reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Dzień dobry moje kochane.
Hurra niedzielna wizyta szefów za mną. Ulga straszna, ciesze się że już mam to za sobą.
Jestem okrutnie wymęczona :-D.
Wieczorkiem jeszcze dostaliśmy telefon i jechaliśmy z Grudziądza do Bydgoszczy bo siostra przez jakiegoś znajomego przesłała ubranka, także teraz mam masę reklamówek (w okolicach 6 sztuk) pełnych ubranek dla małego chłopca. Duużo pracy przedemną się szykuje w tym tygodniu:-D. Życzę Wam kochane miłego dzionka.
Buziaki. Później postaram się poczytać posty z weekendu bo na razie staram się sama ogarnąć i może jakieś pranie zrobić bo ta wizyta obróciła moje życie o 180 stopni i wszystko co nie miało związku z wizytą nie miało prawo bytu :tak:.
 
reklama
Witam poniedziałkowo , z dużo lepszym humorem:)
U mnie jednak te łamania grypowe zdecydowanie.
Nocka sobota/niedziela była tragiczna, leżeć nie dałam nawet rady, godz 3 pobudka i jakieś 3 godziny przed kompem na półsiedząco bo mniej bolało mnie wszystko. Niedziela też taka sobie, wieczorem znów ból , zwłaszcza kolana,plecy, łokcie :(
Wieczorem 37,5 na termometrze, ciepła kąpiel, masaż przez M zrobiony, apap i pod kołderkę, i po jakiejś godzinie obudziałam sie cała mokra, yhmmm sobie pomyślałam jest dobrze. Wypociłam się i ranek jest zupełnie inny :D
Prawie nic mnie nie boli, i znacznie lepiej się czuję :D juuuupiiiii

Z innych tematów: wybrałam położną, jestem po spotkaniu, dowiedziałam się sporo na temat naszego szpitala :) i wiem że np dla dzieciaczka nic do szpitala nie muszę brać, jedynie dla siebie. Dopiero na wyjście ciuszki :D jedna torba mniej:)
NO generalnie kobieta fajna, podbudowała psychicznie że będzie dobrze.
Będzie może łatwiej jak będzie taka "swoja" kobieta na porodówce.
Potem coś jeszcze skrobnę :)
 
Cześć dziewczęta wczoraj padłam jak długa o dziwo całą noc przespalam i obudziłam sie dopiero po 9. Wczorajszy dzień dal po sobie znać wstalismy przed 7 trasa do domuzakupy na mieście wizyta u teściowej u znajomych wykończyło mnie totalnie w samochodzie prawie 200 km to już plecy zaczęły wysiadać. Kolejny tydzień sie zaczyna pracy mnóstwo siły i motywacji brak. Na obiadek zrobię zupke bo nawet motywacji też nie mam do bardziej wymyślnego obiadu Co do zimy uwielbiam jak jest biała i spokojna :-)
 
Witajcie!! Wizyta opisana w odp. Wątku. Kurujcie sie kobiety!!!! Zazdroszczę wam ze możecie w domu wszystko robic, ja nawet odlurzac nie moge, skazana na mego chłopa miał w sobotę łazienkę umyć i do dziś nie umyta :/ ehhh...
Pozdrawiem i zdrowia życzę!!
 
Dzien dobry u mnie juz FREEDOM! :-D

Mila
lenia mam i nie zaczelam sie jeszcze uczyc, tzn moje kochanie kupil mi taka ksiazke jak dla dzieci z obrazkami i slowkami to sobie ogladam :-p Ale ja mialam wloski w liceum, musze sobie tylko przypomniec. A do Zuzi to bedziemy mowic po polsku i wlosku.
Bez sensu z ta zmiana czasu, przez to sie tak szybko ciemno robi, a po co mi rano jasno jak ja wtedy spie? Tylko mnie to budzi niepotrzebnie, a popoludniu zaraz ciemno, w domu caly dzien przy zapalonym swietle, tylko niepotrzebnie sie wiecej pradu marnuje.
bilka no to niezle z tym gotowaniem! Ja wczoraj to taka bylam szczesliwa, ze skonczyl sie ostatni dzien w pracy, ze ze szczescia wymyslilam ze zrobie pierogi ruskie, ejjj ja nie wiem co mnie ostatnio tak na to klejenie pierogow wzielo, moze sie u mnie w ten sposob to "wicie gniazda" objawia. Wiec siedzialam i robilam i gadalam z moja mamusia na skypie i bardzo milo mi wieczor minal. Tak ze sa zapasy w zamrazarce zrobione. Bo w ogole to moj F przedwczoraj mi powiedzial "ale ty zanim pojedziesz do polski to zrobisz mi cos do jedzenia???", ja normalnie takie oczy, bo to przeciez on tutaj jest kucharzem z wyksztalcenia, haha, no to sie go pytam co chce, a on ze przynajmniej jedna blache lasagne. No to dobra, zrobie mu jutro. Ale z pierogow tez sie cieszy, bo ma 6 workow zamrozonych :-)
Emilia to bardzo milo ze strony tesciowej, fajny prezent!
Dorotqua no to super, ze wizyta szefow udana, a teraz juz powrot do rzeczywistosci, no i tyle ciuszkow do przegladania to masz co robic!
Mietowa zdrowka! A ja niby mam w moim zeszycie ciazy, ze moja polozna jest jakas Rachel, ktora byla tylko na pierwszym spotkaniu, a potem juz za kazdym razem mialam wizyte u innej :dry: To po co mi taka polozna, niby prowadzi moja ciaze, a jakos jej nigdy nie widze.
 
Hej dziewczyny :-)


Ja dzisiaj wstałam o godz. 11
Powiem wam, że wczoraj padłam jak mucha o godz: 18:30 już mnie nie było. Poza tym zaczęło być mi nie dobrze, jakby na wymioty, pobolewał mnie żołądek, ale zasnęłam i pospałam do 22 i przeszło na całe szczęście.
Ale strachu najadłam się co nie miara.

Nie dam rady odpowiedzieć każdej z osobna, ale podczytałam wasze wszystkie wpisy i cieszę się, że np. u EmiliM mąż już wróćił.
Dorotqua gratuluje nabytku 6 opkaowań ciuszków dla synusia.
Aninek wkońcu zasłużone wolne - wypoczywaj słoneczko.
Miętowa gratulacje wybory połóżnej i przegonienia choróbska.
Czarni sił na ciężki, zabiegany tydzień przed tobą kochana.
Indziorka uważaj na siebie z tym rozejściem!


A i chciałam wam napisać, że w sobotę kupiłam dla maluszka w carrefour
4opak chusteczek nawilżających: Pampers sensitive. Za: 19,90zł podobno to warto w tej cenie, za tej firmy chusteczki :tak:

Do póżniej. Idę wziąść prysznic i ogarnąć mieszkanko ;-)
 
Biłka uprzedzilas mnie bo wlasnie w sobote tez te chusteczki dopadlam :)

ciekawe jak to bedzie z tym rocznym macierzynskim czy przejdzie, jakby mialo zaczac obowiazywac od stycznia to bylaby rewelacja!
 
nom dokladnie :) ja mam taka sytuacje w pracy ze musze wrocic do wrzesnia bo wtedy wraca babka z dlugiego wychowawczego ktora byla przede mna na tym stanowisku. Orientujesz sie moze czy urlop macierzynski gwarantuje powrot na to samo stanowisko gdyby ta ustawa przeszla i bym sie zdecydowala na roczny macierzynski, bo wiem ze wychowawczy nie bo to za dlugi okres

a tu artykul sprzed 2 dni Urlop macierzyński - płatny nie 80 proc., a 60 proc. wynagrodzenia - Praca - WP.PL
 
reklama
Hej kobietki :)

Ja pełna szczęścia jestem ;) Wyniki piękne, wszystko w normie ufff.... nie będę przynajmniej jak na razie w szpitalu leżała;)

biłka z tym rozejściem to powiedzmy "początki", ale się oszczędzam jak mogę więc jestem teraz tak pozytywnie nastawiona, że myślę, że też będzie ok, ale fakt ból nieprzyjemny :p

Emilia dobrze, że masz swojego już w domu:) Zawsze to lepiej, żeby ktoś jeszcze był, a nie ty w ciąży z dzieckiem...:)

Aninek Ja też swojemu jedzenie muszę zostawiać :p i za moją lasagne to na rękach mnie nosi :p To ciesz się wolnym :) Teraz już zostało Ci tylko czekanie na poród;)

Ale się cieszę, że jednak wszystko w porządku:)
 
Do góry