reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Natal z tymi listami wyprawkowymi to jest tak, że i tak wszystko wychodzi dopiero w praniu. Nie ważne, czy tyczy się to ubranek, łóżeczka, czy wózka. Ja już czekam na 3 maluszka i wciąż mam wątpliwości. Jedyny plus to czasy w jakich żyjemy. Wszystko niemalże na wyciągnięcie ręki, więc spokojnie nawet po porodzie można dokupić brakujące rzeczy.
Z wózków tego typu, co Pliko P3 ja jeszcze polecam taki:

..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: LOOLA FULL wózek głęboko-spacerowy

Jest równie dobry, lekki i fajnie się prowadzi. Na tej stronce jest akurat fajna promocja.


M@linka obawy przed porodem, to normalna sprawa. Ja mam mieć trzecie cc i się dygam jak nie wiem. Nie da się wyłączyć tego. Pewnie, że może jest mi łatwiej samą siebie uspakajać, ale szczerze mówiąc, to chyba najlepiej było mi przed pierwszym porodem, bo nie wiedziałam co mnie czeka. Teraz już wiem i nie pociesza mnie to wcale:eek:
Najważniejsze, to nie słuchać jakiś strasznych historii z porodów. Ja lubię czasem poczytać watki z humorem, jak dziewczyny gdzieś opisują swoje porody z jajem. Czasem uśmieję się do łez:-)
 
reklama
Gosia tu, w uk tez dzieci nie kąpią zawsze. W tym szpitalu, gdzie ja rodziłam nie kapali. Co prawda ja wróciłam do domu po 36h, więc mogłam szybko Nikusię wykapać, ale jakoś nie widzę w tym nic takiego złego. Ta maź, to podobno samo dobro dla dziecka. Nelcie w Pl mi wykąpali po 3 dobie dopiero.
Co do tej szafki w szpitalu, to może chodzi o przybory podręczne? Jakoś nie wydaje mi się, że ma się tam zmieścić i wyprawka dla malucha i Twoje ubrania. Może zapytaj w szpitalu bezpośrednio o co z tym chodzi, bo czasem ludzie różne rzeczy gadają:sorry:


Kaja dobrze, że poszłaś. Po 3 dobie antybiotyku powinno być lepiej. Obys jak najszybciej wydobrzała.
 
widze,ze nie tylko mnie wstretne chorubsko dopadlo,szybkiego powrotu do zdrowia zycze!ja lecze sie syropkiem z cebuli,przegryzam czosnek i herbatke z miodem i z malinkami.kupilam takze wode morska na katar,bo leci jak z kranu...
piszecie o porodzie,ja jak tylko dowiedzialam sie o ciazy to juz mialam przerazenie w oczach na mysl o porodzie,ale na jakis czas mi przeszlo.wole o tym nie myslec narazie.teraz najwazniejsze zeby z malenstwem bylo wszystko ok.
a daje o sobie znac i to czesto.chyba ma adhd po tatusiu ;)
jak skonczymy remont to trzeba bedzie rozejrzec sie za lozeczkiem.na pewno chce drewniane 3 poziomy i z szuflada.
 
Ada pisałaś na wątku wizytowym, że SSP masz 99Ł. To znaczy, że Tobie też zwracają 14Ł podatku każdego tygodnia? Ja byłam zaskoczona tym zwrotem, bo przecież SSP wynosi 88,5Ł. Tak pytam z ciekawości:-p
 
Ja po obiadku, nażarłam się jak świnka. Straszne ale prawdziwe. później moje dziecię w brzuchu rzuciło się na jedzonka jak rekin:-D

Znowu mogę poleżeć bo mąż poszedł z młodym na trening a razem z nimi moja starsza ze swoim chłopakiem. Oliwier szczęśliwy z tak licznego grona kibiców, ja szczęśliwa że w domu cisza i spokój. Ale to tylko do 17,15. Delektuję się więc.

Natal84 wózek którym jesteś zainteresowana jest bardzo fajny. Materiały i wykończenie super i bardzo fajna obszerna gondola, oglądałam na żywo. Nie wiem natomiast jak takie małe kółęczka sprawdzą się w trakcie wożenia dzidzi w gondoli, bo wózek sam w sobie też jest sztywny więc może telepać. W Loli natomiast rozmiar gondoli jak dla mnie nie do przyjęcia, strasznie malutka choć wózek ładny. Ja mam Bebe Confort streety ale używałam go jako wózka na wczasy. Komfort jazdy raczej słaby ale młody był już duży więc też inaczej.

Dołączyłam do grona lekko podziębionych na razie. Boli mnie gardło. W aptece dostałam tabletki homeopatyczne do ssania. Może coś pomogą.
 
Afja to byś się wybrała na popołudniowe zajęcia :D ale grunt, że sie pokazałaś:) Ja sobie nie wyobrażam wrócić w poniedziałek na uczelnię... Dramat normalnie w mojej głowie się dzieje :/

Elise Ja odkąd studiuję to nienawidzę swoich urodzin z prostego powodu- powrót na uczelnie :p Ale te trzeba wykorzystać do granic:) Ostatnie we dwójkę, później już Julka będzie z nami;) Zobaczymy jak wyjdą, mój zapowiedział, że jedziemy do rodzinnego domu i robimy wspólne (on miał 14 września) poza tym trzeba rodziny bardziej zespolić, bo naprzeciwko siebie, a rozmowa mało kiedy :D Także trzymam kciuki sama za siebie, żeby było miło :D

Madga_z_UK No ja mam nadzieję, że nie będzie tragedii tym bardziej, że od poniedziałku zajęcia- mam nadzieję, że będzie dobrze... :)

milusia Ja mam straszne smaki na winko czerwone, ewentualnie różowe, ale obiecałam sobie, że nic nie tknę, odkąd sie dowiedziałam o dzidzi :) i bym fajka jednego zapaliła, ale też już wytrzymam jeszcze te trzy miesiące i trochę ;) takie życzenia bym na urodziny miała :D No ale na życzeniach się skończy w praktyce będą zakupy dla dzidzi i spodni ciążowych :D

Ja walczę z oknami dzisiaj :D i lustrami i mam dosyć tak bardzo bardzo, aż się Jula zaczęła bardzo wiercić i postanowiłam, że czas na przerwę. Nadrobić jest Was mega ciężko, bo mi to teraz przynajmniej 40minut zajęło jak nie więcej :D
 
Alicja32 im więcej oglądam łóżeczka, tym bardziej nie wiem czego chcę. Wcześniej chciałam łóżeczko z szufladą. Teraz już nie jestem tego taka pewna.

mamaaga4 nie daj się chorobie :-) Oliwier będzie zadowolony z takiej widowni na treningu.

Indziorka to fakt. Urodziny mogą się teraz kojarzyć ze studiami. Masz ciężki kierunek? Niezła imprezka urodzinowa się szykuje. Za rok będą inaczej spędzane urodziny.

Czekam aż mój mężuś wróci z pracy i zrobi mi pyszny obiadek :)
 
hej dziewczyny :)

przepraszam za tak długą nieobecność, ale przeprowadziłam się na jakiś czas do teściów, a tu nie zawsze jest czas zeby na internet wejść.. teściowa zarządziła przeprowadzke dopoki remontu u Nas nie skonczą, poza tym chyba widziała, że mi ciężko z jej córką mieszkac :-):-) stwierdziła, że musi ja miec na oku i tyle.. heh

fajna z niej babeczka.. przekopuje internet w poszukiwaniach różnych rzeczy dla wnusia.. wczoraj np wyszperała oferte łóżeczka takiego jak chciałam. I razem z materacykiem zapłaciłam 250zł a babeczka dorzuciła nam jeszcze bujaczek gratis, bo chciała sie pozbyc zeby nie stało. Łózeczko po jednym dziecku a maly krotko w nim spał wiec materacyk jak nowy, łóżeczko zreszta też. tu wklejam link do takiego nowego bo moje niestety narazie rozkrecone :)

ŁÓŻECZKO RADEK II KOŁYSKA TEAK+SZUFL+MATERAC ! (2641216407) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


maluch kopie jak szalony.. najmocniej jak rozmawiam przez telefon z jego tatą, chyba moja tęsknota też na niego oddzialywuje w jakis sposob :-):-)

poza tym dzisiaj bylam na uczelni i dziekan pozytywnie rozpatrzyl prosbe o moja dziekanke.. wiec zostalo mi tylko zalatwienie sprawy z autem i moge leciec do tej mojej drugiej polowki!! Ale sie ciesze mowie Wam!

Przepraszam ze ja tak tylko o sobie ale nie jestem w stanie nadrobic wszystkich postów..

MIŁEGO WIECZORKU MAMUSIE! ;-)
 
Elisse na tym samym wózku jedziemy. Dziś sama nie gotowałam, ale mąż zrobił pyszne noodle z kurczakiem:-p

Patinka
super, że dziekanka załatwiona. Pakuj się i szybko leć do lubego. Jak ja to zawsze mówię...tam dom mój, gdzie mój mąż i dzieci:-)

MAMAAGA zdrówka życzę!

Indziorka, to i tak masz dobrze z tymi urodzinami. Ja swoje polubiłam dopiero, kiedy wyjechałam do Uk, bo moje wypadają w dniach Wszystkich Świętych, więc dopóki w Pl mieszkałam mogłam sobie zafundować znicz i chryzantemę:eek::-)
 
reklama
magda z uk "moje wypadają w dniach Wszystkich Świętych, więc dopóki w Pl mieszkałam mogłam sobie zafundować znicz i chryzantemę" myślałam że się popłacze ze śmiechu :-D agentka z ciebie ale jesteś tu niezastąpiona bo czasami smutno nam się robi a ty zawsze czymś humor poprawisz :-D
Patiinka super że się formalności udało załatwić ! leć do swojego lubego i nadrabiajcie zaległości ale o nas też czasem pamiętaj ;-)
Indziorka uważaj z tymi oknami bo nie wiem ile w tym prawdy ale mam zakaz mycia okien i wieszania prania aż do urodzenia malutkiej.. i nie tylko znajomi/rodzina mi to mówią ale w szpitalu też mnie ostrzegali także uważaj i pomalutku..
mamaaga polecam syropek z cebuli i miód :-) i oby zdrówko wróciło ! alicja 32 ty też się kuruj !!

Temat porodu też mnie gnębi już któryś raz z kolei.. boję się już pomału ale skoro każda to jakoś przeżyła to i my przeżyjemy ;-) a co do mojego łóżeczka to nie rośnie niestety razem z dzieckiem chociaż chciałabym.. ale pewnie szybko znając nas postaramy się o drugie więc i tak starsze trzeba będzie przeprowadzić do normalnego łóżeczka a to posłuży drugiemu ;-) jakoś spodobały mi się te łóżeczka i przewijaki w kolorze szarobrązowym z ikea i chyba zdecydujemy się właśnie na takie..
mnie już na szczęście przeziębienie opuściło ale zapobiegawczo jeszcze piję herbatkę z miodem i cytrynką ;-) dziewczyny.. mam doła - przytyłam już 9 kg :-(
muszę sobie poprawić humor - oglądam rodzinkę.pl :-D
 
Do góry