reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Ala jak bym słyszała mojego... ale jak by nie wiedzieli ze od lenistwa też idzie zwariować i też wszystko boli...
Anitek no tak gdyby poród był jak ból głowy to nie jedna olała by to :D
jeszcze pozostało zetrzeć kurze i umyć podłogę i mam salon jak tralala :D za meblami posprzątane pomyte od razu mi lepiej
Obiadek ugotowany ale za to w kuchni taki sajgon :/aż się boje :D

Dziewczyny spokojnie macie większe szanse urodzenia po nowym roku niż ja jeżeli chodzi o tygodnie też bardzo chciałabym prosić moją dzidzie by poczekała ale jak wiemy my możemy prosić....
 
reklama
Hej Kobitki, ale numer, kolejny Maluszek na świecie??? :)))))
Ja już siedzę jak na szpikach, mam nadzieję, że dotrwam do stycznia...
Ta przeprowadzka mnie dobiła, już niby większość rozpakowana ale jeszcze jakieś kartony mi "zioraja" zza zasłony a to za drzwiami jakiś się czai... mam nadzieję, że do jutra to skończymy. Jeszcze zakup materaca dziś, jutro badania rano i pewnie skoczymy po stelaż pod wanienkę. Mam nadzieję, że kurier dziś doniesie resztę rzeczy...
Wczoraj byli znajomi i ubraliśmy choinkę :)
Tak strasznie dużo się dzieje i nawet nie miałam czasu stresować się porodem, ale ....dziś w nocy śniła mi się porodówka....
Boję się strasznie ale mam nadzieję, że jakoś dam radę.
W końcu ludzie decydują się na kolejne dzieci :)))))
Miłego dnia dziewczyny!
 
Hej mamusie :-D

Ja wlasnie doczlapalam sie do domu. Wizyta w przychodni plus dojechanie do Currysa po lodowke wycisnela ze mnie wszystkie sily. Ale na szczescie zalatwione wszystko. Nowa lodowka przychodzi w sobote rano. Wiec jestem spokojniejsza, a jak ten landzio bedzie jeszcze cos sapal to normalnie go posadze o stresowanie mnie w takim stanie:-pWizyta u poloznej w odpowiednim watku, a ja lece cos zjesc bo mnie ssie. Wpadne potem to poodpisuje;-)


Milego dzionka dziewczeta- mam nadzieje ze u was przynajmniej jest przyjemniejsza pogoda.
 
Januarka Widzę, że plan taki jak u mnie ;) Najpierw mój bierze wolne, a później moja mama ;) a jak wyjdzie w praktyce to się okaże :D Nie chcę żeby mój brał więcej wolnego, bo wolę jak już wrócimy na mieszkanie z dzieckiem to żeby wtedy wykorzystał jeszcze z tydzień albo dwa wolnego ;) Weź ludzie zachowują się jak chorzy umysłowo- może pozostałości po PRL-u? Jak mówisz, już właściwie możesz zaszyć się w domu i czekać na rozwiązanie ;)

Aninek No o to chodzi... W ciąży w ogóle nie chce mi się malować, i ogólnie wyglądam młodo, a jak zobaczą, że nie mam żadnej obrączki na palcu to już w ogóle tragedia jest- mi się już żaden pierścionek się nie mieści na palce :( W sklepie to raczej wygląda tak, że jest pretensja, bo ktoś się bardziej przesunąć musi i wiesz złość w oczach, mimo iż zawsze mówię przepraszam... Mój też w ogóle na swoje lata nie wygląda,ale jak jesteśmy razem to ciut lepiej... Ludzie za grosz empatii w sobie nie mają, ale to bajka ;) Ja się cieszę, że już poprasowałam wszystko co trzeba :D A teraz zabieram się za obiad ;)
 
green mi też puchnie stopa, tyle ze jedna :) maly pewnie gdzies na nerwy uciska bo dziwne ze tylko jedna stopa a nie obie.. lezenie z nogami w gorze mi niestety nie pomaga, bo nic to nie daje. mam fajny kremik z bielendy kosztował nie duzo ale naprawde dla mnie rewelacja..

domiska1 mi tez ostatnio snil sie porod i taka spanikowana bylam bo przec nie umialam... na szczescie obudzilo mnie parcie na pecherz i do konca nie dotrzymalam :) jakos damy rade.. dokladnie ludzie decyduja sie na kilkoro dzieci wiec nie moze byc tak zle :)

czarni ja tez caly czas mowie ze chcialabym dotrzymac do stycznia, bo dzieci urodzone w grudniu maja tak jakby rok dopisany bo z tymi ze stycznia roznica praktycznie kilku dni :) ale patrzac na to jak sie wszystko toczy i w jakim tempie sie rozpakowujemy to ciezko mi wierzyc ze dotrzymamy do stycznia :)


my juz po obiadku :) teraz krotki odpoczynek na kanapie i bede sie zbierac do apteki bo krem na roztepy mi sie wykonczyl.. i na ta moja twarz musze cos kupic bo wygladam jak sucharek.. do pozniej mamusie :*
 
Indziorka cholera a co ludziom do tego ile Ty masz lat, jak wygladasz i czy masz obraczke na palcu czy nie, ale mnie denerwuje cos takiego :no: Dobrze, ze tutaj tak nie ma, i na szczescie moja rodzinka tez nic sobie z tego nie robi, ze nie mamy slubu.
 
reklama
domiska1 ja tez sie boje porodu jak cholera, ale nie mysle o tym zawsze jak mnie cos nachodzi to mowie sobie przeciez ludzie maja dzieci i decyduja sie na kolejne wiec nie moze byc tak tragicznie. Szczerze mowiac ja sie bardziej jak porodu boje tego co po nim i calej tej rekonwalescencji, azeby bez komplikacji itp.
Indziorka, aninek ja tez w ciazy jakos sie nie maluje ani mi sie niechce a po drugie cera mi wyladniala(bo mam tradzikowa od lat)wiec tez chodze bez makijazu i korzystam bo potem pewnie wroci do normy i znow dermatolog :/,ale pomimo27 lat tez wygladam mlodo zwlaszcza przez wzrost bo dlugimi nogami nie grzesze i czasami mnie o dowod jeszcze zapytaja tzn nie teraz w ciazy,ale bywalo przed ;p Moj maz tez wyglada mlodo i do pracy obraczki nie nosi a w zwiazku z tym jak gdzies sie po pracy jego wybieramy to nawet nie zdazy jej nalozyc, ja zdielam kilka tyg temu jak zaczelam puchnac,a dzisiaj juz nie wloze i tez widze jak ludzie na nas patrza bawi mnie to. Znajoma rok starsza odemnie miala kiedys ciekawa sytuacje tez mlodziutko wyglada ma juz 2 dzieci uslyszala jak dewotki starsze mile panie o niej mowia ze takie to mlode a juz 2 dzieci, jak sie wsciekla odpowiedziala im, ze za ich czasow mlodsze bo juz 16 latki dzieci mialy a ona ma 28, zamknely sie obie kumpela poszla dalej, aim sie tak glupio zrobilo heh i miala racje ze im tak odpowiedziala wczesniej ledwo18 a juz po slubie byly dzisiaj niekiedy do 30 czekaja a ze wygladaja mlodziej niz nasze babcie wtedy w ich wieku to juz zazdrosnice wymyslaja ;) Nie przejmuj sie jest tylu ludzi bez slubu majacych dzieci i zyje im sie o niebo lepiej niz niektorym slubnym.
 
Do góry