reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
Dotka wybacz ale te zdjęcia są dla dziewczyn z tego wątku nie każdy korzysta z innych tematów i większość może tego po prostu nie zobaczyć ja nie korzystam z innych tematów i dlatego zakładając ten wątek nie zaznaczyłam żeby inne nie wklejały tu swoich brzuszków czy zdjęć z usg to jest forum nie potrzeba pożądku żeby każda na innym temacie pisała kiedy idzie do lekarza jakie zdjęcie miała robione dla mnie ten wątek jest ogólny gdzie każda pisze i wkleja co jej sie podoba i co ja martwi bo jak by zaglądać na każdy temat to by człowiek sie pogubil.
 
Dziewczyny, dzięki za przyjęcie, ja jeszcze nie mogę uwierzyć;);) Właśnie wróciłam ze spaceru z młodszym i wcinam truskawki:D Wyjaśniło się już skąd te moje smaki:)
Dzisiaj słonko wyszło i tak radośnie się zrobiło, Mąż poleciał do pracy jak na skrzydłach:)
Ja mam trochę obaw, w końcu trójka to już nie przelewki:), ale cieszymy się bardzo.
 
lalila: Witam i gratuluję :-) Jesteś już zaprawiona w boju z 2 chłopaków, więc z 3 na pewno też dasz rade.

martex2009: Też jestem w UK, niebieska też, także póki co jest nas 3. W przyszły piątek idę do GP, także dopiero będę miała ustawiane wszystkie wizyty z midwife, na scan itp. Ale w przyszłą niedzielę idę zrobić prywatnie usg, bo chcę się upewnić, że wszystko jest ok. Co do wyboru szpitala to czasem trzeba podać już na pierwszej wizycie, inaczej przypisują do najbliższego w rejonie miejsca zamieszkania. Podobno na scan idziesz już tam gdzie masz rodzić. Tak słyszałam, nie wiem jak to jest w praktyce.
 
Witam,
U nas dzisiaj piękne słoneczko. Trochę się dzisiaj narobiłam bo miałam przez ostatnie 2 dni gości ale już wszystko prawie ogarnięte.
Asiaczek18 mam nadzieję, że u Ciebie już nie ma plamień. Faktycznie na początku ciąży mogą się pojawić.
Lalila gratuluę, z pewnością dacie sobie radę!:)
 
Hej:)

I ja dołącze się do wątku, w środe robiłam test i wyszedł pozytywny:-) poza tym większość objawów czyli brak @, zgaga, zmęczenie i bolesność piersi tez są więc się cieszę bardzo:))) niestety nie moge dokładnie wyliczyć terminu bo nie pamiętam pierwszego dnia okresu :/ ale coś około 15 stycznia :) dokładnie się dowiem jak będę miała usg czyli ok. 12 tyg :) mieszkam w UK z mężem i 3 letnim synkiem Konradem, ja mam 23 lata i pracuje w fabryce ciastek, mamy jeszcze psa:) to tyle o mnie, mam nadzieje że będę regularnie zaglądać:) pozdrawiam :)
 
reklama
Czarni spoko;) myslalam ze po to powtorzylysmy inne watki poboczne zeby wprowadzic jakis porzadek, a nie pisac o wszytskim na ogolnym, dlatego zwrocilam uwage. Fasola cudna, ile mm miala?

ja dzis czuje sie normalnie zupelnie nie ciazowo gdyby nie bolesne (.)(.) ktore przypominaja mi o fasolce
 
Do góry