reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

gosia nie pakuje bo niedotarły mi jeszcze koszule i wkurza mnie to po zamówiłam 4 kurierów 1 z przesyłką dla meża 2 dla dzidzi i 1 dla mnie i oczywiscie ja dostane na koniec dziś albo jutro bedzie kurier z butelkami smoczkami a ten co ma mi wysłac koszule obija sie i to niezle.... zamówiłam 28... mam nadzieje ze do konca tygodnia dotrze mi... nawet chyba jeszcze nie wysłał.... grr...
 
reklama
no ja juz przeważnie na drugi dzien mam 2 dni to max... porażka... i to co mi najbardziej potrzebne nie dochodzi co za ironia....
jej to już 12 przydało by sie jakąś kawę wypić obiadku nie robie to już wogóle sie rozleniwie :D

och ja tez bym chciała dotrzymać do tego 1 stycznia... teraz pozostało czekać do wizyty co gin powie i sie nastawiać kiedy ewentualnie bedzie maluszek
 
Ja na szybciutko weszlam, normalnie w szoku jestem i nadal nie wierze maz dzwonil ze zdal caly egzamin za 1 razem :) :szok:Nadal nie dowierzam wiec czekam na niego,az mi pokaze heh odezwe sie pozniej jak uwierze :)
 
Z tego szoku zapomnialam napisac badania dzisiaj nie zrobilam bo wybralam sie z rana, a tam napoisane ze popoludniu pobieraja probki a wiec jade jutro bo dzisiaj juz mi sie nie oplaca na dwa razy jezdzic ;)

Milego dnia :)
 
Witam He ledwie wstałam Oooo wy już choinki macie ubrane No niezle :biggrin2::biggrin2:

Ja zakupiłam jedną paczkę pampersów1 (43szt)i jedną paczkę 2(108szt) No i mam pampersy nr3 Jak myślicie tych 1i2 to mi starczy Kurcze w tych różnych numerach pampersów kg się nakładają Ja już zgłupiałam co do tej numeracji

cluee powodzonka życzę Trzymaj się

januarka dobrze że byłaś u lekarza Teraz wiesz na czym stoisz Widzę że ty już w 36 tyg.c Oj to wszystko może się zdarzyć w tym roku :tak: Powodzonka dla M i oczywiśćie dla ciebie aby wyniki bakterii wyszły dobre OOOO już doczytałąm że zdał Gratuluje

muuuum_to_be świetnie że pokoik w końcu będzie pomalowany Teraz wystarczy go umeblować i już można spokojnie czekać na dzieciątko Ja na początku ciąży kupiłam sobie oliwkę Johnson& Johnson i mnie uczuliła Także dla dziecka na pewno nie kupię nic z tej firmy

Indziorka nie przejmuj się mamą Ty sama wiesz co jest dla ciebie teraz najważniejsze Zobaczysz jak się maluszek urodzi to jej to gadanie przejdzie

biłkabdg ja też kupiłam kosmetyki z Nivea :krem na każdą pogodę,delikatny żel do mycia ciała i włosów,i balsam do ciałka

asiorreek he he pewnie jak teściowa wpadnie na kawę to niech pomoże A co Ja nie lubię prasować i z takiej pomocy była bym bardzo zadowolona
Hmmm a o co chodzi z tymi zelami do higieny intymnej Ja cały czas używam Lactacydu i mam nadzieję że po porodzie też się sprawdzi



To ja mam pytanka:
co do pupci- czy bephanten będzie dobry Od razu na moje sutki Hmmm czy polecacie coś innego
a co do pępuszka -co sądzicie o octanisept



WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH BARBAREK !!!!!
 
hejka

januarka gratki dla M!!:-)
Anetka ja myśle że takie przeciąganie to nie zaszkodzi, chyba raczej chodzi o to jak w pozycji pionowej przez dłuższy czas ma się ręcę w górze to może zaszkodzić ale jak na leżąco się przeciągasz to nie wydaje mi się;-)

ja już byłam w sklepie, wywołaliśmy zdjęcia i wkleiłam do dziennika:-) wyszło to tak:
IMAG0946.jpg
nie wiem czy dobrze widać bo fotka z telefonu robiona:/ tak węc dzisiaj koniec przygody z misiem ciekawa tylko jestem czy Konrad będzie chciał go oddać pani:-D

ok lecimy do przedszkola, do później:)
 
Januarka- gratulacje dla Twojego M- zdolniacha z niego:-)

Agagaga- tak ciesze sie bardzo, ze mamy umalowany, tylko teraz problem z gratami, ktore tam byly gdzie to wszystko pomiescic hah, ale damy rade, oczywiscie pokoik jeszcze posluzy za goscinny, jak moja mama przyjedzie itd., bo malutki najpierw w koszyczku bedzie u nas w sypialni przy mnie ;-) i nie ktorzy mowia, ze najlepiej jest odstawic dziecie do oddzielnego pokoju dopiero po 6 m-cu wiec wiesz mamy czas;-)

Ada1989- Ale slodko z tym Misiem :-)Twoj synek napewno sie juz przyzwyczail do niego i tez jestem ciekawa czy bedzie chcial sie z nim rozstac w przedszkolu :tak:


A ja sie wzielam za pranie i sprzatanie tzn za ogarnianie, bo sprzatne porzadnie dopiero jak dzis zakonczymy "roboty" z tym pokoiczkiem :cool2:- mam nadzieje! Do tego buszuje po ebay'u i amazon'ie za jakims prezentem dla mojej najstarszej siostry. Moze wy dziewczyny mi podpowiecie co kupic dla babeczki, ktora konczy 30 lat? Ja myslalam o naszyjniku i kolczykach od Swarovskiego, ale juz sama nie wiem czy taka bizuteria sie nadaje...?
 
reklama
agaagaaga ja tych pampersów mam wiecej
1-78
2-255
3-93 na razie
a i w tesco w czwartek 4 pak chusteczek pampers bedzie po 19.90

bephanten tez jest dobry do pupci a do pepuszka nie wiem....


Ada ale fajnie to wygląda :)
a to zdjecie gdzie z nim śpi rewelacja :)
 
Do góry