reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
witam z rana


caroline zapalenie pipki jak zwykle, na szczescie nie gardła hehe;-)eh ale mi smaka na pierogi zrobilas:-)
ada jak byłam młódka przed ciążą to też sypiałam czasem nago :-pteraz juz mi zimno i wogóle jakos nie tak, musze pizamke zakupic
magda trzymam za słowo ze na zamkniętym sie ujawnisz :tak: ada wlasnie co z tym zamknietym?
eh wy to jak zwykle rozmowy noca prowadzicie :-D
aninek no u mnie tez zauwazylam ze niektorzy udaja ze nie ma brzucha, jak bylam w kinie to stara babka mi sie bezczelnie wepchnela przede mnie do kasy az sie czerwona ze zlosci zrobilam, oczywiscie zwrocilam jej uwage to zaczela przepraszac i glupia udawac pffff a potem sie okazalo ze jeszcze ma miejsce kolo mnie:baffled: a ja tez juz sie schylic nie moge !!! jest mi coraz ciezej , kurde jak my dotrwamy????:sorry2:
dotka oo dzieki za linka!! juz ogladam moze tez kupie :)))
 
Ostatnia edycja:
alicja bylam wczoraj w C&A i nie widzialam, ale moze dlatego ze tam nawalone na wieszakach na maksa a ja nie znosze grzebac w takim czyms :baffled:
dotka jeszcze raz dzieki, tez kupilam ale błekit i jeszcze legginsy ocieplane u niej tez wzielam, zobaczymy :tak::-)
 
Pospalam dzis troche dluzej bo az do 7 hehehe , no ale fakt wczoraj padlam zmeczona dosc pozno :/
Maluch troszke spokojniejszy wczoraj i dzis, ale najwazniejsze ze zdrow, lekarz odrazu zrobil mi 3 usg juz wiec dowiedzialam sie ze z narzadami, kosteczkami jest wszystko w porzadku, jedynie co mnie troszke zaniepokoilo to waga ok1100 lekarz mowi ze jest w normie sprawdzal bo przy cukrzycy tzn diecie cukrzycowej roznie to bywa, ale cale szczescie mnie uspokoil, no a ja wagowo za to wiecej szok nagle mi 3 kg przybyly w sumie ok 7 od poczatku :szok: Dr pytal o ruchy jak mu powiedzialam,ze ostatnio bardzo ruchliwy nie wiem czy az nie za bardzo to maly uderzyl raczka w brzuch az podskoczylo tom cale urzadzenie(nie znam fachowej nazwy), tak wiec pokazal lekarzowi, ze mamusia prawde mowi ;p
Za tydz czeka mnie wizyta w Krk mam nadzieje, ze cukier nie rosnie i bedzie wszystko dobrze, troszke sie niecierpliwic zaczynam :/
Magda z uk co do roznic wieku, o ktorych wspomniano wczesniej oczywiscie zgadzam sie z toba ze charakter dziecka tez robi swoje i czesto ciezko wybic dziecku te zazdrosc z glowki, ja opisalam tylko swoje doswiadczenia no i to jak widze jak sie dzieciaczki chowaja u znajomych z duza roznica wieku, bo ja swoich jeszcze nie mam to dopiero pierwsze ;) Jak wiadomo nie ma jednej prostej odpowiedzi i reguly na to czy dzieci z mniejsza czy wieksza roznica wieku beda zazdrosne o siebie, ale wg mnie to w duzej mierze kwestia wychowania z tym ze zgadzam sie oczywiscie ze i charakter ma na to ogromny wplyw(moja siostra ma od dziecka charakterek "dyrygentki" i wykorzystywala rodzicow, a oni poprostu wychowujac ja w pewnym momencie chyba stracili cierpliwosc i pozwolili na to aby ten jej charakterek rzadzil wszystkimi).

No a tak wogole to dziewczyny maja racje śliczne te twoje dziewczynki wiec nie chce misie wierzyc, zebys ty uroda nie grzeszyla, bo po kims te śliczne buzki maja :)

aninek mnie tez sie podoba twoja fryzurka i jakos ciezko mi uwierzyc ze bylas kiedys blondynka naturalna bo jakos nie widze cie w jasnych wloskach ciemne pasuja do ciebie idealnie :)
Ja tez musze przysiasc kiedys tak tylko na Bb i wrzucic jakies foto, choc tez zrobie to na zamknietym watku dopiero bo nie jestem za tym, choc na fcb i nk pare zdiec mam, ale takie minimum :)

Teraz mykam mam troche do zalatwienia musze prawo jazdy wymienic bo jak sie maluch urodzi to nie bede miala czasu na takie sprawy a od slubu nie zmienilam jeszcze i jezdze na starych danych.




 
Cześć dziewczyny wpadam na chwilę tylko wczoraj byłam na niezapowiedzianej wizycie u lekarza i miałam skierowanie do szpitala ale się nie zgodziłam rano byłam zrobić badania pod kątem cholestazy zobaczymy co wyjdzie w wynikach może tylko to swędzenie od jakiegoś jedzenia mam nadzieje jak będę coś wiedzieć to dam znać uciekam i życzę miłego dnia wszystkim
 
Cześć babki!
Dotka85 Fajna ta koszula! Super będzie też do szpitala
aninek ślicznie Ci w nowych włoskach! :)
Marzenixx Ty mi nie mów o dużym brzuchu... Ja od początku ciąży 11 kg przybrałam :((( Masakra! A przed ciążą była ze mnie chudzina (48kg) i ciężko mi z tym bagażem na maksa- kręgosłup wysiada i nogi puchną! Za niedługo mąż mi będzie buty wiązał:(((

W nocy dziewczyny przeżyłam coś dziwnego. Przez około godzinę odczuwałam bardzo silne skurcze- że aż twarz z bólu wykrzywiało i gęsia skóra i ciarki na całym ciele. Już mieliśmy jechać na pogotowie i samo przeszło. Mąż sugeruje że może to te przepowiadające? Ponoć niektórzy tak ciężko przechodzą... Powiem wam że wystraszyłam się na maxa bo to przecież dużo za wcześnie. Po tej godzinie wszystko się uspokoiło i naprawdę nic mnie nie boli! Tośka kopie i ogólnie samopoczucie dobre ( poza tym cholernym gardłem i katarem:) Miała tak któraś z Was? Nie wiem co zrobić czy dzwonić do lekarza i mu opowiedzieć czy zaczekać do wizyty bo mam w środę?Co myślicie?
 
szylwias to trzymam kciuki,oby to nic powaznego ;)

a ja wczoraj odwiedzilam swoj zaklad pracy-dostarczylam zwolnienie i przy okazji dowiedzialam sie,ze moja przelozona tez jest w ciazy :-) 8tydz.to juz trzecia osoba po mnie.smialysmy sie,ze ode mnie rozpoczal sie sezon na ciaze:happy2:
 
reklama
Marzenix ciesze sie ze link sie przydal :)

dziewczyny czy na dzien przed badaniem cukru staralyscie sie jesc mniej slodyczy? :D bo ja to jestem slodyczowy potwor i nie chcialabym zeby przez to cos wyszlo tam nie tak
 
Do góry