reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Dorotqua z tym wynikiem glukozy to trochę nie zaciekawie masz, mi lekarz powiedział że norma po 2 godzinach nie powinna przekroczyć 140, więc lepiej zadzwoń i się zapytaj co masz dalej robić, ja miałam zapowiedziane żę jak wynik będzie wynosił 140 lub powyżej to mam się do szpitala zgłosić. Powodzenia życzę
 
reklama
Witam się w ten leniwy dzień!
Odpoczywam, leżę z ksiązką. Synek wariuje jak zwykle. Przydało by się posprzątać ale jakoś się powstrzymuję, siostra mnie jutro ma odwiedzic to mi pomoże posprzątać. Mąż dziś w planach ma powieszenie żyrandola w naszej sypialni, mój bohater hehe ;)

Marzenixx to spokojnej i skutecznej antybiotykoterapii życzę!
Natal84 jeśli Wam się imię podoba to czemu nie miał by być Brian... Z mężem się śmiejemy, że jak się dziecku w przyszłości imię nie spodoba to sobie zmieni. U Nas nadal trwa wybór, mi już ręce opadają i chyba pozwolę mężowi wybrać imię, bo moje propozycje absolutnie mu się nie podobają. Więc zazdroszczę, że Wy zgodni co do imienia ;)
Ada1989 współczuję sprawy ze zwolnieniem. Nie bardzo się znam na tych sprawach. Ale np. u mnie w przychodni jest taka zasada, że lekarz może 3 dni w tył dać zwolnienie – jak oczywiście będzie miał ku temu powody. Daj znać czy bez problemu tydzień wstecz wystawił ;)
Mamaaga4 mmm bułeczki z miodem i kakao, wieczorami z mężem się zajadamy ;)
Indziorka wiem wiem jak to z tymi studiami… pozytywne myślenie! Też mam jeden rok w plecy bo po roku zmieniłam kierunek… Współczuję jednak Twoich przeżyć, z pierwszego roku. Niestety też przekonałam się w pewnym stopniu jacy wykładowcy/prowadzący mogą być… przez parę miesięcy takie tiki nerwowe do mnie przylgnęły przez taką jedną babkę wrrr
Jak to mówią nauka nie zając nie ucieknie ;)
Cluue tak napisałaś o tym brzuszku, mi mama wczoraj zwróciła uwagę, że jakoś nisko brzuszek jest – ale ona dawno mnie nie widziała…


Także życzę miłego dnia :-)
 
hejka

Czarni u nas też taki dzień do d... sie zapowiada, za oknem leje i samopoczucie kiepskie...
Marzenixx kurde no w szoku jestem, czytając tamten artykuł myślałam że to akurat u niej w szpitalu takie coś a tu prosze, jednak to w PL normalne:no: nie dość że taka położna zgarnia comiesięczną pensję to jeszcze dorabia na boku:szok:przecież to chyba nie jest legalne, prawda?? nie ma na to jakiegoś paragrafu:confused:
Anetka oj jak ja bym chciała by mi ktoś w sprzątaniu pomógł:sorry2: M teraz sie rozłożył, wczoraj już lekami się faszerował, zimno mu było i raczej za wiele mi nie pomoże

Dzwoniłam dziś do przychodni, niestety najbliższa wizytę mogę mieć we wtorek i babka powiedziała że bez problemu wypiszą mi zwolnienie na tydzień wstecz. Dzwoniłam też do pracodawcy powiedzieć że dopiero we wtorek doniose zwolnienie i tez nie ma problemu, no ale za tydzień bede bez kasy bo zaksięgują zwolnienie dopiero jak doniosę:wściekła/y:już widze jaki M będzie szczęśliwy jak mu powiem.....:dry:

Jutro u nas Bonfire czyli święto światła i będzie pokaz fajerwerków koło nas w parku, chyba się wybierzemy o ile nie będzie padać, byliśmy 2 lata temu i podobało mi się, ponad godzina pokazu:-) może teraz tyle nie będziemy tam stać bo raczej nie będę w stanie ale przynajmniej na chwile można iść:)))
 
hej Mamuski:)

Dawno mnie tu nie było, co mogłam to czytałam:) Kolejny "punkt kontrolny" naszego odliczania za nami - Wszystkich Świętych;) Teraz Andrzejki, Mikołajki , Święta, Sylwek i jedziemy z koksem;)

Generalnie to mam paskudną noc za sobą:( 4 godziny snu nie moje...W pewnym momencie nie wiedziałam nawet jak leżeć. Chodziłam po mieszkanku i jadłam co wpadło pod ręce i było zjadliwe. Mały wczoraj był trochę leniwy z rana i trochę mnie wystraszył. Ale popołudnie było już jego:) Dzisiaj też już normalnie rządzi:)

Idę robić obiadek i póki co to miłego popołudnia:)
 
Witam przyszłe Mamusie :) Ja termin mam na 27 stycznia, ciekawe czy dzidzia urodzi się w styczniu czy bedzie leniwa i na świat zawita w lutym :) Czuje sie coraz bardziej leniwa, aż wstyd sie przyznać ;)
 
Hej kobitki.


Elzbieta1986 ja mam termin na 29stycznia i tym bardziej myślę czy będzie synuś ze stycznia czy z lutego?
Dorotqua lepiej zadzwoń do swojego lekarza z tym wynikiem glukozy, powyżej nasza Dotka85 podała Tobie doskonale rozpisane normy glukozy.
ada1989 to super to święto, z pewnością efektowne - jak fajerwerki ;-) niczym w Sylwestra.
ala1911 to super, ze maluszek rządzi w brzuszku u mamy.
Nio dzisiaj już 2listopada, czas mija dosłownie pędem.
Afja-Anetka korzystaj ile można z wypoczywania, a co podczytujesz fajnego? Może polecisz koleżanką z bb ;-)
 
Afja ja mówię, do nerwicy żołądka mnie doprowadził... wystarczy, że się teraz trochę zdenerwuje i tygodniami nic oprócz wody żołądek mi nie chce przyjąć:baffled: także uczelnia, teraz jest lepiej, da się dogadać z prowadzącymi, traktują Cię jak człowieka, a nie z góry :) Zobaczymy jak to będzie ;)

I już nic nie pamiętam co chciałam napisać fuck:szok:
 
Biłkabdg gratulacje, mamy podobny termin lecz mi lekarz podkreślił ze mogę urodzic tydzien pozniej według badan USG, jak się czujesz? Brzuszek duży? Ja ostatnio mam ochotę na słodkie, naszczęscie badanie na glukozę wyszły super :) czy jest ktos z podobnym terminem porodu?;-) buziaki
 
reklama
Elzbieta1986 brzuszek rośnie ;-):-D:tak::-)
Powiem Ci szczerze, że apetyt na słodkie w ciąży też mam.
Co do terminów zbliżonych do Twojego musisz luknąć w temat: LISTA STYCZNIÓWEK. Tam jest rozpisane która z nas na kiedy ma termin ;-)
Zresztą załączę Ci te 2 tabelki to sobie lukniesz. pozdrówki :-)
I. 1.01-15.01


II. 16.01-31.01


Kliknąć wystarczy ;)
 
Do góry