reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Cluue serdecznie gratuluję! Ale zazdroszczę - oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu!
Ja dziś robiłam badania z krwi ło matkooo ile tego se ze mnie wysysnęli...
A jutro pierwsze USG, strasznie się cieszę ale stresuję też mocno.
Miłego dnia!
 
reklama
Witam wszystkie mamusie! Z ogromna radością dołączam do przyszłych styczniowych mamusiek 2013 :-):-) Pierwze USG juz w sobotę, nie moge się doczekać, mam nadzieję, że usłysze juz moje małe serduszko :-) szczęście mnie rozpiera!:happy:
 
Oj tak, jest Nas całkiem sporo! Powiem Wam, że do końca jeszcze do mnie nie dociera, że jestem w ciąży... Ale dla ostatecznego potwierdzenia zrobiłam w poniedziałek test i kreska testowa wyszła ciemniejsza niż kontrolna, więc to na pewno nie złudzenie :-) Zostawię sobie teścik na pamiątkę :-) a w zeszły poniedziałek, to był mój 30 dc zrobiłam betę i wyszło 387, mam nadzieję, że to całkiem niezły wynik :-)
domiska1 3mam kciuki za USG! obyś już usłyszała bijące serduszko :-) wiem co czujesz, też niesamowicie stresuje ale jednoczesnie ekscytuje mnie sobotnia wizyta u gina :-) to Twoje pierwsze dziecko?
Cluue gratuluje!! nie dziwię się, że się wzruszyłaś! to musiało być piękne i niezapomniane... :-)
 
Oj dziewczyny, ale miałam zaległości!! Witam wszystkie nowe mamusie :-) ja dziś od rana chodzę jak zakręcona i nic mi się nie chce, ale zdążyłam upiec chlebek:) jak ja bym chciała zobaczyć moją kropeczkę, ale mój gin każe czekać, bo to z nfz, więc może przy następnej wizycie... ale jak już pisałam - mam mdłości na pocieszenie:rofl2:
 
dziewczyny a powiedzcie mi wasi lekarze jakie mają usg
bo mój lekarz jest bardzo dobry ale sprzętu nie ma rewelacyjnego i zawsze na takie poważniejsze wizyty chodzę prywatnie
i ciekawa jestem czy on na nim zobaczy to samo co inni na tym "nowym"...
 
ale zescie sie rozpisaly przez te kilka dni:-).
ja juz po pierwszej wizycie.bylam wczoraj i widzialm moja fasolke,nawet bylo widac jak serduszko bije:tak:.wedlug lekarki to skonczony 6 tydzien.mam skierowanie na mase badan i usg juz zarezerwowane na poniedzialek.bylam rano u poloznej zapytc sie czy to nie zawczesnie i kazala przelozyc na inny termin.musze isc po poludniu do apteki i poszukac wolnego terminu w innym szpitalu.
u mnie ciag dalszy nudnosci i mdlosci i do tego spanie i siusianie mnie mecza okrutnie.
 
agatka13 - gratuluje :-) i już serduszko było słychać....
ja tez już nie mogę się doczekać mojego USG!

U mnie z objawów najbardziej męczy mnie okropna senność i brak jakiejkolwiek energii :-D siusiu tez często, ale już nie aż tak :-) no i okresowo łapią mnie chwilowe bóle brzucha;-) delikatnie wypukla mi sie brzuch i piją mnie spodnie, chyba czas zacząć robić zdjęcia brzuszka :-)
 
reklama
Cześć, dołączam się do przyszłych mam:) Mi termin wypada grudzien-styczen...jeszcze nie wiadomo dokładnie:) Moja historia jest dosyć ciekawa:) Jeszcze w lutym lekarz podejrzewał u mnie PCO w związku z długimi cyklami, troche nieregularnymi i n jajnikach widział jakieś pęcherzyki, kazał zrobić badania hormonalne, które wyszły dobrze...więc uznał że powinnam próbować zajść w ciąże , sprawdzać testami owulacyjnymi czy występuje owulacja. Testy nie pokazywały owulacji, ale my oczywiście robiliśmy swoje jak zawsze...nawet nie wiem kiedy dokładnie doszło do zapłodnienia:) Zaszłam w ciąże w pierwszym cylku starań...kompletnie niespodziewanie na 3 tygodnie przed planowanym 2 tygodniowym wyjazdem do Egiptu, z którego zreszta zrezygnowaliśmy za radą lekarza....

Co do objawów, to od 4 dni męczą mnie mdłości...masakra największa jest wieczorem...odbija mi sie cały dzień...i kręci w głowie co jakiś czas...ogólnie średnio się czuję...dzisiaj w sumie najlepiej od tych paru dni

Dzisiaj idę do gina na 20.20 ..moze usłyszę już serduszko:)
Czy któraś z was jest może z Poznania ?? Ja chyba będę rodziła na Polnej bo stąd mam ginkę:) Oczywiście mam nadzieje ze wszystkim nam I trymestr przeleci szybciutko i bezproblemowo:)
 
Do góry