reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Czesc dziewczyny

U mnie masakra :( od piątku zmagam sie z bólem gardła i zamiast lepiej jest coraz gorzej :(( Byłam w piatek u lekarza to kazał leczyc sie domowymi sposobami nawte dał mi przepis : szklanka smietany, dwa żółtka, 2-3 lyżki miodu to wszystko zmiksowac i dodac do butelki piwa, piwo zagotowac i pic gorące po pół szklanki:confused: oczywiscie tego nie zrobilam nie dosc ze obrzydliwie brzmi to jeszcze nie upadłam na głowe zeby alkohol pic w ciąży...

Więc kurowalam sie mlekiem czosnkiem i kiodem ale nic nie daje, a jest gorzej, syropu z cebuli nie jestem w stanie wypic, wiec doczytalam zeby płukac gardło wodą z sola ,to był błąd !!! Po pierwszym łyku tak zwymiotowałam jak nigdy!! Dobrze ze nad zlewem stałam i dosłownie chlustało ze mnie :-:)-( masakra, czuje się jak dętka :-(
Mąż kupił w aptece *spam* i tabletki tantum verde więc próbuje tego a jak nie bedzie poprawy to ide do lekarza znowu niech mi cos daje bo nie wyrobie :(((
 
reklama
Marzenix- zdrowka zycze!!!! a dla lekarza gratulacje za pomylowosc w leczeniu kobiet w ciazy!! Nie daj sie chorupsku, jak nie mozesz wody z sola, ja reaguje na to tak samo, to spruboj szalwi, tylko nie polykaj tego, ja plukalam gardlo i mi przeszlo!
Zdrowka jeszcze raz!!!
 
Hej dziewczyny ja dzis odpoczywam pelna para mimo ze na chorobowym jestem juz dosc dlugo to dopiero dzisiaj sie bycze, ze tak powiem, nawet na kompa mi sie nie chcialo zagladac ale maz siadl na lapku obok i sie uczy na prawko tak sobie siedziemy razem plecami do siebie i kazde robi swoje :) Rano jak wspomnialam poszlismy na spacer :) wczoraj zapomnialam kupic pomidorow wiec przeszlismy cale miasto do supermarketu na nogach po nie, ale czyste powietrze i snieg czuc juz piekna zima odrazu mi sie lepiej zrobilo :)
aninek, Mila83, indziorka juz brak mi slow do siostry omijam ja szerokim lukiem i niechce miec z nia nic wspolnego wiem jedno musze sie jak najszybciej wyprowadzic bo nie pozwole aby moje dziecko bylo pzez nia ponizane od malego :/
marzenixx dziwne ze lekarz polecil alkohol w ciazy :/ moj lekarz od poczatku ciazy mowil,ze gdyby gardlo bolalo to tantum verde do psikania i rutinoscorbin na przeziebienie (poczatkowo mialam chrypke teraz juz wiem ze od refluksu,ale wtedy zalecal tantum bo myslalam,ze to gardlo)
aliaolio no my mamy plany sylwestrowe najprawdopodobniej jesli zgodnie z terminem to na porodowce chyba ;)
A jesli chodzi o bol nogi to o takim jak opisujesz pierwsze slysze, ale na wszelki wypadek chyba poszlabym do lekarza, mam taka ksiazke o ciazy i tam jest kilka dziwnych objawow do dziwnych rzeczy, o ktorych nawet nie pomyslalabym,ze to moze byc od ciazy a tym bardziej w ciazy niebezpieczne wiec moze lepiej to skonsultowac jak najpredzej, mam nadzieje,ze to nic powaznego :)
 
Nie wiem dziewczyny co to za lekarz ale mnie wkurzył, a na dodatek to prywatnie bylam z pakietu medycznego z pracy pffff, zadzwonilam do nich raz jeszcze zeby mnie umowili na jutro do kogos innego, bo czuje sie coraz gorzej, zaczyna mi sie okropny kaszel bardziej suchy a momentami jakby cos sie odrywalo :((( eh dopiero co zaleczyłam pipke to teraz z gardłem sie męcze... ale mamy przechlapane w ciązy...
A najlepsze jest to ze ja 3 raz mam chore gardlo, pierwszy raz mialam w ciazy z Michasiem, drugi zaraz po porodzie jak karmilam cyckiem i teraz 3 raz w kolejnej ciązy, pecha mam bo wiadomo leki sa ograniczone wiec wyleczyc sie porządnie nie mozna.... A tak to nie choruje wogole.... nie pamietam zebym kiedykolwiek jakis antybiotyk brała..... wszystko mi sie w ciąży przyplątuje :dry:
 
Hej kobietki :)
Od wczoraj rana mnie tu nie było...byłam na maxa zabiegana.
Jestem dzisiaj wykońcozna - wczoraj cały dzień w kuchni, bo na 18 przyszli do nas znajomi. Posiedzieli do 1 w nocy. Byłam wykońcozna padłam jak mucha.
A dzisiaj od rana znowu w kuchni, bo na 14 przyjechała męża babcia z niemiec. I posiedzieliśmy do godz. 17.
Normlalnie weekend na pełnych obrotach. Jestem taka jakaś śnięta i normalnie nogi to mnie tak bolą, że szok.

Mam nadzieję, że wasze weekendy nie były takim maratonem w gotowaniu i staniu w tzw. garach !

Pozdrawiam serdecznie.
Idę pod prysznic, wskoczę w piżamkę i odpoczywam.
Odezwę się jak klepnę troszku na kanapę.
 
Hej dziewczyny my w koncu w domu weekend zlecial szybko teraz w koncu w domu odpoczywam.
Jej ostatnie 3 dni samotności i mąż będzie miał 4 dni wolnego :-) w końcu
Miłego wieczoru i dużo zdrowia
 
aninek, jak Ty taka ciepłolubna jesteś, to w Rzymie będzie Ci dobrze :) a zaczęłaś się już włoskiego uczyć? a po jakiemu będziecie do Zuzi mówić?

marzenixx, to Ty połknęłaś tą wodę z solą? bleeee! kuruj się!!!

januarka, jak tylko będziecie mieli możliwość, to uciekajcie na swoje. szkoda nerwów.

kurcze, ale wcześnie się ciemno zrobiło, aż mi się już spać chce. lecę się kąpać i później Master Chef. odkąd sobie dekoder sprawiliśmy i mamy polską telewizję, to wszystkie wieczory na kanapie przed TV spędzam :)
 
biłka ja coś się ruszyłam dopiero po południu dzisiaj :/ powiem Ci, że masakra, wczoraj połowa droga w pociągu na stojąco przy drzwiach, bo nikt miejsca nie zrobił ciężarnej a w przejściu wszyscy mi brzuch gnietli i z jakimiś uwagami do mnie żebym więcej miejsca zrobił :/ i dołączam do rozchodzących się za szybko spojeń :/ porażka ten weekend dla mnie i cieszę się, że miałaś lepszy ;)

natal84 no skurcze pewnie jakieś tam są, bo jest już taki czas, że przepowiadające są, ale do porodowych jeszcze masz czas ;)

Marzenixxx proszę Cię, nie mów mi o chorym gardle, ja się kolejny raz męczę z gardłem z każdym razem coraz gorzej, ale najlepsze według mnie na gardło to tantum verde- ja mam do psikania ;) i apap na noc :) oczywiście wit. C i raz dziennie herbatka z cytryną i miodem ;) Niestety w ciąży lekarze strasznie długo zwlekają z leczeniem antybiotykiem, a to nie jest według mnie za dobre:/ wiadomo, że jak kobieta w ciąży przychodzi już do lekarza to naprawdę jej już niz z domowych sposobów nie pomaga ;)

Czarni to dobrze, że już niedługo będziesz miała lubego przy sobie na dłużej ;) zawsze to jakaś dodatkowa rozrywka:p

Mila ciemno to się bardzo szybko zrobiło i to pewnie jeszcze przez to przesunięcie czasu, ja bym sama już spać poszła, a tu dopiero taka godzina :p nie chcę później od 3 w nocy chodzić po mieszkaniu i swojego straszyć :p
 
Mila kochana nie połknelam , chciałam tylko przepłukac gardło ale jak tylko wziełam łyka i poczułam to na języku to odrazu zaczęłam wymiotowac :/
Indziorka no własnie ja nie jestem za szybkim dawaniem antybiotyków ale ile mam sie mećzyć? W dodatku mam jeszcze małe dziecko i nie chce go zarazić...

a ile bierzecie tych pastylek tantum verde?? na ulotce jest ze tylko 3 na dzien mozna a ja bym najchetniej co chwila ssała:dry:
 
reklama
Witam ja od dr na gardło i kaszel dostałam drosetux 3x1/dzień, rutinoscorbin 3x1/dzień, wapno 2x1/dzień i do ssania tymianek i podbiał i powiem ze pomogło w ciągu tyg, dodatkowo płukałam jeszcze gardło mieszanką ziołową.

życzę zdrówka
 
Do góry