reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

marta czasem czlowiek jak sobie pomarudzi to choc na chwilke mu sie poprawia humor;) ja rowniez czesto wstaje w nocy no ale nie az 7razy ;)

dorotqua ja tez sobie zapisuje co mam do zrobienia danego dnia bo z pamiecia teraz coraz gorzej. no i zycze cierpliwosci na swieta ;)

januarka to bezpiecznej drogi ;)

Kaja to udanych zakupow w ikei
 
reklama
Hejka

Wczoraj wieczorem jak zwykle zrobiłam sobie salaterkę owoców Przed tym objadłam się jeszcze ciasta drożdżowego (wyszedł rewelacyjny ) Po czym dosiadł się mój M i otworzył Ptasie mleczko Hmmm no i jak się tu nie skusić i nie poczęstować Zjadłam parę kostek a mój T zjadł całość Dziewczyny ino położyłam się do łóżka to myślałam że zwariuje Po raz pierwszy w życiu złapała mnie taka zgaga że szok Męczyła mnie pół nocy Masakra Obiecałam sobie że już nie będę tak mieszała jedzenia Przez tą zgagę jestem mega nie wyspana A dzisiaj czeka mnie wizyta u gina Mam nadzieję że tam nie zasnę ha ha

ada1989
zgadza się coś w tym jest że od pleśni czy grzybków na ścianie można mieć katar Moja koleżanka tak miała Dopiero jak usunęła tą pleśń to jej przeszło Dzwoń do spółdzielni niech coś z tym zrobią
Oby szybko Wam coś na tą pleśń poradzili
muuuum_to_be Powodzonka z lodóweczką żebyście jak najszybciej ją dostali

milusia83 zdrówka dla Ciebie i Twojej rodzinki


Miłego dnia Kobietki
 
Witam się czwarteczkowo.

Już po śniadanku, ale jeszcze w piżamce.
Czas wskoczyć w jakiś dresik i iść z psiakiem na spacerek.
Dzisiaj na godz. 18 jadę na wigilię w pracy. Także znowu dzionek zleci jak szalony, a jutro już piątek. I zaczną się przygotowania do świąt.
A jakie wy plany na dzisiaj?
Pozdrówki i miłego dzionka. Mykam na spacer z psiakiem.
 
czarni - nareszcie się wyspałaś :-) po takim odpoczynku pewnie masz teraz dużo zapału do pracy ;-) miłych porządków ;-)
agaagaaga14 ja też tak ostatnio miałam że najadłam się na noc i później problem :-D ale jak sobie przypominam te smakowitości to jakoś mi nie jest żal że tyle zjadłam :-D
EmiliaM mój to jak jest chory to piwko też lubi - tylko że wtedy robi grzańca żeby się rozgrzać i powiem Ci że stawia go to na nogi szybko :-D
kaja28 udanych zakupów ;-) i jak nie masz siły to podejdź do tych świąt na spokojnie.. jak to mówi mój mąż: wolę usiąść z tobą przy kromce chleba na wigilię niż masz wylądować w szpitalu z przepracowania i z powikłaniami.. także na spokojnie ;-) czego nie zrobisz to zawsze możesz wysłać swojego do sklepu.. teraz jest wszystko gotowe.. a za rok będziesz już sama wszystko robiła z małą niunią do pomocy :tak:
marta87 aż 7 razy?????!!!!! o matko! ja jak wstaję raz to już się morduję bo wybijam się ze snu.. masakra jakaś.. polecam sen w ciągu dnia bo innej opcji na przetrwanie nie ma :-( a forum po to jest żebyśmy naszym rodzinom życia nie zatruwały - kto lepiej nas zrozumie niż inna kobitka o tych samych dolegliwościach i problemach?!!:tak:


ja właśnie nastawiłam pralkę.. poprasowałam jedną stertę ciuchów :tak: a po świętach jak odpocznę troszkę biorę się za ciuszki małej ;-) już się doczekać nie mogę bo szafa już jest więc chciałoby się żeby się zapełniła tymi różowymi pięknościami ;-) ale posortowałam wszystko do prania więc wystarczy tylko do pralki wrzucić i poprasować :tak: wczoraj też przyszła do mnie przesyłka - kupiłam kocyk dla małej, butelkę tommee tippee tą małą (150ml), smoczek taki miniaturowy, tetrę i kilka innych drobiazgów :-) ale miałam radochę.. a mój jak zobaczył butelkę to stwierdził że taka mała :eek: wasi faceci też tak reagują ? :-) ale ten smoczek taki uroczy malutki normalnie już nie mogę się doczekać naszej małej niuni ;-)
 
dzien dobry :)

skorupka ogromne gratulacje! Spory okaz z tego Twojego syneczka :)

asiorreek moze Twojego faceta dopada po prostu panika, że to już. Nie ma sie czym denerwować spróbujcie pogadać i napewno będzie ok :)

milusia powrotu do zdrowka kochana! a co do zakupow to wiem o czym mowisz wczoraj caly dzien lezalam plackiem, nogi myslalam ze do du*** mi wejdą. Tragedia!

dziewczynki przepraszam ze ja tak pobieznie ale nadrobic Was z calego wczorajszego dnia to nie lada wyczyn :)

jeszcze na dodatek skóra na buzi mi wyschła, wyglądam jakbym miała jakiegoś liszaja :szok::wściekła/y: dzisiaj uslyszalam ze moge miec to od mandarynek a ostatnio faktycznie pozeralam kilogramami! Pomocy! Czym ja to moge posmarować zeby sobie poszło??
 
no to humorek mam jeszcze lepszy wózek dziś zostanie wysłany wiec moze jutro już u mnie bedzie :)
jupi mój prezent pod choinkę :-D nigdy nie dostałam nic lepszego ;-)
muzyka gra wiec biorę sie za porządki świąteczne :tak::-p
 
Hej kochane,
ja sie witam, biodra mi odpadają, maly już nie kaszlał nic, a nic, tempki nie ma, siedział 2 dni, właściwie wszystko przeszło....zatem idę chociażby na parenaście minutek z nim na dworek, jest mróz więc zdrowo......U mnie jak zwykle dla dziecka: echinasal, lipomal, tran, juwit C - zdziałały cuda...Ja jadę na prenalenie, ale dziś już luksus.....lekkko boli gardelko, ale tez biorę echinaceę...Mąż dalej chory, ale poszedł do biura...
 
Cześć
Jejku następna rozpakowana:-)
Skorupko gratulacje dla Ciebie i syneczka.
Ja tam nie mam zamiaru dołączyć do czołówki peletonu i dotrwać do stycznia ale jak tak tu zaglądam i ciągle ktoś się melduje po to czuję się jak tykająca bomba zegarowa.:-D Na razie cel przetrwać święta bez dodatkowych "atrakcji".
Mi z objawów nieobecnych do tej pory strasznie spuchły stopy i wyglądają jak u świnki Pigi:szok:. Musze iść do apteki może mi jakiś żel na te stopy polecą. Dobrze, ze chociaż mam jedne kozaki człapaki w które nogę włożę.
Nie mam weny na więcej pisania.
Milego dzionka
 
reklama
A ja zrobiłam sobie przerwę na kawkę i pączka :)
Green ja bym Ci zaleciła ograniczenie soli jak ją używasz albo leżąco z nogami w górze pomaga na krążenie i na puchnięcie :)
 
Do góry