reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2013 :))

nie kazala, biore leki...w zasadzie w tej sytuacji nie ma innego wyjscia...czytalam duzo na forach o tym i sporo kobiet niestety ma taki problem, jesli jest to wczesnie zdiagnozowane i sie lezy to wiekszosc krwiakow sie wchlania...mam nadzieje ze nie bede musiala lezec do 18tyg. az do powstania lozyska...
 
reklama
ok a powiedz mi w ktorym tygodniu bylas na wizycie ze ci to odkryto? i czy bylo to przy okazji wizyty czy mialas jakies objawy / plamienia?
 
Cześć
Ja jestem już po pierwszej wizycie! Jest pęcherzyk i ciałko żółte w prawym jajniku! Mam zrobić mocz morfologię i TSH bo mam troszkę podwyższone i za dwa tyg. na kolejną wizytę by sprawdzić czy bije serducho :) Ale dziś brzydka pogoda pada i pada ble :(
 
Witam wszystkie Panie!
Jestem tu całkiem nowa. Jakieś trzy tyg temu dowiedziałam się o ciąży. Nieplanowana była totalnym zaskoczeniem, jednak teraz szok już minął i jestem szczęśliwą przyszłą mamą ;] Dlatego też pomyślałam, że warto byłoby się zalogować na jakimś forum ciążowym, żeby mieć z kim porozmawiać i dzielić przemyślenia, a także wątpliwości.
Mój przewidywany termin porodu to 8. stycznia. Obliczyłam sama, bo pierwsze badania mam dopiero za 4 tyg.
Mam nadzieję, że będzie mi tu z Wami raźniej :)

 
super wiesci ja jestem pewnie na tym samym etapie co Ty bo mam tyle samo tygodni i dni :) gratulacje, ale dziewczyny moze wiesci z wizyt piszmy w tym watku o wizytach twedy bedziemy mialy wszsytko uporzadkowane jakbysmy kiedys chcialy cos przeczytać jeszcze raz - latwiej bedzie nam zlaezc
 
czarni musze kiedyś wybrać sie tam do was z moim małym łobuzem na plac zabaw bo widziałam że całkiem fajny macie,w zasadzie z mojego osiedla to mam tylko przez ulice.
Ja tez chcialam iść jutro do Saluoma ale nie mam z kim małego zostawić i pode na początku przyszlego tygodnia,
Ach dziewczyny z tymi kilogramami ja też nie najlepiej stoje bo w pierwszej ciąży z 70kg przytylam ponad 30 i teraz mam jeszcze jakieś 5kg które mi pozostało waze teraz jakięś 75kg także też nie mało i mam nadzieje że więcej jak 15 mi nie przybędzie
 
To masz nie daleko ja widzę go z balkonu :-)
Ja też nie mam co z mała zrobić i jadę z nią i z sąsiadka ale nie wiem czy jechać ah... Wszystko sie chrzani jeszcze do tej sie dodzwonić nie mogę
 
Po pierwsze gratulacje dla wszystkich przyszłych mama :) Oby ciąża dobrze Wam służyła;) Ja jak narazie dobrze ją znosz podobnie ja pierwsza:)
ticker.php

ticker.php



ticker.php
 
Ostatnia edycja:
reklama
Martinek mam nadzieję, że ten krwiak szybko zniknie i będziesz mogła już na spokojnie cieszyć się ciążą :).
Gizmowa to byłaś w końcu dzisiaj u tego lekarza?

U mnie wszystko w porządku. Zrobiłam się senna od wczoraj i jeść mi się chce, że szok ;).
 
Do góry