reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

caroline to ja na odwrot - budzik ustawilam na 10 zeby sie wyspac, a wstalam o 8:30, bo moj F sie do pracy zbieral.
Dotka ladna ta koszula, ale ja jakos nie umiem spac w koszulach, bo sie krece i mi sie to podwija w nocy. W lecie to moge jak Ada bez niczego, ale w zimie to musze miec pizamke z dlugimi spodniami i dlugim rekawem, a tez nigdzie nie moglam znalezc, zeby bylo z dlugim rekawem, a jak juz to strasznie drogo, wreszcie kupilam w Primarku jak dali zimowa kolekcje.
Wiecie co zauwazylam wlasnie, ze juz mi czasem cycki przeciekaja w nocy, bo jak sie budze to mam na pizamie takie plamki :baffled: Ojoj moj sie ze mnie smieje i mi mowi Milk Monster, albo ze chodze jak pingwin to wtedy na mnie wola Pingu :-D
 
reklama
Cześć dziewuszki :)

Ja dzisiaj pospałam do godz. 10.
Na 15 jadę na zakupy po prezent dla siostry i szwagra na rocznicę ślubu.
I na spotkanie z psiapsiółkami z czasów liceum. Jedna z nich też jet w ciąży i ma termin na: 29października :-) czeka na narodzinki ZUZI z niecierpliwością :-)
Mam nadzieję, ze miło spędzę z kumpelkami popołudnie.
Z kolei jutro czeka mnie wcześnie rano morfologia i badanie ogólne moczu. Ale cieszy mnie to, bo czym bliżej wizyta wtorkowa u ginki. I zobaczę mojego synusia :-D


A jakie wy macie plany? Na dzisiaj?
Widzę, że wczoraj był ostry temat na temat badania glukozy :-)
Mykam ogarnąć mieszkanko i się szykować :happy2: buziaczki :-)
 
aninek u mnie to samo z tymi piersiami, już od ok. dwóch tygodni.
Do nas wczoraj dotarło łóżeczko, które zamówiliśmy przez internet:) Mąż składał. składał aż złożył, choć to nie było takie proste:) Teraz już tak zostanie i będzie czekać na Oliwkę, bo za dużo zachodu z ponownym składaniem by było:) Jeśli któraś z Was się jeszcze zastanawia nad kupnem łóżeczko, to polecam, bo kosztowało jedyne 240 złotych z przesyłką. U mnie w sklepach za taką kwotę można kupić najzwyklejsze łóżeczko, bez wyciąganych szczebelków i szuflady, z dwoma poziomami regulacji (to ma trzy)
Pozdrawiam i miłego dnia, ja zaraz idę sobie kawkę zrobić i pączka zjeść, bo mąż jak wracał z nocki to kupił świeże w piekarni, mniam:) Mój kaszel zrobił się mokry i nie wiem czy to lepiej czy gorzej:(
 

Załączniki

  • Obraz 137.jpg
    Obraz 137.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 47
Hej Wam :)

Humor deko lepszy, bo przynajmniej w końcu choroba się ujawniła- coś się ruszyło to może i w końcu przejdzie :-D

Aninek fryzurka zajebiaszcza i rzeczywiście w blondzie sobie Ciebie nie wyobrażam ;)

Marzenixxx jak się ma za dużo czasu, to się myśli za dużo. Boję się jak będzie wyglądała moja rodzina, bo mój nie wie tak naprawdę co to jest- ojciec zostawił ich samych, jak matka umierała na raka, znaczy powiesił się... Dla niego święta rodzinne, czy jak teraz zbliża się rocznica ślubu moich rodziców, to jeśli pojedziemy to później przez miesiąc będę słuchała żali, że on tego nie lubi :/ Ogarnięcie wszystkiego dla dziecka jest na mojej głowie, nawet wybieranie kolorów... A ja mam chwilowo dosyć i dlatego nie mam chęci do życia :) On zazwyczaj jest kochany, ale czasami potrafi mnie tak wyprowadzić z równowagi, że mam ochotę go zostawić, tak samo boję się, że tak naprawdę on zostaje ze mną ze względu na dziecko, co się nie pokrywa z jego zachowaniem i słowami, ale ja mam takie myślenie i koniec. Studia też mnie dobijają- ciąża zjada mózg:p- skoncentrowanie, czy myślenie logiczne nie jest już dla mnie takie proste tak na prawdę :D Będzie dobrze i tego się trzymam:) a koszule fajne, ja się myślę w takie rzeczy zaopatrzyć do połowy grudnia, żebym spokojna była :p

Ada mam nadzieję, że o mnie nie zapomniałaś jak pisałaś listę, bo ja się tam też ostatnio dopisałam :p w sensie do tego wątku zamkniętego ;)

Magda No proszę Cię- moja nadwagę widać gołym okiem, nawet jak ważyłam 65kg przez piersi (które mam duże czy schudnę czy nie;) nie było widać tego rozmiaru 36 ;) także myślę, że z całą pewnością nie masz się czegoś obawiać:) Na pewno masz fajną figurkę ;)

A co do kultury względem ciężarnych... W Polsce jest na poziomie zerowym, nie ma mowy o przepuszczeniu w kolejce do lekarza, albo zrobienia miejsca w autobusie, żeby przy tłoku nikt brzucha nie uderzał/gniótł... Nawet u gina babki które idą na kontrolę perfidnie wpychają się w kolejkę... Ja sama w autobusach zazwyczaj stoję przy drzwiach, żeby móc bez przeciskania się wyjść... :/ bo to Polska właśnie ;)
 
Aninek ja tez nie przepadam za koszulami teraz pod koszule wkladam spodnie od innej pizamki bo tez mi sie podwija, no ale po porodzie do szpitala to musi byc przewiew wiec spodnie chyba odpadaja dlatego koszule kupilam

Alice super lozeczko :) ja dopiero w grudniu lozeczko na sam koniec kupie

co do wyciekow z piersi jeszcze tego nie doswiadczylam, ale moze to przy bardziej obfitym biuscie sie zdarza :D ja az takim nie dysponuje
 
Dotka dzieki za info, bo wlasnie zastanawialam czy do szpitala to koniecznie koszula, wolalabym pizamke :dry: A co do cyckow to ja nie mam duzych, chyba 80-85 C, o ile sie nic nie zmienilo. Mysle, ze to raczej hormony tym kieruja.
Indziorka smutne to co piszesz o Twoim mezczyznie :-(

A do nas tesciowa wczoraj dzwonila i mowila, ze kupila jakiegos pajacyka dla wnuczki ze 101 dalmatynczykow, no i ze tez od jej brata dostaniemy sporo rzeczy, bo on ma prawie roczna coreczke, wiec niektore ciuszki nam tu przysla a inne, wieksze, oraz takie rzeczy jak wanienka i nosidelko, beda czekac we Wloszech :-)
Ale ja i tak zamierzam kupic chuste elastyczna, to bedziemy miec i chuste i nosidelko.
 
wstalam o 8 bo byli grzejniki sprawdzac , o8,20 sie polozylam znowu spac i teraz dopiero wstalam :wściekła/y: i czuje sie fatalnie, jeszcze mnie brzuch znowu bolec zaczol ehhh kto ma ciaze bezobiawowa ten szczesliwy, u mnie to chyba jak w ksiazce wszystko co napisane to przechodze. :zawstydzona/y:
 
Alice88 Sliczne to łózeczko i cena świetna!!! Wyglada na 2 razy drozsze! u mnie mozna sobie za tyle takie najprostsze sosnowe kupic! Gratuluje nosa do zakupow!!!!
Indziorka Przykra sprawa z Twoim mezem! Bo on z tego co piszesz to przeszedł sporo wiecej od przecietnego człowieka! ;( A teraz sam ma załozyc rodzine i pewnie sie boi- co po takich przezyciach i wzorcach osobowych jest zrozumiałe..
Aninek Fajnie ze rodzina, rodzice i tescie tak podchodza ze juz cos kupuja i zbieraja;) Ja tez od siostry dostałam sporo i powiem Ci ze naprawde warto wziac niektore rzeczy po kims bo sa w super stanie:)
A co do chodu pingwina to mój maz tez nonstop z tego zartuje;)
 
reklama
Do góry