reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Witam rankiem wczoraj padłam jak zwykle wieczorem, cale szczescie nie budzilam sie w nocy i wstalam przed 6 :) Poczytalam troche o tej moejj diecie i wiecie co dziwna mi ta cukrzya bo w mojej diecie jest dokladnie wszystko to co podane tam, jedynie czego musze sie nauczyc to wazyc proporcje i jesc to wszystko czesciej a mniej,no jedynie to musze ze slodkosci zrezygnowac bo ostatnio mnie na nutelle bralo ale to nie problem, nigdy za slodyczami specjalnie nie przepadalam, moze to przez ta nutelle taki cukier wyszedl :/
Gosia od tego jest to forum ,aby sie wygadac zwlaszcza osobom,ktre cie rozumieja ;)

ŁÓŻECZKO KLUPŚ RADEK V SOSNA SZUFLADA MAT GPK 11CM (2642641563) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
My upatrzylismy sobie to lozeczko nawet juz w sklepie wymacalam wyglada porzadnie i ladnie a do tego szufladka bardzo by nam sie przydala gdyz jeszcze chwilowo pomieszkamy u rodzicow zanim wykonczymy pieterko w domu :) Turystyczne mielismy kupic dopiero gdzies na lato jak juz z maluszkiem bedziemy sie do domku wybierac albo do meza na Slowacje, no ale teraz to mamy dylemat czy nie wziasc poprostu tego turystycznego zamiast drewnianego hmmm no nic bedziemy myslec do wyplaty potem trzeba by juz jakies zamowic,aby wydatki rozkladac ;)

Mamusie czy wy tez macie czasami jeszcz takie dretwienia brzucha? wczoraj sie troszke przestraszylam, bo maluch chyba sobie jakis dancing urzadzil, ruszal sie caly dzien troche mnie to zaniepokoilo czy nie dzieje sie cos bo ani na minute nie przestal ( ah te uroki ciazy jak nie martwi nas brak ruchow tak i ich nadmiar bywa niepokojacy), do tego troszke mi brzuch twardnial momentami i taki napiety,lekarz niby mowil wczesniej,ze to normalne, ale czy na tym etapie ciazy tez? Dzisiaj jak narazie jest ok maluch w nocy sie uspokoil dal znac o sobie rano ale spokojniejszy jak wczoraj, no i brzuch mam tez mniej napiety, tylko sie zastanawiam czy taka nadmierna ilosc ruchow moze oznaczac cos zlego?
Milego dnia :)




 
reklama
Witam deszczowo :-/
Jak ja uwielbiam takie poranki...
Dziś mam dzień luzu ;-) spakuje kilka rzeczy i na tym koniec bo dziś niczego nie zabieramy samochód musi być pusty na komody które dziś odbieramy
Popołudniu trochę już zacznę ogarniac a moja połówka musi skręcić nasze łoże komode i narożnik w kuchni ale to bardziej rozkręcić :-D
Życzę udanego piątku miłego weekendu i przede wszystkim ładnej pogody bo coś średnio sie zapowiada :-(
 
Januarka aż tak dokładnie to nie musi być z ta waga...
Najlepiej jak byś miała glukometr i sama spawdzila co możesz jeść... Bo z tej "diety" to ja połowy to nie mogę właśnie przez cukier...
Tydzień sie pomeczysz i zobaczysz że dużo będziesz mogła
Ja jedynie czego wogóle nie mogę to cola która uwielbiam frytki wszelkiego rodzaju fast foody winogron białego pieczywa i wędliny z indyka tej wszystkiej chudej najlepszej...
A tak to tylko pilnować godzin ja wszystko robię na oko bo z ich miarami to schudlam a to też nie dobrze
Na szczęście waga stoi w miejscu i ja też głodna nie chodzę przy czym cukier mam dobry ;-)
 
witam.
ja wczoraj caly dzionek przelezalam.masakra z tym katarem.zyc mi nie daje.glowa tez mnie bolala.w nocy to co godzine pobudka i do toalety,moze dlatego bo duuzo pilam a to syropek z cebuli,soczek z malinek.dzis juz troszke lepiej ale z nosa dalej cieknie.nie nadazam opróżniać ;) ale dobrze,ze goraczki nie mam.mam nadzieje,ze szybko mi przejdzie.kiedys bralam teraflu i mi odrazu pomagalo,ale teraz w moim stanie nie jest zalecane.moze wy macie jakies swoje sprawdzone sposoby na przeziebienie?
milego dnia :)
 
januarka mnie również brzuch twardnieje często. I to od 4 tygodni mniejwięcej. Szczególnie wieczorami jak już zmęczona jestem. W pierwszej ciąży nie miałam tego tak często i wcześnie. Wczoraj powiedziałam mężowi, że czuję, że mały urodzi się jeszcze w tym roku. Mam nadzieję, że nie wykrakam sobie.
 
Cześć.
Ja dziś tez ranny ptaszek jak na mnie bo od 7 nie śpię.
Zresztą ostatnio gorzej mi się śpi, brzuszek rośnie i trudno znaleźć super wygodną pozycje więc często się budzę.
I łapią mnie jakieś lęki związane z porodem, w listopadzie dopiero mam szkołę rodzenia więc mam nadzieję, ze się trochę z tym oswoję. Bo póki co to tak jakoś im mniej wiem tym bezpieczniej się czuję:szok: a chyba powinno być odwrotnie.
Zasuwam dziś na jeszcze jedno pobranie krwi na przeciwciała na konflikt serologiczny. Mam nadzieje, ze ich nie mam.
Januarka mój maluch tez ma różne aktywności. Wczoraj tez szalał na całego i brzuch spinał a czasem jak idę i mi na pęcherz siada to tempem żółwia mogę się tylko poruszać
Miłego dnia dziewczyny, nie mam weny na więcej pisania
 
Hej Wam :)

Ja też dzisiaj średnio przespana noc, im większy brzuch tym trudniej znaleźć odpowiednią pozycję:) Poza tym czuję jak nerki mam obciążone już strasznie... Mam tylko nadzieję, że jeszcze dobrze funkcjonują:p ale to się okaże za tydzień na wizycie:)
Poza tym znowu przeziębienie do mnie wróciło, co prawda nie w takim nasileniu jak wcześniej, ale wróciło:/ Wiedziałam, że jak raz się coś przypałęta do mnie to będzie w kółko nawracało :/:crazy:

czarni powodzenia dzisiaj, ja w czerwcu doświadczyłam co to znaczy w końcu być samemu w porządnym mieszkaniu ;) także kciuki żeby wszystko po waszej myśli szło :)

Miłego dnia kobietki:)
 
dzień dobry :) Maluszek już też wstał, bo wierci się łobuziak :) wczoraj też padłam, jakoś czasem zapominam, że nie mam już tyle siły, a to zakupy a to posprzątać, to ugotować, jak już siedzę w domu... ale chyba robię to za szybko...
Mam prośbę wklejajcie te zakupy w temacie zakupowym, łatwiej będzie nam odnaleźć, bo propozycje super! My pewnie kupimy łóżeczkoz szufladą, mamy mało miejsca więc każdy kawałek możliwy do zagospodarowania się przyda.
Miłego dnia
 
Witam

Moje dziecko jak zwykle wstaje wczesnie jak nie musi isc do przedszkola a jak trzeba wczesniej wstac bo przedszkole jest to go dobudzic nie moge.. niewyspana jestem. Buu

Januarka te twardnienia brzucha to skurcze Braxton-Hicksa, mowia ze mozna je juz czuc w 16tc, ja zaczelam tak okolo 4 tyg temu.. norma jest zeby miec 2-3 taki skurcze, ktire trwaja do 1 min po kilka razy dziennie. JAk pelny pecherz jest to tez te skorcze moga sie pojawic. Nie ma sie co martwic.

Do dziewczyn w UK od poniedzialku kobietom miedzy 28 a 38 tygodniem ciazy beda podawane szczepionki przeciw krztuscowi (whooping cough). Podobno w tym roku w UK bylo ponad 5000 przypadkow krztusca u niemowlat, niestety 9 z nich, w wieku do 8 tyg zmarlo, dlatego zdecydowali ze beda szczepic ciezarne zeby dzieci mialy przeciwciala w sobie zaraz po porodzie.
 
reklama
Witam stycznióweczki :-)
ada1989 super że wszystko ok - jednak jak się słyszy bicie serduszka to ja przynajmniej strasznie się uspokajam ale tylko na chwilę ;-)
magda z uk w takich chwilach jak ty teraz przechodzisz najbardziej widać jakiego mamy faceta.. ja mojego też nie poznałam jak leżałam w szpitalu i mi przyniósł w niedzielę cieplutki swojej domowej roboty rosołek :-) wszystkie pielęgniarki nie dowierzały jak mi przynosił posiłki od rana do wieczora :-) dlatego ciesz się i doceniaj bo masz skarb w domku ;-) no i jeszcze te ciuszki - zobacz jak pomyślał ;-) chwal go chwal na każdym kroku bo faceci to lubią :-D:-D:-D
Afja-anetka a co za gra was tak wciągnęła?? :-D:-D:-D
Gosia!!! współczuję strasznie i 3maj się..
biłkabdg daj znać jak poszło.. oby wszystko było ok ale nie stresuj się tylko!!!;-)
januarka powiedz o tym lekarzowi.. a jeśli chodzi o mnie to maa często też sobie harce urządza.. ale ma prawo do tego :-D któras z forumowiczek ma w suwaczku generowany podpis pod tygodniami ciąży "twoje ciało to teraz sala gimnastyczna" i coś w tym jest :-D:-D:-D
alicja32 duuużo zdrówka!!!

A ja dzisiaj wstałam wyjątkowo o 8:30.. pospałam troszkę ale czasami tak trzeba ;-) pogoda raczej nie zachęca do spacerów więc do południa posiedzę w domku.. a po południu jedziemy na zakupy do miasta więc pewnie nachodzę się troszkę :tak: wiecie co? wczoraj tak mnie naszło i stwierdziłam że nie mogę się już doczekać zimy i Świąt Bożego Narodzenia.. jakoś tak inaczej będzie w tym roku a za rok to już w ogóle wesoło :-D zima zaczyna mi się dobrze kojarzyć :-) ale ten czas minie.. zaraz listopad - jakiś remoncik, później okres bożonarodzeniowy - zleci strasznie a później już ostatnie przygotowania do przyjścia na świat maleństwa :-)
mam nadzieję że malutka przyjdzie na świat w styczniu, ale nawet jak w lutym to i tak was nie opuszcze w tym wątku :-) jakoś mi tu dobrze i zmieniać tego nie mam zamiaru :-D
a co do łóżeczka to ja decyduję się na http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20187879/
szarobrązowy kolor mi odpowiada a mam nadzieję że w miarę solidne jest - w środę zobaczymy i być może ten poważny zakup będzie już poza nami :-)
miłego dnia dziewczyny !
 
Ostatnia edycja:
Do góry