reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Witam

U nas nocka w sumie nie taka zla jak myslalam ze bedzie, temp byla pod kontrola i rano bzik wstal i wygladal juz calkiem normalnie, ale u niego zawsze na wieczor sie pogarsza wiec jakas godzine temu mu temp sprawdzilam i znow 39.8. dalam mu paracetamol i usnal, sprawdzam mu temp co chwila zeby zobaczyc czy spada.. jak narazie nie. Tak mi szkoda tego mojeg malucha ze az mi sie plakac chce.. przepraszam ze nie nadrobie ale nie mam sily i weny zeby nawet cos wam odpisac.

Magda dzieki za troske, kochana jestes
 
reklama
Cześć kochane ! :) wpadłam tylko na chwilkę się "pożegnać":-) ... jutro z rana już pewnie nie będę miała czasu na komputer wejść a koło południa muszę już być w szpitalu. W niedzielę mam cesarkę także po wszystkim dam wam znać jak się mamy ! :) Zaczynam się trochę denerwować i wątpię czy się dzisiaj wyśpię :) Buziaki ! Trzymajcie się :)
 
Cluue powodzenia i trzymam kciuki :)
jak fajnie bedziecie mieć z Martinek aż się wzruszyłam bedziecie mieć swoje malenstwa :)


Wiecie im wiecej tak słyszę to tak już chciałąbym mieć to malenstwo mimo że wolałabym by urodziło sie w styczniu




i tak z innej beczki która z was kupiła wózek hawana? bo wiem że któraś zakupiła ;-) proszę o wystąpienie :-D
 
Ech dziewczęta, dwie godziny mnie nie było i już dwie kolejne stronki naskrobane:-p

Indziorka mój mąż się śmieje, że w tej ciąży wreszcie chodzę jak ciężarna. Wiesz, odpowiednie przegięcie w tył, bujanie na boki niczym Pingu z bajki, nogi szeroko rozstawione. Nie wiem czemu, ale jak już w ogóle gdzieś idziemy, np na wizytę, to on ma ubaw po pachy. Ja tam bym nie powiedziała, że to taki śmieszne:baffled: W dwóch poprzednich dziwiłam się, że kobiety w ciąży tak człapią, bo ja raczej do końca śmigałam w miarę normalnie. Teraz zwracam honor:zawstydzona/y::happy2:


Kaju pisz chociaż o sobie, jeśli nie masz siły na więcej. Myślę, że wszystkie tu rozumiemy, że ktoś ma jakąś niemoc, bo jedziemy na tym samym wózku:sorry2: Współczuję samopoczucia i życzę jak najrzadziej wszelkich kryzysów;-)


Biłka
mam nadzieję,że jednak po porodzie nie będziesz musiała rezygnować z wszystkich pyszności. Ja mogłam jeść wszystko podczas karmienia Nelci. Owszem. Może z tydzień uważałam, ale jej nic nie było, więc moja dieta była zupełnie normalna. I nie wierz w to, że bąbelki z gazowanego picia przenikają do mleka;-):-D


Cluee trzymaj się słońce i dzięki za odzew;-) W takim razie w niedzielę trzymamy mocno kciuki za Ciebie i Martinek. Koniecznie weź sobie nr tel do którejś dziewczyny, co byśmy mogły się cieszyć jak najszybciej razem z Tobą. Kciuki już zaciskam i życzę spokoju. Zarówno przed jak i po:-)


Czarni
może w innych sklepach jest ten wózio. Czasem da się coś znaleźć nie za drogiego nie na allegro. Poszperaj, może akurat?


Emilia a może daj Andersowi nurofen? Moje dziewczyny na paracetamol nigdy nie idą. Nika szczególnie, bo ona jak już gorączkuje, to i po 40 stopni. Wówczas daję dawkę nurofenu co 4 godziny i jakoś ta temp. spada. Nawet lekarze mi tak kazali, kiedy sami raz zobaczyli, że ją paracetamol kompletnie nie rusza. Antybiotyk ma szczyt działania w 3 dobie, także jutro powinno się już znacznie polepszyć. Poza tym mówi się, że jak dziecko gorączkuje, to znaczy, że organizm walczy z chorobą, więc tego się trzymaj:blink: I nie smuć się. Ja strasznie przeżywam choroby moich dzieci i też zawsze z bezsilności ryczę. Ale wiadomo, że będzie lepiej. Pozdrów go od forumowej ciotki i trzymajcie się!
 
reklama
Czarni całkiem fajny -- lekki wykonanie też bardzo dobre.. fajny ten śpiworek jest..:) mój już go dobrze wytestował na wszystkie strony.. no i łatwo się go składa.. my wzięliśmy z rączką z eko skóry bo jakoś ta tacka tak dziwnie wyglądała z reszta czy taka potrzebna to nie wiem.. ten gość ma poza kompletami 3 w 1 same gondolki w sprzedaży.. wiec sobie zaglądnij na jego stronkę. może coś wybierzesz..:)
 
Do góry