reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Mamaaga4 prawdopodobnie będzie Tomuś :-) a u was Emilka tak? Dobrze doczytałam ostatnio?

aninek mi siostra pare rzeczy dla malucha kupowała w primarku i były całkiem fajne, ale co do bodziaków to musze przyznać ze są nieszczególne :/ tzn np jak mój jest szczuplaczkiem to wszystkie body u gory przy szyji są za szerokie, a wręcz wyglądaja jak rozwleczone... i to nie jeden jakis przypadek ale wszytskie modele bodziaków są dosyć rzerokie jak na jakies duże głowy albo ja nie wiem... ale ogolnie bardzo lubię primark :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aninek OK nic się nie stało. Ja dwa razy pod rząd kompletowałam wyprawki dla chłopców a tam szału nie ma, więc teraz to byłaby jakś odmiana wreszcie.

Marzenixx bardzo ładnie Tomuś. Przyjaciółka ma syna i Tomaszka i tak zawsze ładnie do niego wszyscy mówią Tomciu a do tego taki ładny z niego chłopak.
U mnie tak Emilka na 100%. Ale jakby okazało się że chłopiec to miałabym problem bo byłam napalona na Ignsia ale jakoś tak teraz mam mieszane uczucia.
Mój Oliwier miał być Kubą i odkąd dowiedzieliśmy się że będzie chłopiec mówiliśmy o dziecku po imieniu. Niestety w klatce obok mieli Yorka i wołali na niego Kuba. Mój mąż się wkurzył i na m-c przed porodem było szukanie nowego imienia. Mąż wymyślił Oliwier, bo lubi Oliwiera Janiaka a ja na to przystałam bo stwierdziłam że jak ma być po nim taki przystojny (chociaż to rzecz gustu) to niech będzie i tak zostało. Najśmieszniejsze że po 2 latach okazało się że pies to nie Kuba a Buba. No ale cóż co głuchy nie usłyszy to zmyśli.
 
Doczytałam, iż już część z was imiona ma wybrane dla swoich dzieciaczków.


Szylwias ja mam z BRW rtv i słupek ze szklaną szybą.
Mebelki się trzymają doskonale i jestem zadowolona.

monika2222 witam, bo chyba się nie zdążyłyśmy poznać i przedstawić na bb :) Ja akurat nie kojarzę :)

Kropka87 widzę, że już wszystko pod kontrolą z zakupami - rozplanowane i powoli kompletujesz wszystko. Ile sztuk tetrówek będziesz kupowała dla dzidziusia?
Leżaczko-bujaczek jakiej firmy? Jeśli mogę spytać?

MAMAAGA4 tak jak u mnie dzień gościnkowy z psiapsiółką :)

Marzenixx brzuszek niech rośnie :) ważne, że dobrze się czujesz i z dzidzią jest okis :)
 
Biłkabdg wiesz ja na zwolnieniu już od maja siedzę i większość dni umieram z nudów, bo rozumiem że każdy zabiegany i zapracowany. Ale dzisiaj to magiczny dzień i padł rekord. Wcześniej zapowiedziała się moja mama, żeby pocieszyć mnie po wczirajszej wizycie, dzisiaj powiedziała koleżanka z pracy że mnie odwiedzi a później zadzwoniła przyjaciółka w międzyczasie że jej się przyśniłam, czy może przyjść dzisiaj właśnie. Dałam jej pierwszeństwo bo to dodatkowo chrzesna mojego Oliwiera. Odwołałam mamę i koleżankę z pracy a miałam jeszcze zaproszenie z Olkiem do jego koleżanki z przedszkola żeby się dzieciaki razem pobawiły. A żeby było śmiesznie mam dzisiaj 20 -tą rocznicę ślubu i o jakimkolwiek świętowaniu w rozgardiaszu nie było mowy. Obfitość dzisiaj była taka że na cały tydzień by starczyło.:-D:-D:-D:-D
 
Marzenixx ja tez lubie, dla siebie czesto tam kupuje i dla dzidzi tez juz kupilismy tam pajacyk taki cieply z czapeczka. Ale tym razem mi sie nie spodobaly tam ciuszki, no coz nie kazda kolekcja przypada wszystkim do gustu.
Przepraszam, jesli dzis pisze bez sensu, jakis mam humor taki nijaki. Chyba ciagle po tej wczorajszej wizycie u poloznej. Tak mysle, ze w piatek biore mojego mezczyzne i idziemy do szpitala, niech zrobia usg, to bede spokojniejsza. Moj brzuch tak mi sie podobal jeszcze tydzien temu, a teraz juz gdzies wylazi na boki, jakis rozlazly sie zrobil, wszystko mnie zaczyna dolowac. Wlasnie wyczytalam, ze jak lozysko jest na przedniej scianie to tak moze byc, ze brzuch moze rosnac tak troche na boki, a nie w taka pileczke. Tylko juz zglupialam chyba bo poprzednim razem na usg mi mowili, ze lozysko jest na dole, a wczoraj polozna ze na przedniej scianie. Nie wiem czy sie przesunelo czy ja nie rozumiem co do mnie mowia :baffled:

Szylwias moj tata kupil meble z BRW do mojego pokoju jakies 15 lat temu i musze przyznac, ze sa super, nic sie nie poniszczylo, okleiny sie nie poodklajaly, wszystko ok. Natomiast z IKEI to chyba duzo zalezy z ktorej serii, tych najtanszych nie polecam, ale jak jakas lepsza seria to mysle ze ok.
 
Ostatnia edycja:
biłkabdg a Wy imię macie już wybrane??
mamaaga4 Oliwier lepszyy niż Kuba :tak: Kuba to już takie oklepane że szok.... ja wiem że prawie nikt sie nie przejmuje oklepanymi imionami, ale na mnie działają jak płachta na byka, jak słyszę że ktoś znowu będzie miał Julke, Amelke itd to aż mnie skręca, choćbym nie wiem jak całe życie chciała nazwać dziecko jakby wokól mnie było kilka-kilkanascie takich imion to bym za chiny nie dała..... przysięgam wam że większośc moich koleżanek ma Julki.....:baffled: i naokoło po kilka Kubusiów, Jasiów, Antosiów....:baffled: no nie nie..... jakąs awersję mam...... tak samo na wszelkie Kewiny, Brajany, Vanessy, Samanty:baffled:

Aninek za dużo główkujesz :tak: daj na luz,napewnow szystko bedzie ok, ja sama nie wiem jak to z tym łożyskiem jest...
 
Marzenixx z perspektywy czasu to też uważam że Oliwier wypadło lepiej, Ale przyznam się że my już raz w życiu zaszaleliśmy z imieniem bo nasza starsza córka ma na imię Noela. Ale jak z nią kiedyś rozmawiałam to powiedziała że nie zamieniłaby tego imienia na żadne inne . I całe szczęście:-)
 
Aninek może łożysko jest nisko na przedniej ścianie. Czytałam że w miarę jak brzuch rośnie to łożysko przemieszcza się do góry i wszystko jest OK. Na badaniu USG na pewno wszystko się wyjaśni. Dokładnie się o to wypytaj żeby się uspokoić.
 
Mamaaga4 - Noela piekne imie :tak:a skąd takie?? Wiesz ogólnie nietypowe niektóre mi sie podobaja no i oczywiscie musza pasowac do nazwiska, bo ja np znam coś w stylu Samanta Brodka albo Kewin Zawadka ..... to prosze cie:baffled::baffled:
Jakbym mieszkała za granicą to zapewne też bym wybrała cos w stylu Rose :-)
 
reklama
hej

marzenixx no właśnie mi też te imiona oklepane nie podchodzą, teściowa nam wymieniała wszystkie możliwe te które teraz niby na topie ale są takie staropolskie to jej się najbardziej podobają a mnie jakoś nie podchodzą, owszem są ładne ale ja bym nie nadał swojemu dziecku:p Amelka i Antos to u niej na pierwszym miejscu, ale juz to jakoś staram się olewać i nie przejmować. Tomasz bardzo ładne imię, nawet zastanawialiśmy się nad tym imieniem dla Konrada ale przypomniałam sobie o moim wujku który tak ma na imie a niestety nie lubie go:( ale jako imie naprawde śliczne:)
Mamaaga najlepszego z okazji rocznicy!!!!:-) Emilia piękne imię:)))

U nas juz Sebuś zostaje i koniec, nieodwołalnie:-)

Emilia o kurcze ale Twojemu M zrobili, tez bym sie wkurzyła:-( oby wszytsko dało sie załatwić!


Ja padam, dziś zrobiliśmy sobie spontaniczną wycieczke do Glasgow, zahaczylismy o muzeum transportu, Kondzio był zachwycony:-) teraz juz spi i ja tez sie chyba kłade. Jutro ma przyjść łóżko a po południu przychodzą panie z przedszkola Kondzia na wywiad środowiskowy, za tydzień się zaczyna, zobaczymy jak on to zniesie....
 
Do góry