale doustnie za wzgledu na wczesniejsze poronienia ,mam brac do konca 12 tygodnia.
a ja wlasnie odkrylam ze na kuchennych oknach mam roj pszczol.zadomowil sie w roletach zewnetrznych i okien nie umylam z zewnatrz bo mam uczulenie na jad pszczeli.musze poczekac az moj maz wroci z dzialki i zrobi z nimi porzadek.
czarni moze napisalybysmy do moderatora o utworzenie nowego watku STYCZEN 2013 gdzie moglybysmy zakladac nowe tematy i dzielic sie wszystkim co nam dusza podpowie?co o tym sadzicie dziewczyny?
 
Ostatnia edycja:
reklama
martinek na pewno będzie dobrze! jak tylko będziesz leżała, dużo odpoczywała i się nie stresowała, to krwiak szybciutko się wchłonie :-) no i teraz mąż musi Cię dopieszczać:tak: a wzięłaś już l4?

Dziewczyny kiedy w ogóle idziecie na zwolnienie ?

Czarni juz po wizycie? Jak tam?
 
martinek a naważniejsze, że serduszko pięknie bije i fasolka rośnie! Leż, leż i jeszcze raz odpowczywaj a wszystko będzie dobrze :tak:
 
L4 sobie sama pokazałam, bo mam firme i naszczescie nie musze nic kombinowac....a od czerwca juz l4 zglosze do zusu zeby nie placic skladek...straszne to lezenie..wszystko mnie boli i w dodatku jest przerazliwie duszno...ale dam rade:)
dzieki za wsparcie:)
 
Martinek będzie dobrze, moje 2 przyjaciółki miały podobny problem, ale szybciutko się krwiaki wchłonęły jedna ma już zdrowego 2 miesięcznego szkraba, a u mnie na weselu chulałaaa do rana.

Ja dziś miałam pierwsze USG, Okruszek jest maleńki ale wszystko jest w najlepszym porządku, następnym razem powinno już bić serduszko. Poryczałam się jak bóbr! Nieziemskie uczucie :))))))
 
Martinek, będzie dobrze, zobaczysz. Jest fasolka, serduszko. Nawet nie ma innej opcji. W pierwszej ciąży też miałam krwiaka i tydzień leżałam plackiem - wchłonął się. :)
 
reklama
Do góry