reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

czesc laski;-)

witam przede wszystkim nowe ciężarówki :-)
anka ja tez dzis sobie tescik strzelilam a co hehhe, ale u mnie juz wkonuc dwie mocne krechy :-D
clue mocno trzymam kciuki i czekamy na pierwsze opowiesci !!:-)

jestem dzis o dziwo wyspana, ale to dlatego ze polozylam sie dosyc wczesnie, no i dzis zaliczylam chyba pierwsze mdlosci:baffled: nie jakies wielkie ale dziwne uczucie, bo w poprzedniej ciaży nie mialam wogole....... mam nadzieje ze sie nie rozkręcą :dry:
 
reklama
He he mnie dziś apteka zaczepiła to też kupiłam test a co takich ciemnej i mocniejszej kreski od kontrolnej nigdy nie miałam :-)
A teraz w łużku jestem spać mi sie chce a nie mogę usnac
 
czarni o jak ci dobrze ze se pospac mozesz..... ja sie moim snykiem musze zając bo już wszędzie go widać hehe:-D tez mam testowa mocniejsza od kontrolnej i musze przyznac ze widok cudny :-)
chyba zaczełam cieszyć sie na maksa z ciąży, na początku byłam troche wystraszona ale juz jest super, poprzendia ciąże byłam sceptyczna cały czas, ze strachu przed utratą nie umiałam się nia cieszyc, teraz sobie obiecałam ze bedzie co ma być ale cieszę się od poczatku i najchetniej wszytskim bym wykrzyczała ze jestem w ciąży hehhe:-D
 
Zycze spokojnie i szczesliwie przebiegajacych ciaz przyszlym mama :). Tez bylam mama styczniowa ale w 2006 roku :), jak ten czas zlecial :szok:. Pozdrawiam
 
Marzenix też bede tą ciążą sie sczycić i kazdy dzień spedzony z maluchem bede taktować cudownie bo zawyczaj jak pierwsze dziecko a kiedy usiadzie a kiedy raczkuje a kiedy chodzi i człowiek sie nie nacieszył tak to zleciał.....
 
Marzenix też bede tą ciążą sie sczycić i kazdy dzień spedzony z maluchem bede taktować cudownie bo zawyczaj jak pierwsze dziecko a kiedy usiadzie a kiedy raczkuje a kiedy chodzi i człowiek sie nie nacieszył tak to zleciał.....
dokladnie...... boziu i oby uniknąć tych wszytskich błędów które się zazwyczaj popełnia przy pierwszym, z miłości oczywiście ;-)
 
Witajcie :)
Czytam o Waszych objawach i sobie myślę, byle do końca pierwszego trymestru i będzie super. :-)
Ja przy moim małym pełzaku też nie mam za dużo czasu na odpoczynek, chyba, że mąż w domu. ;-)Jeszcze teraz nie widzi mu się leżenie i tylko siedzieć by chciał. Więc dużo atrakcji mi robi. :-)
Z przyjemnością czekam na Wasze wizyty u ginów!

I witam nowe styczniówki! :)
 
Cześć dziewczyny. Padam dzisiaj na przysłowiowy pyszczek. Młody trochę marudzi bo czas kolacji i kąpieli. Marzę o 21 kiedy synek pójdzie spać a ja w końcu legnę gdziekolwiek do góry brzuchem.

Witam nowe mamusie.
 
reklama
Do góry