reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

witam się wieczorowo...
weekend minął nawet miło, wczoraj przyszli znajomi - dostaliśmy wypaśną sokowirówkę z okazji ciąży ;) od razu piliśmy pyszne soki. dzisiaj okazało się,że możemy się jednak wprowadzać do tego mieszkanka większego, o którym pisałam wcześniej, ale potem była wizyta - na odpowiednim wątku opisałam - i humor przepadł...nawet nie cieszę się z przeprowadzki...ale może dzięki niej nie będę tyle myśleć...
 
reklama
Cześć dziewczyny:happy2:

Ja w ten weekend jakaś nie pozbierana jestem:eek: Skupić się na niczym nie mogę, nic mi się nie chce, a do kompa jak siadałam, to weny kompletnie zero:sorry2: Mam nadzieję, że jutro w końcu mi się poprawi, bo jak nie, to sama ze sobą nie wytrzymam:shocked2:


Nelcia po tamtej akcji wieczornej wczoraj była jeszcze osłabiona. Nie chciała jeść,tylko leżała pod kocem cały dzień. Wieczorem było już ok. Ładnie zasnęła, spała spokojnie.....I niby ok, tylko wczoraj ta sama akcja z wymiotami była u Niki:-( Dziecko spało i nagle paw po 2 godzinach snu. Tyle, że Nika dziś czuła się zupełnie dobrze. Nie wiem, co im jest. Nie wiem, co je męczy, że tak się ciągle coś przytrafia. Może dlatego jestem taka rozbita:confused:


Aninek
widziałam te galotki na ebayu i na pewno kupie dla Marcelka. Myślałam tez o Nikusi, bo jeszcze by się rozmiar znalazł. Bardzo mi się podobają:happy2:

Caroline
ja laktatora nie polecę, bo mi się zupełnie nie przydał. 250zł poszło na marne:cool:

Emilia ja też zazdroszczę wszystkim śniegu. Moja Nelusia już od zeszłego roku czeka z marchewką, żeby bałwanka zrobić. Zawsze, jak obieram marchewkę, to mi mówi "Mamusiu, tylko zostaw jedną dla bałwanka".A mi się aż coś robi w sercu, bo śnieg ostatni raz był w 2010 i ona nie wiele z tego pamięta. Ja za to pamiętam, jak pojechałam do pracy i było nas 3 z 65 osobowej załogi:eek: Wtedy zrozumiałam, co dla Brytyjczyków znaczy śnieg. Kataklizm, to mało powiedziane:-p

Marzenixx
zdrówka życzę i na gardło polecam pół szklanki wody ciepłej + łyżka stołowa wody utlenionej. Płukać jak najczęściej. Ja nie wierzyłam, że pomaga, ale już wierzę. Ten sposób jest rewelacyjny. Trzymaj się!

Dziewczyny, przepraszam, że nie napisze szczegółowo każdej z Was, ale coś mi weny brak. Serdecznie jednak pozdrawiam każdą z osobna:-)
Śpijcie dobrze!
 
No niemożliwe.
Czyżbym jako pierwsza dziś wstała.
Chyba z okazji przestawionego czasu taka wyspana o 6 rano jestem.
Ale dobrze bo muszę pobiegać dziś trochę po mieście więc akurat się ogarnę i szybko z domu wyjdę, a na obiad wymyśliłam kopytka z sosem i kapustą kiszoną na ciepło więc jeszcze muszę mieć czas żeby ugotować
U mnie dzisiaj mroźnie. Śniegu mało ale dzieciaki na dworze coś już z niego lepią.
A weekend leniwie w domu. Nosa na dwór nie wystawiłam.
Dużo zdrówka dla wszystkich chorych mamusiek i dzieciaczków mnie odpukać nic nie bierze.
Miłego dnia
 
witam z rana ;) ale dzis przymrozilo,ale za to slonko swieci.
weekend szybko zlecial,odwiedzilismy rodzinke,a ja dzis jade w odwiedziny do kuzynki do szpitala.jest na obserwacji,bo miala bole takie jakby wyrostek,ale to jednak nie to, a jest w 7tc wiec ja zatrzymali na pare dni.

milego dnia:-) i szybkiego powrotu do zdrowia chorutkim zycze ;)
 
To i ja się witam :)

Przez tą zmianę czasu jakaś taka rozbita jestem, wcześnie spać, wcześnie wstać :/ Ja powoli zaczynam zazdrościć Wam tego śniegu, bo to lepsze niż to co ja mam za oknem :/
Ale z dobrych spraw:) wczoraj Julka tak się przekręciła, że przestała mi uciskać na nerki i kręgosłup aż tak bardzo :p Kopie od rana, więc chyba jej dobrze:p Dziwne uczucie było przespać noc i wstać bez bólu:confused:

Pozdrawiam:)
 
Witam dzis troche pozniej pierwsza pobudke mialam ok2 w nocy zasnelam ok 4 i 6:30 znow pobudka :/ Nie witalam sie odrazu bo szybko pojechalam na krew i mocz, tu nie mogly sie panie nadziwic co mi zrobili z zyla w Krk pobraly krew z drugiej reki tej gdzie zawsze gorzej zyle widac i daly rade ani bolu ani zadnego sladu :) mam nadzieje ze za tydzien na wizycie w krk nie beda mi znowu krwi pobierac bo chyba sie nie dam :/ Wczoraj niby sie lenilam caly dzien ale nie wiem jak to sie stalo ze padlam ok 21:szok:tzn ok20 starego czasu :szok:maz moil ze przyszedl z moja mama jeszcze tv ogladac do nas do pokoju master chefa bo tata co innego ogladal ale kompletnie nie pamietam zeby wogole tv lecial nawet a smiali sie i rozmawiali dosc glosno podobno mysleli ze nie spie tylko ogladam :baffled: Czuje ze chyba wracaja mi objawy z 1 trymestru (tylko nie to :( ) Ostatnio znow jestem wyczulona na zapachy jakos bardziej do tego czuje ze i mdlkosci chca cos wracac :(
Przez weekend zaczelam pakowac torbe do szpitala troche sie przestraszylam bo raz na jakis czas tak jakby mnie chcial bolec brzuch jak na okres narazie bardzo delikatnie i krotko to trwa, ale cos czuje,ze maluszek moze pchac sie wczesniej :(
Dzisiaj wizyta u poloznej jak milutko znow posluchac serduszka bedzie :) A pogoda u nas jak dla mnie fantastyczna fakt wiecej sniegu mogloby byc ;) Ale uwielbiam taki 0 stopniowy mrozek chyba jakas dziwna jestem ale uwielbiam zime,a nienawidze lata :/
 
milusia - dzieki za odpowiedz...ty sie nie decydujesz bo uwazasz ze to bezsensu? bo ja jednak jestem namawiana na pobranie tej krwi pepowinowej tylko wlasnie nie wiem jaki bank wybrac...myslalam ze moze ktoras z was juz ma ta decyzje za soba:)
 
Witam się i ja :) wpadam na chwilę bo coś czuję że będę mieć coraz mniej czasu teraz. Wczoraj byłam w szkole i okazało się że temat który wybrałam na obronę nie mogę pisać :wściekła/y:czyli pół roku pracy na nic się zdało wszystkie książki nie pasują tematu nie mam w ogóle i całkiem zmienił się system pisania pracy nie może być teoretyczna tylko badawcza a ostatnio mówili co innego jestem taka zła że szok i na dokładkę nie mam koncepcji o czym pisać....:baffled: zastanawiam się co robić czy brać dziekankę na rok czy jak masakra...

Z lepszych wiadomości dzisiaj wizyta zobaczymy co tam u maluszka słychać gorzej będzie z wagą pewnie znów jakieś 5 kg do przodu...jeszcze trochę i pchnięcie kulą będzie możliwe...

A mam pytanie co sądzicie o używaniu pilingu oczyszczającego do twarzy ? czy jego skład może mieć jakiś wpływ na dziecko czy mogę go zrobić bez problemu ?
januarka ja tez lubię zimie tylko żeby chlapy nie było ale taki mrozik i śnieg jak leży i prószy to tak przyjemnie :)

Miłego dnia wszystkim życzę ;-)
 
reklama
Witam

Mezusia juz mam spowrotem, tzn musial do pracy dzisiaj rano skoczyc dokonczyc jakas tam robote ale mam nadzieje ze szybko wroci. Wczoraj caly dzien mi zeszlo zeby domek ladnie wysprzatac, normalnie mi to jakies 2 godzinki zajmuje ale ze wzgledu na bol spojenia i bole w biodrach powolutku sobie i na spokojnie posprzatalam.
Ide dzisiaj znow do lekarza bo zapalenie mi sie chyba znow zrobilo, zrobimy wymaz i zobaczymy co i jak, do tego tak mnie ucho jedno boli ze musialam w srodku nocy brac paracetamol bo sie spac nie dalo. :dry:
Tesciowa wczoraj dzwonila i sie pytala czy chcemy pod choinke dostac od nich suszarke do prania, oczywiscie powiedzialam ze tak.. teraz pogoda taka do d**y ze mi pranie 2 dni schnie wiec jak Ania sie urodzi to ja niewiem jak bysmy mieli te wszystkie ciuchy suszyc. Juz sie nie moge doczekac az bede mogla ciuchy walnac w suszarke zamiast miec wszystkie kaloryfery i jeden pokoj zawalony mokrym praniem.


Magda my mielismy troche sniegu w zeszlym roku, ulepilismy balwana i Anders posmigal troche na sankach a na drugi dzien sniegu juz nie bylo..

Januarka ja tez lubie zime ale jak jest bialo a tutaj niestety zadko kiedy snieg tylko plucha straszna.. wole w sumie lato ale takie zeby temp bylo do 23stopni bo wiecej to za goraco :p

Szylwias ja pillingu uzywam caly czas i nie sadze zeby jakikolwiek mial wplyw na dziecko.. nawet mi to przez mysl nie przeszlo
 
Ostatnia edycja:
Do góry