reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

witaj martinek ja też jestem z Poznania :-) i tak samo mam termin na 31 grudzień a 1 styczeń :-) kurczę i nawet dolegliwości te same....
 
reklama
witaj martinek ja też jestem z Poznania :-) i tak samo mam termin na 31 grudzień a 1 styczeń :-) kurczę i nawet dolegliwości te same....

:) chciałam napisać że super, ale w sumie nie super że mamy takie dolegliwości:) U mnie w związku z nieregularnymi cyklami od 26.12 do 6.01 nawet:) Aczkolwiek ginka powiedziała że i tak trzeba się spodziewać że będzie raczej wcześniej niż póżniej:) Pozdrawiam cię serdecznie i napisze wieczorem co i jak na usg:) trzymajcie kciuki:)
 
Ja również jestem z Poznania :) termin przypada mniej więcej na 6 stycznia - według mnie :) do lekarza idę w następną środę. Cały tydzień czekania..... :) też chcę rodzić na Polnej, mam tam swoją położną - znajomą :D Jest to moja druga ciąża. Poprzedni raz rodziłam w szpitalu Św. Rodziny - 3 maja 2005 roku :) co mi się teraz dzieje.... jestem meeega zmęczona i chciałabym, żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce. :)))
 
Kogo ja widze :))))))))))))))))))))

Wow ale niespodzianka gratuluje Kochana :-):-):-)za 9 dni do Ciebie dolacze :tak:
mari kochana dziekuj!!! jejq mocno zaciskam kciuki abys dolaczyla do mnie!!!! napisz na prywatnym co u ciebie plis!!

Ja dziś robiłam badania z krwi ło matkooo ile tego se ze mnie wysysnęli...
A jutro pierwsze USG, strasznie się cieszę ale stresuję też mocno.
Miłego dnia!
trzymam kciuki za usg!!! no i te pierwsze pobranie krwi jest najgorsze, faktycznie wysysaja mnostwo krwi:confused2:

Witam wszystkie mamusie! Pierwze USG juz w sobotę, nie moge się doczekać, mam nadzieję, że usłysze juz moje małe serduszko :-) szczęście mnie rozpiera!:happy:
gratuluje i witam :-) trzymam kciuki za usg i tez musze przyznac ze szczescie mnie rozpiera :-)

jak ja bym chciała zobaczyć moją kropeczkę, ale mój gin każe czekać, bo to z nfz, więc może przy następnej wizycie... ale jak już pisałam - mam mdłości na pocieszenie:rofl2:
ja tez sie juz doczekac nie moge zeby zobaczyc moja kropeczke i tez mam lekkie mdlosci , dobrze ze chociaa to bo tak to zero, anwet cycki mnie nie bola, nic.....

no ja na wizytę pędzę jutro też jestem ciekawa co z tego wyjdzie :))
no to czekamy na wiesci!!! rozumiem ze do Jursy idziesz?

dziewczyny a powiedzcie mi wasi lekarze jakie mają usg
bo mój lekarz jest bardzo dobry ale sprzętu nie ma rewelacyjnego i zawsze na takie poważniejsze wizyty chodzę prywatnie
i ciekawa jestem czy on na nim zobaczy to samo co inni na tym "nowym"...
no ja chodze prywatnie, wiec moj gin mial ekstra sprzet, teraz bede chodzic tez prywatnie ale do innego z pakietu medycznego ktory mam w pracy, gin ponoc tez jeden z najlepszych wiec mam nadzieje ze i sprzet ma dobry....;-)

ja juz po pierwszej wizycie.bylam wczoraj i widzialm moja fasolke,nawet bylo widac jak serduszko bije:tak:.
u mnie ciag dalszy nudnosci i mdlosci i do tego spanie i siusianie mnie mecza okrutnie.
gratuluje widoku serduszka!! mi tez sie chce ciagle spac.....:confused2:

Cześć, dołączam się do przyszłych mam:)
Dzisiaj idę do gina na 20.20 ..moze usłyszę już serduszko:)
witam i trzymam kciuki za wizyte !!:tak:


hej dziewczyny

ja juz po pracy, musze powiedziec ze zauwazylam ze mam lekkie mdlosci codziennie koło 14-15... muli mnie az do tej pory.....:baffled:
 
Widzę, że się rozrastamy i temat zaczyna nabierać rozmachu! Super!
Z niecierpliwością czekam na Wasze wizyty, podglądajac w którym tc widziałyście serduszka. :)
Ja ide na wizytę 17 maja. :)
 
Hej kochane ja jutro wrqacam do siebie, na krzywych nogach prowadzę szkolenia, mam takie wzdony, że się w ciuchy nie mieszczę i gdybym chciała i trzasnęła zdjęcie to brzuch ciżowy byłby jak nic, ale wiem, że to wzdęcia :D


Domiśka1 kochana zatem trzymam mocno kciukaski, oj i czekam na same dobre wieści...

Rebiśka witaj, oj również nie mogę doczekać się wizytki...

Justek ja prowadzę szkolenia na krzywych nogach.....


Agatko kciukaski i oby mdłości minęły...

Martinek witaj, ale termin to chyba na grudzień jeszcze masz- Święta?

Kiniusi_a witaj...

Marzenixx moj gienek ma podobno najlepszy sprzęt na świecie, jest w ogóle pasjonatem USg, teraz dostał dotacje i kupił USg za pół miliona i za każdym razem jak ze mnie ździera kasę to tłumaczy, że to na spłatę kredytu:DKochana nie życzę rozkręcenia mdłości...
 
reklama
Witam Was Dziewczyny... Ja też mam mega wydęty brzuch. Wyglądam na 4 miesiąc już.... Mdłości mnie póki co nie dopadają, ale jestem bardzo zmęczona...nic mi się nie chce. Trzymajcie się
 
Do góry