reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2013 :))

titilaya, ja kawy w ogólę nie piję, bo nie lubie.

Widzę, że dużo wizyt się szykuję... Trzymam kciuki!
Mamusie, które są w drugiej (i kolejnej) ciąży, jak Wasze brzuszki? Widzicie jakieś zmiany w kształcie?

jako że odstęp od poprzedniej ciąży jest króciutki (5miesięcy) to jeszcze nie miałam idealnie płaskiego brzucha bo skóra się nie zdążyła wciągnąć. Zaczynałam z wagą 57 wtedy, skończyłam na 69...teraz zaczynam z wagą 55kg :-) samo jakoś tak zjechało bez ograniczania się z jedzeniem :-Dtym razem było tak samo. Brzuch jest jakby bardziej wzdęty ale na początku poprzednim razem też tak miałam, że mi się wydawało, że już jestem sporo grubsza, to chyba przez wzdęcia, zaparcia, zatrzymywanie się trochę wody... ale trochę chyba już się powiększył, bo na samą myśl o ciąży więcej jem :szok: ale takie są początki, potem hormony się stabilizują i już wszystko wróci do normy
 
reklama
hej dziewczyny nie bylo mnie dwa dni a tu kilkanaście stron do nadrobienia:szok::szok:
Czarni sory że dopiero teraz ci odpisuje ,co do godzin rejestracij to nie wiem ale myśle że tak do 12-13 godz napewno można dzwonić,
Jak juz pisalam wcześniej ja się dodzwoniłam w poniedzialek dopiero za 5 razem to bylo okolo 12 w południe no ale widze że chyba mialam farta że tak łatwo mi poszlo;-)
Myśle żebyś dzwonila tak co 20 minut i wtedy ci sie uda ja tak robilam.

A i nie mam na jmie Tośka mam na imię Kasia i nie znam tu nikogo prócz kilku sąsiadów z domów obok.

Marzenixx napewno po wizycie u Pstr dam znać jak było ale najpierw musze iść na pierwszą wizyte do Sallouma i dopiero na drugą już do Pstr.
 
jako że odstęp od poprzedniej ciąży jest króciutki (5miesięcy) to jeszcze nie miałam idealnie płaskiego brzucha bo skóra się nie zdążyła wciągnąć. Zaczynałam z wagą 57 wtedy, skończyłam na 69...teraz zaczynam z wagą 55kg :-) samo jakoś tak zjechało bez ograniczania się z jedzeniem :-Dtym razem było tak samo. Brzuch jest jakby bardziej wzdęty ale na początku poprzednim razem też tak miałam, że mi się wydawało, że już jestem sporo grubsza, to chyba przez wzdęcia, zaparcia, zatrzymywanie się trochę wody... ale trochę chyba już się powiększył, bo na samą myśl o ciąży więcej jem :szok: ale takie są początki, potem hormony się stabilizują i już wszystko wróci do normy
Ha, komu wróci do normy temu wróci.
Ja zaczynałam w pierwszej ciąży z wagą 63-65kg. Doszłam do 93 kg. Ważę teraz 80kg a brzuch wygląda jak w 5 miesiącu ciąży. Aż się boję co to będzie teraz. Jeśli znowu przytyję te 30 kg to będzie masakra.

No i widzę że nie ja jedna będę miała mały meksyk w domu z dwoma małymi dziećmi gdzie odstęp pomiędzy nimi jest malutki :tak:
 
jako że odstęp od poprzedniej ciąży jest króciutki (5miesięcy) to jeszcze nie miałam idealnie płaskiego brzucha bo skóra się nie zdążyła wciągnąć. Zaczynałam z wagą 57 wtedy, skończyłam na 69...teraz zaczynam z wagą 55kg :-) samo jakoś tak zjechało bez ograniczania się z jedzeniem :-Dtym razem było tak samo. Brzuch jest jakby bardziej wzdęty ale na początku poprzednim razem też tak miałam, że mi się wydawało, że już jestem sporo grubsza, to chyba przez wzdęcia, zaparcia, zatrzymywanie się trochę wody... ale trochę chyba już się powiększył, bo na samą myśl o ciąży więcej jem :szok: ale takie są początki, potem hormony się stabilizują i już wszystko wróci do normy

Dzięki za odpowiedź. :) Ja zaszłam w ciąże akurat wtedy kiedy odkryłam, że ciało wygląda jak przed porodem. Długo się tym stanem nie nacieszę, hehe. :) Ale cieszę się, lubiłam być w ciąży, mieć brzuszek. :)
Też zbiegiem okoliczności robiłam zdjęcie brzucha 3 dni przed zrobieniem testu i dla porównania wczoraj. :)

W ogole fajnie mieć zdjecia z okresu ciąży, teraz będę mogła porównywać tygodniami jak wyglądałam. :)

Aneta, ate kilogramy przez zatrzymanie się wody w organiźmie czy po prostu?
 
Ostatnia edycja:
Gizmowa, tak naprawdę to nie wiem. Na koniec ciąży strasznie zatrzymywałam wodę. Ale przez całą ciążę aż tak nie objadałam się. Na pewno nie jadłam za dwoje. Może tak po prostu miałam.
 
hej dziewczyny nie bylo mnie dwa dni a tu kilkanaście stron do nadrobienia:szok::szok:
Czarni sory że dopiero teraz ci odpisuje ,co do godzin rejestracij to nie wiem ale myśle że tak do 12-13 godz napewno można dzwonić,
Jak juz pisalam wcześniej ja się dodzwoniłam w poniedzialek dopiero za 5 razem to bylo okolo 12 w południe no ale widze że chyba mialam farta że tak łatwo mi poszlo;-)
Myśle żebyś dzwonila tak co 20 minut i wtedy ci sie uda ja tak robilam.

A i nie mam na jmie Tośka mam na imię Kasia i nie znam tu nikogo prócz kilku sąsiadów z domów obok.

Marzenixx napewno po wizycie u Pstr dam znać jak było ale najpierw musze iść na pierwszą wizyte do Sallouma i dopiero na drugą już do Pstr.

no ja od 2 dni próbuje i pomyśli ze jakas desperatka :D
no i bez skutku cieżko sie dodzwonic
ja miałam zamiar jutro wybrac sie do salloum ale nie wiem czy pojadę...
A to z domków jesteś jak nikogo nie znasz to trzeba wybrać sie do centrum :D w moje osiedle :))
 
titlaya powodzenia u lekarza!

dotka mnie też tak ciągnie co jakiś czas:( ale boję się brać jakiekolwiek leki

Olka współczuję mdłości..........pocieszam Cie ze niedługo przejdą:)

domiska super że znalazłaś fajną lekarkę która Ci odpowiada, ja też jestem bardzo zadowolona z lekarza który prowadził moją pierwszą ciąże więc chcę żęby i tą prowadził:)
 
Martinek a od czego ten krwiak sie zrobil? po prostu sam? czy sie jakos uderzylas albo cos

Raczej sie nie uderzylam...najprawdopodobniej za malo u mnie sie wytwarza progesteronu, wiec musze go brac w postaci luteiny i duphastonu....moze to byc tez stres, moglam cos nieswiadomie podniesc ciezkiego, wstac za szybko itd...ciezko powiedziec
 
reklama
Do góry