reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Hej Laseczki,

Wpadam na chwilkę, żeby dać znać co u mnie. Niestety nadal ma skurcze, czasem bardzo silne (nawet 80). Bywa, że przez cały dzień mam skurcze co 3-11 minut. Byłam 2 razy w szpitalu, poród się nie zaczyna, ale sytuacja jest na tyle niepokojąca, że dali mi sterydy na wypadek, gdyby Maluszek miał się wcześniej urodzić. Dzięki sterydom nie powinien mieć większych problemów z oddychaniem. W związku z sytuacją torbę mam już spakowaną kompletnie i jestem w stanie gotowości. Łóżeczko też już rozstawiliśmy.
Dwa dni temu obniżył mi się brzuch, ale mam nadzieję, że nie jest to zapowiedź porodu w najbliższych dniach.

Wybaczcie, że nie napiszę do każdej z Was, ale jakoś nie mam weny i humoru :-( Podczytuję czasem forum i patrzę czy u Was wszystko ok.
Życzę wszystkim zdrówka i przespanych nocy.
 
reklama
Magda, januarka, ludzie w ogóle wrażliwości nie mają i tylko o swoich własnych dupach myślą. ja na początku też się wstydziłam prosić o miejsce w pociągu. stawałam i czekałam aż ktoś mi ustąpi, no i czasem się doczekałam, czasem nie. ale potem przestałam się przejmować, tym bardziej, że w tutaj w każdym wagonie jest 8 miejsc zarezerwowanych dla osób starszych i ciężarnych i są specjalnie oznaczone. raz jak wchodziłam z kontrolerem akurat i ludzie zaczęli się przepychać przede mnie i rzucać się na te miejsca, to się koles tak na nich wydarł, że aż w szoku byłam :szok: no i od tamtej pory przestałam się bujać, tylko od razu podchodziłam i prosiłam, żeby mi ustąpili i już. i nie mieli wyboru :-D

Caroline, czekamy z niecierpliwością na zdjęcia mieszkanka i pokoju Twojej księżniczki. zazdroszczę Ci tego całego urządzania, mimo że męczące. my niestety wynajmujemy mieszkanie i póki co wstawiamy łóżeczko do sypialni. a później zobaczymy co i jak.

Hmm lewatywa, niby położna mówiła że nie trzeba, tylko jak ja mam myśleć w trakcie czy się czasami nie po..am to chyba już ją wolę mieć.

hahaha Miętowa, ale się uśmiałam :-D

Aninek, super że będziecie mieć gości na Święta, zawsze tak raźniej i milej jak więcej osób.

Indziorka, mam nadzieję, że z żołądkiem już lepiej.

Kaja, trzymaj się kochana i leż jak najwięcej. ja też miałam skurcze, że dochodziły do 80 i też dostałam zastrzyki żeby szybciej płuca małej się rozwinęły. teraz tylko leżę i jest ok. dziś własnie wstawiałam ciuszki do prania, żeby torba w razie czego była gotowa. chociaż mam nadzieję, że dotrwamy do stycznia.

Spokojnej niedzieli!
 
Indziorka to dobrze,ze dowiedzialas sie czegos wiecej teraz bedziesz wiedziala juz o co pytac lekarzy i odrazu powinni wystawic ci skierowanie na cc i wyznaczyc date z ginekologiem, przynajmniej jak sami nie potrafia to uswiadomisz ich,ze musza bardziej o ciebie zadbac przy porodzie niz calkiem zdrowe pacjentki :)
Kaja28 kurcze wspolczoje oby wszystko bylo dobrze, ale malenstwo jest juz w takim tyg,ze nic mu nie powinno sie stac gdybys wczesniej urodzila :) Trzymam kciuki,aby wszystko bylo ok :)
Mila 83 ja tez juz przywyklam do nietolerancji i braku kultory w tym kraju, ale w tej sytuacji to sama kasjerka mnie wywolala i zaczepila ludzi ,ze ja mam pierwszenstwo w kasie z pierwszenstwem zwlaszcza a oni i tak fuczeli to juz szczyt bezczelnosci wg mnie,ale ze nerwowa jestem wolalam sie zaduzo nie odzywac,dosc nerwow sie juz w tej ciazy najadlam.
 
Witam w ten zimny dzień ja tylko na chwilę bo zapowiedzieli się nam goście

Indziorka hmm mówisz że Twoje ciśnienie jest wskazaniem do cc Ja mam zawsze coś około 130/85,135/90 i mi mój gin nic nie mówił że to jest wskazanie do cc W sumie w domu mam zawsze niższe Bo u gina to chyba ze stresu takie mam Pamiętaj żeby pójść do okulisty Lepiej tego nie bagatelizować

Magda_z_uk świetnie że dziewczynki zdrowe i że u Was wszystko ok

muuuum_to_be he he u mnie też wszyscy mówią że będzie synek (podobno wyglądam na chłopczyka ) a tu ma być córka Mam tylko nadzieję że w tej kwestii się nic nie zmieni Ale by były jajca :szok::szok::szok:

aninek super że na święta będziecie mieć gości Samemu spędzać święta to tak nie fajnie ,tak smutno Moja siostra też jest w Uk i jak była teraz w czerwcu to już sobie sama obiecała że na te święta BN przylatuje ale jak ja jej powiedziałam że jestem w ciąży i że rodzę w styczniu to się troszkę podłamała bo sama nie wiedziała co w takim wypadku zrobić Z jednej strony chciała być z nami w święta a z drugiej strony to jak przyleci w grudniu to już w styczniu nie da rady tylko coś bliżej wiosny a nawet lata A bardzo będzie chciała zobaczyć Julkę małą No i oczywiście to ona będzie chrzestną

Kaja28 leż i nic nie rób,wypoczywaj Trzymam kciuki aby wszystko było ok Aby dzidziuś jeszcze posiedział sobie w brzuszku
 
Witam

O ludzie ale tu naskrobane :szok:

Kaja zdrowka kochana, trzymaj sie i zeby dzidzi jeszcze sobie posiedzialo troszke w brzusiu

Magda co do tego mojego spojenia to w piatek mam wizyte u poloznej i bede z nia rozmawiac, wolalabym rodzic sn ale jak mam potem spedzic czas w szpitalu bo mi sie miednica rozpadla to wole chyba zeby mi cesarke zrobili. Zobaczymy, bede naciskala zeby mnie na USG wyslala.

NIewiem co komu odpisywac bo przyznam sie bez bicia ze nie doczytalam do konca :sorry:

My wczoraj zakupilismy farbe, udalo mi sie meza wyciagnac do sklepu i dzisiaj mial zaczac malowac ale oczywiscie cos innego bylo do roboty, dzisiaj w miescie Festiwal Bozonarodzeniowy, mnostwo stoisk z roznosciami, chor spiewajocy koledy, jakies tam dla dzieci karuzele, no i oczywiscie Swiety Mikolaj. Bziku moj bardzo chcial Mikolajowi powiedziec co chce pod choinke wiec go tata zabral. Ja zostalam w domku, bo chodzic tak miedzy ludziskami mi sie nie chcialo.
 
Witajcie ;-)

Ja dzisiaj dość późno zaglądam na bb.
Wczorajsza gościnka urodzinowa męża udana. O godz. 24:30 szłam spać, byłam już zmęczona dosyć. Dzisiaj pospałam do 8, potem pojechaliśmy do galerii handlowej i tak dzionek zleciał.
Kupiłam dziś pieluchy PAMPERS SENSITIVE1 w carrefour w promocji za: 39,90zł opakowanie 78sztuk. Wydaje mi się, że cena oki.
A i z dobrych informacji, w piątek dotarło łóżeczko z materacem i wczoraj mąż je skręcił. Podoba mi się bardzo ;-) nie wierzę, że zostało mi 8 tygodni do rozwiązania.
 
Biłka Fajnie, że imprezka udana;) No i jakie szczęście, że do łóżeczka nie masz zastrzeżeń, bo tak się martwiłaś;)

Januarka Wiesz już nie odpuszczę i mam nadzieję, że języka w gębie nie zapomnę :D

agaagaaga Wysokie ciśnienie jest wskazaniem do cc tylko tu już się mówi o ciśnieniu 140/90 i wyżej, wiem, że moje jest tylko gabinetowe wysokie. A co do mojego cc, które prawdopodobnie jest nieuniknione to nie przez ciśnienie :)

Emilka Mi też się w ogóle ruszać nie chce ;)

Kaja Leż ile wlezie- należy Ci się ;) Może Twoja macica za bardzo się przejęła ćwiczeniami do porodu?

Mila Na szczęście jak na razie się uspokoił ;) Oby ta noc była przespana, bo jestem nie do życia :D

W końcu zaczynam odżywać ;) Rumianek działa cuda:p
 
Hej dziwczynki:-)

Ja sie witam dosc pozno dzis, bo jakos od rana nie mialam weny wlaczyc laptopa, zreszta co tu sie dziwic. Pospalismy dzis z moim do 12:szok::szok: az za dlugo... ale coz, jak maluszek przyjdzie na swiat to juz nie bedzie tak kolorowo ze spankiem, wiec trzeba korzystac :tak:zwlaszcza ze ja mam wielkie problemy z zasypianiem, jak juz pisalam.
Wczoraj wizyta u siostry bardzo udana, ale powiem ze mnie panika ogarnela jak wzielam takiego tygodniowego maluszka na rece, a on wciaz plakal.. jejciu... czy ja dam sobie rade? Dobrze ze bede miala przy sobie mojego m i moja mame, bo inaczej to strach w ochach:szok: Do tego te gadanie mojej mamy ze wygladam na dziewczynke:shocked2: skolowalo mnie podwojnie i caly czas mi to po glowie teraz chodzi.:eek:
Dzis mielismy zaczac malowanie pokoiku dla dzidzi, ale niestety moj m sie tak wczoraj "zmeczyl" % ze dzis tylko spanie, pozne sniadanko, rosolek i lezanko na kanapie z ptasim mleczkiem i owockami :-p:tak: Na nic wiecej obydwoje nie mamy sily, u mnie maluszek tak daje po zebrach i na zmiane po pecherzu ze ledwo daje rade :-pdo tego ta czkawka...

aaa tutaj dodaje zdjatka ozdobek, ktore w koncu wczoraj dokonczylam ::-):-):-)

IMG_4571.jpgIMG_4578.jpgIMG_4577.jpg

Na razie zrobilam tylko tyle na probe, nie ktore sa do powieszenia na choinke lub gdzie indziej, a do reszty doczepie magnesy i beda na lodowke ;-) Mam pomysl aby poprostu zawinac je ladnie i rozdac mojej rodzince na Mikolajki z jakas czkeloadka do tego i juz :tak:


agagagaga- dobre dobre :-) tylko ze ja juz jestem kompletnie nastawiona na chlopaka :sorry:

Bilka-
ciesze sie ze sie imprezka udala:tak:



Wiecej nie pamietam, ciezko to wszytsko nadrobic:laugh2:

Buziole dzieczynki i spokojnej reszty niedzieli
:-D:-D:-D
 
witam sie wieczornie stycznioweczki;)

U mnie jakos weekend przelecial dostalam od cioci ciuszki śliczne i bardzo malusie akurat na pierwszy miesiac niuni;) JUz tylko do kupienia mamy lozeczko fotelik i pieluszki itp (rzeczy higieniczne) Łózeczko zamawiamy do konca tyg jupi;) a fotelik w nastepnym tygodniu jak i reszte rzeczy ;) Wlasnie zjadlam kolacyjke zmykam pod prysznic i spac. JUrtro z rana jade zawiesc l4 a tak mi sie juz nie chce;D

Magda Dziekuje za porady kochana;) Z moim spojeniem jest takj ze nie moge wiecej niz godz chodz i dluzej siedziec bo wtedy mnie niestety boli. A jak leze caly dzien w domu to praktycznie bolu nie odczuwam. No mi sie swieta zawsze kojarzą i beda kojarzyc z pomaranczami i mandarynkami ;) Ale dla dzieci to nie prezent ;p
januarka no ludzie robia ze wszystkiego problem po to sa kasy pierwszenstwa na ktorych jest obrazek kobiety w ciazy. Udanych internetowych zakupow;)
Marzenixx no to teraz przed toba ciezki okres bardzo meczacy . Powodzenia nie przemeczaj sie za bardzo ;)
indziorka Ja to robie sobie zawsze odliczanie i mowie Niunia wytrzymaj przynajmiej do 37 t.c. Rumianek ja na poczatku ciazy pilam pamietam smakowal mi a teraz to chyba nie dalabym rady wypic. A zoladek tez ostatnim czasy czesto mnie boli;/
Marta87 co do skurczow to Ci nie podpowiem bo jestem zielona w tych sprawach.
Aninek ale bedziesz miala duze rodzinne swieta. Atmosfera bedzie napewno taka przyjemna;D A co do tego twardnienia to mam wtedy gdy mala sie wypina wiec to chyba nie o to chodzi. Co do dietki to wtedy tylko to mialam do zjedzenia bo za malo pieczywa kupilam ;D A apetyt trzeba bylo jakos zaspokoic hehe;D
czarni nie ma to jak niedzielny odpoczynek z rodzina;)
kaja odpoczywaj jak najwiecej i zdawaj relacje jak sie czujesz. Ja mam jednak nadzieje ze wytrwasz jeszcze te pare tygodni;)
bilka No to weekend mialas zabiegany i szybko pewnie Ci zlecial. Ja tam sie nie znam w cenach pampersow ale pewnie sie oplacalo ;)
 
reklama
Witam wieczorkiem
Ale dzisiaj dzień.. aż tak leniwie to dawno nie było :-) na dworze -7 stopni mrozu ale spacerek wieczorny zaliczony :-) i dzisiaj pierwszy raz od chyba 3 miesięcy ucięłam sobie drzemkę w ciągu dnia.. ale byłam tak niewyspana po nocy że musiałam.. a tym bardziej że mój też się ze mną położył więc odleciałam nawet nie wiem kiedy :-) nic dzisiaj ciekawego nie ma w tv więc snuję się po domu cały czas.. co za dzień.. dobrze że jutro poniedziałek to może jakaś nowa siła we mnie wstąpi :-D

gosia0811 co do tego że nam się nie chce to już niedługo to się zmieni.. wszyscy mówią że z nowym życiem idą nowe siły - nadprzyrodzone chyba w moim przypadku bo lenia mam nie z tej ziemi :-D;-)
muuum to be cóź za niebywały talent!!! zazdroszczę bo są naprawdę śliczne !!! i świetny pomysł na prezent!!! :-) ja zawsze doceniam jak ktoś daje mi upominek własnoręcznie zrobiony :-)
biłka czekamy na fotki łóżeczka :-) ja już też chętnie bym rozłożyła bo panele już mam ale jeszcze troszkę się wstrzymam :-) tylko nie wiem jak długo bo coś mi się zdaje że w tym tyg też złożymy :-)
emiliaM no to klimat świąteczny widzę że zaczal sie na dobre u Was :-)
Kaja28 oby jeszcze maleństwo troszkę w brzuszku posiedziało i nie pchało się tak szybko.. a swoją drogą zastanawiam się która z nas pierwsza rozwiąże przysłowiowy worek :-D
ala1911 ja mam już pełne 3 płyty piosenek świątecznych.. czekają jeszcze kilka dni ale już bym chętnie posłuchała.. a polecam jak ktoś nie lubi ściągać rmf fm święta Radio internetowe - RMFon.pl można przenieść się szybko w klimat świąt :-) bardzo mądra uwaga z tymi drobnymi.. o pieniądzach w ogóle nie pomyslałam a raczej czasu na szukanie portfela może zabraknąć :-D
czarni - pozazdrościć sniegu :-) u nas mróz ale śniegu brak :-(


miłego wieczora i spokojnej nocy ;-)
 
Do góry