reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Magda to u nas jest tak- nie nazywa sie to flying start ale te same zasady, w sensie że to takie przedszkole przy szkole, czyli nursery( choć dziwne to dla mnie że żłobek i przedszkole mają właśnie ta samą nazwe:/) i są 3 godz za darmo dziennie, jak tam byłam pierwszy raz to dzieciaczki mają jeszcze dużo zabawy ale wiecej nauki niż jak do zlobka chodził. Znajome właśnie mi opowiadały że tam jest bardzo fajnie i że dzieciaki zadowolone więc sie nie martwie, jutro będę mogla o wszystko popytać:) Konrad bedzie chodził od 12.15 do 15.15, wybrałam popludnia bo wcześniej tak mi pod prace pasowalo a nie wiedzialam ze nagle na.zwolnienie pójdę, ale i tak mi pasuje, w sumie jeżeli M już wróci do pracy to bede miała 3 godz nudy dla siebie hehe:)


Patrzylam przed chwilka na aukcję i jestem w trakcie licytacji zestawu ciuszkow, używki ale w dobrym stanie, aukcja jutro sie kończy, tak wiec ustawilam sobie snajpera i zoabzymy czy uda sie wygrac:)

Dobranoc:*
 
reklama
Ada u nas jest też nursery. Moja Nela tam chodzi od zeszłego roku na 2,5 godziny. W zeszłym roku była na grupie popołudniowej, a teraz na porannej. I u nas nie ma wyboru. Wiek dziecka decydował, na którą grupę. A flying start to jeszcze coś innego. Tu w Walii to jest taki program dla 2 latków. Normalnie, to za play group dla takich maluszków trzeba płacić, ale w ramach tego programu jest za darmo. Ponieważ moje Nela chodzi już do szkoły, to się sami o Nikusie upomnieli. Mam nadzieję, że ją wezmą, bo ona tak bardzo chce.:-)

Milusia ja swoją Nelcie przeniosłam do pokoiku w dzień drugich urodzin. Oczywiście były całe przygotowania itd. Ty wiesz, jaka ona była dumna? Nie było żadnego problemu. Wam tez życzę takiej bezproblemowej przeprowadzki. Daj znać, jak tam synuś to zniesie:happy:
Powiem Ci, że w Pl to chociaż macie szanse na tą złotą polską jesień, a tutaj jak już teraz lunie, to pewnie znowu do maja będzie lało:baffled: I czemu ja tu mieszkam tak się zastanawiam....:eek::-D

Dobra. Już mnie nie ma, bo pewnie Nelcia od 6 rano znowu będzie mi truła, że do szkoły chce:eek: Dobranoc:happy:
 
Dzień dobry czwarteczkowo :)

Marzenixx
imię mamy wybrane: Marcelek :)
Ale zobaczymy czy nie odwidzi nam się do rozwiązania :)


MAMAAGA4
najlepsze życzonka z okazji 20 rocznicy ślubu.
Obyście doczekali 50tych we wspólnym byciu razem i więcej :)
Buziakuje:****


Magda_z_uk to prawda jesień w polsce ma swoje uroki.
I jest piękną porą roku. Te kolorowe liście nakładające się na siebie.


ada1989 powodzenia w wygraniu aukcji z zestawem ciuszków.
I daj później linka co tam upolowałaś dla szkraba :)


milusia83 to żeś kobietko chatkę wysprzątałaś :)
Niczym perfekcyjna Pani Domu :)
To u Ciebie będzie 2 synuś widzę, że Borysek ?
Gratki, bo nie doczytałam wcześniej na bb :)


Idę skonsumować śniadanko, bo mój lokator w brzuszku się domaga :)
Hehe :) a dzisiaj znowu pobudka o godz. 4.30 :(
Już nie wiem jak późno kłaść się spać, aby wcześnie nie wstawać.
Jakieś rady forumowe mamy???

Buziaki :* na miły dzionek.
 
bilkabdg tez bym chciala pospac do9 chociaz,bo do poludnia nie mam co robic wszyscy w pracy, aj cos tam upichce posprzatam,ale na szybko bo przy dluzszym gotowaniu staniu lub schylaniu zawsze konczy sie to bolem plecow, mieszkam w malym miescie nie bardzo jest gdzie wyjsc na poczatku jeszcze z psem chodzilam,ale nasz pupil jest rozpieszczony i jak widzi inne psy to strasznie ciagnie a czasem szczeka i chce sie do nich rzucac jak nie chca sie z nim bawic wiec juz zapowiedzialam,ze nie bede go wyprowadzac ktos inny musi to robic bo kilkakrotnie sie przestraszylam jak jakis wielki pies podlecial do naszego malego(sznaucer miniaturka) i zaczeli warczec, a ja z brzuszkiem juz na rece go nie wezme wiec pozostaje mi nuda :/ eh koszmar jakis z tym spaniem :/ Wczoraj jakims cudem polozylam sie spac dosc pozno jak na mnie ostatnio ale i tak obudzilam sie o6 :( Jeden plus ,ze zawsze jestem wyspana i nie czuje sennosci czy zmeczenia,ale chetnie bym pospala dluzej.

Ja urodzilam sie jesienia i kocham ta pore roku wiekszosc ludzi uwielbia lato jesiania lapia handre ja mam odwrotnie w upalne dni mam doly i slonce wcale nie dodaje mi optymizmu, a jak widze snieg lub lekko pochmurne niebo to czuje sie fantastycznie i pelna energii :) wtedy mam ochote cos robic, wyjsc poszalec pospacerowac ;)

 
Witam

Magda on chodzi 3 razy w tyg na 5 godzin, ode mnie zalezalo jak mu te 15 darmowych godzin rozloze a przedszkole do ktorego chodzi jest otwarte od 8.30 do 5.30. Wymyslilam ze bedzie chodzil we wtorek, srode i czwartek bo jak sa jakies bank holidays to wtedy nie straci dni w przedszkolu bo wiekszosc BH przypada na poniedzialki lub piatki, takze dlugie weekendy ma z nami jakby co :)

Milusia
powodzenia z przenoszeniem malucha do wlasnego pokoiku.. nasz bzik byl u siebie od drugiego miesiaca, potem jak mial 18 miesiecy zmienilismy my lozeczko na duze lozko.

Jestem wkurzona jakas.. od kilku dni probuje sie umowic na wizyte u mojego lekarza ogolnego zeby cos poradzic z tymi moimi biorami i nie moge sie dodzwonic do przychodni z rana, jak juz mi sie uda to oni nie maja zadnych wizyt na ten sam dzien, dopiero na koniec przyszlego tyg.. jaja sobie normalnie robia. Ide znow dzwonic, otwieraja o 8 wiec bede na telefonie prawdopodobnie przez pol godziny probowac sie dodzwonic.. ehh
 
Hej dziewczyny strasznie się dla mnie dzień dziś zaczął. Obudziłam się z bolącym gardłem, z spuchniętym i bolącym całym ramieniem.
Gardło to pewnie mi mąż załatwił bo wczoraj marudził że chyba coś złapał( nie mógł skubany zachować swoich zarazków dla siebie?:-() A co do ręki to nie mam pojęcia co się stało nic ciężkiego nie nosiłam więc chyba nie przeciążyłam, kurcze boli nie bardzo, ale duży dyskomfort już w nocy miałam nie mogłam spać na ulubionym boku:-( mam wrażenie jakby spuchła??. Tak Wam smęcę od rana. Życzę Wam lepszego dnia niż u mnie się zapowiada;-).
 
heloł

ada ale chodzi ci o zamknięty wątek tutaj na styczniówkach? bo jak tak to ja nie wiem jak go zrobić, coś tam kiedys slyszalam ale tylko grupe umiem zamknięta otworzyc tą co mamy...:confused:
januarka ja też najbardziej uwielbiam jesień i zime :-)
magda z uk cos mi nie idzie ta dieta, zapomnialam sie dzis i z rana kawke wypilam z przyzwyczajenia dopiero prawie godzine pozniej cos zjadlam eh.... no ni zobaczymy jak dalej pojdzie... a imionka córek masz fajnie, mi się osobiście Nela fajnie koajrzy i tak rzadko spotykane u nas Kornelia:tak:
milusia tez musze zrobić sobie zdjęcie a nie mam kiedy, czekam na męża bo jak sama robie to nie wychodza.... ja tez sie zastanawialam nad przeniesiem mojego syncia do zwykłego łózeczka, bo jak sie przeprowadzimy za miesiąc to i tak dostanie nowy pokój i nie wiem czy odrazu nowe łóżko nie byłoby za duzo... i czy nie jest za malutki na to...
biłkabdg - Marcel to ładne imie:tak: czy ty mówisz poważnie że wstajesz tak wcześnie???? toz to środek nocy jest:szok:
emilia jak przeniosłas go do łózka zwykłego jak miał 18 miesięcy i jak mu poszło? tzn wczesniej jak spał w dziecinnym to ładnie przesypiałl nocki czy sie budzil?
dorotqua a ta ręka to może źle spałaś i ci zdrętwiała czy cuś?? to posiedz dzis w domku jak sie zaziębilas, gorącej herbatki wypij albo takie tam :tak:

U mnie dzis pochmurno i deszczowo, ja tam lubie taka pogode, oby tylko chociaz na troche przestało padac zebym mogla z małym na dwór wyjść:tak:
 
witam dziewczyny
gratuluję tym co poznały płeć swoich maluszków
MAMAAGA4 trochę spóźnione, ale wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy
Czarni współczuję cukrzycy ale napewno dasz radę :)
Magda_z_uk u mnie też ostatnio całe dni słońce, więc korzystamy ile się da
Kropka i Dorotqua łączę się z wami w chorobie, u mnie zaczęło się dwa dni temu od bolącego gardła, a teraz mam mega katar i straszny kaszel jak jakiś gruźlik, mała przez ten kaszel jakoś mniej sie rusza
co do przedszkola moja najmłodsza też mi mówi że chce iść, a ja jakoś to odwlekam
mnie coraz bardziej męczy ból spojenia , czasami każdy krok to mega ból zwłaszcza jak troszkę więcej pochodzę
 
reklama
Aninek, uważam, że właśnie w takich beżach jest ślicznie małym płcią pięknym! Tak samo jak w turkusie, fiolecie...jest tyle zamienników różu :)

Marzenixx, Tomuś... ładnie bardzo!

Kropka, ja mam tetrówki z allegro i są ok, kupowałam chyba 1,50zł za sztukę :)

Szylwias, ja mam meble z ikei u synka i są świetne, nic się z nimi nie dzieję :)
Teraz szykujemy ,mu nowy pokój i też już mam z Ikei wybrane :)

Mamaaga, u nas miała być Emilka, gdyby maluch był dziewczynką :)

Ja mam po synku huśtawkę 3w1 z FP, wydaje mi się dużo lepsza od zwykłego leżaczka bujaczka :)

Milusia, powodzenia w przenoszeniu! Nas to czeka w przyszłym miesiącu, wprawdzie już teraz ma swój pokoik, ale taki maleńki i otwarty na nasz pokój dzienny. :)

Chciałam się pochwalić, ze synek oduczony wstawania w nocy na jedzenie, śpi od pięknie od 20 :)
 
Do góry