reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

no i po mnie :szok: z brązowych upławów pojawiła się krew ... masakra, moja gin mnie olała nie odbiera telefonów :( co robić?
 
reklama
Może podjedź do szpitala gdzieś gdzie mają oddział ginekologiczno-położniczy. Najlepiej najszybciej jak się da!
 
dzieki Kaja28, juz zaczelam sie rozgladac za szpitalem. Jak leci ci sporo tej krwi jedz do szpitala asaiczek18
W ktorym tyg jestes?
 
Asaiczek nie zwlekaj, gnaj do szpitala ! Trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku ! daj potem znać co i jak &&&
 
witam nowe mamusie i gratuluje dwóch kreseczek
ja dziś pół dnia spędziłam z dzieciaczkami na powietrzu, fajnie ciepło i słonecznie było :)
czarni fajnie że widziałaś już swoją fasoleczkę
martex2009 ja niewiem kiedy trzeba wybrać sobie szpital, ja mam zamiar rodzić w tym gdzie jest kręcony ten program o porodach (niepamiętam nazwy programu), ale zobaczymy jak to będzie jak spotkam się z położną, narazie nie byłam jeszcze na żadnej wizycie w przyszłym tygodniu dopiero się wybieram
asaiczek18 tak jak dziewczyny radzą wybierz się najlepiej do szpitala i trzymam kciukaski żeby wszystko było ok
 
baaaardzo trzymam kciuki za ciebie Asaiczek!!!! Koniecznie daj znac co i jak...

zdjecia tez bede wrzucala tutaj bo nie sledze innych watkow - piekna fasoleczka Czarni:)
Witam tez nowe zafasolkowane kobitki:)

Ja dzisiaj lepiej sie czulam, nie mdlilo mnie - jakie to wspaniale uczucie!! od ważenia 2tyg temu u ginka schudlam 1,5kg...ale nie dziwie sie ...malo jem i zdrowo ...mam nadwage wiec ginka powiedziala ze jak bede chudla to mam sie cieszyc...oczywiscie ja sie nie odchudzam, ale nie moge patrzec na slodycze i majonez, najlepiej mi smakuja owoce, zupy i pierogi:) a wy jak waga? bo widze ze wiekszosc nie ma mdlosci..wiec pewnie jecie normalnie...nie to co ja:)
 
Cześć Babki! Dołączam się do Was, tez będzie styczeń.
Tylko nie umiem zrobić tych paseczkow z dziećmi i ciazami. Może podpowiecie, bo chyba ta ciąża już mi mózg wyparla...
 
nie mam możliwości podjechania do szpitala bo pechowo dziś wyjechałam :( bez dokumentacji itp... Gin w końcu odebrała- w poniedziałek mam wizytę :( krew leci co chwilę wraz z nią same czarne pęcherze jeden był taki wielki że aż mi się niedobrze zrobiło jak go zobaczyłam ... tak jakbym dostała okres i strasznie mnie boli brzuch :( !!! to ok 3 tydzień i chyba już po wszystkim :( ryczę jak mors :(
 
reklama
dobry wieczór:)

oj niebawem jak stworzymy watki zakupowe, pokoikowe i wyprawkowe to kazda bedzie co chwile zagladala do watkow pobocznych :-D

lalilu, ada witajcie!

asaiczek czekamy na wiadomości od ciebie!

Czarni alez zazdroszcze tego pieknego zdjecia... a ja wciaz w niepewnosci czy w ogole powinnam tu cokolwiek pisac:zawstydzona/y:

niebieska program o porodach w southampton kojarze, fajnie ci! Bedziesz znala caly personel hehe:)

martex masz sliczna coreczke! I bedzie fajna roznica wieku. Roznica wieku u mnie napawa mnie sporym przerazeniem...

martinek a ja do wczoraj bylam na diecie i tak mi troche zal, ze juz nie mmoge sie odchudzac :zawstydzona/y: Walczylam z nadwaga jeszcze po poprzedniej ciazy hehe:)

dotka to dopiero pcozatek styczniowek, niebawem kazda zacznie odwiedzac inne watki, zadomowia sie. Ja ogolnie popieram porzadek, ale mysle ze niedlugo zrobi sie sam :)
 
Do góry