reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

asaiczek18 trzymaj sie dzielnie kochana bedzie dobrze ,trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie i twoja fasoleczke
 
reklama
asaiczek- nawet nie próbuję sobie wyobrazić co czujesz:( ale może jeszcze jest nadzieja...
traschka- nie przypominaj o diecie:) ja też mam jeszcze zbędne kilogramy po poprzednich ciążach:/

A i powiem Wam, że styczeń to bardzo fajny miesiąc na rodzenie dzieci;) Mój drugi synio Eryk jest ze stycznia, co prawda termin z nim miałam na 23 grudnia, ale postanowił, że poczeka na "po sylwestrze".
Na początku dzieci ładnie śpią w gondolach w mroźne dni, jak zaczynają się buntować i robić bardziej "kumate" to robi się ciepło i jak znalazł przeprowadzka do spacerówki:)
Kiedy rozszerza się dietę jest już sporo nowych warzyw i owoców sezonowych, więc nie trzeba bazować tylko na słoiczkach:)
 
Jedz tak czy siak do szpitala bez dokumentow....to jest teraz najmniej wazne!!! pomodlilam sie kochana za ciebie..przytulam cie wirtualnie i wysylam duuzooo pozytywnej energii!!
 
Witajcie kobietki

Czy mogę dołączyc??
Mam na imie Magda, w tym roku stuknie mi 35 lat (oj stary rupiec juz ze mnie hyhyhy)

Wizyte mam w srode i mam nadzieje ze wszystko bedzie ok :)
Wg ostatniej @ jestem w 5t1dc ale owulacja była ok 18dc :)

I jeszcze jesli jest jakaś mama tutaj która zna sie na prawie pracy to byłabym wdzieczna jakby sie odezwała do mnie na priv :)

Pozdrawiam i zaciskam kciukaski za wszystkich
 
reklama
Asiaczek lec do szpitala moze jeszcze nie wszystko stracone!!!! dokumenty w tej chwili sa najmniejwazne zawsze mozna dowiezc
 
Do góry