reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Hej kochane...

Ja się tylko witam i macham rączką bo jutro znowu wyjazd do Wawy .......dobrze, że pociągiem bo 300km autem to masakra z Katowic do Wawy....echhh przebudowy dróg wiecznie....

Moje drogie - witam wszystkie nowe mamusie, już sie troszkę gubię:D:D:D, ale wiadomo jedne będą bardziej inne mniej aktywne i jakos to się wyklaruje.......

TRzymam kciuki za wizytki......

Moje drogie u mnie sampoczucie - dupiate...totalnie,....nudności męczą mnie caly dzień...., ale wiem, że to minie,no kurde musi minąć.....nie wierzę w to, żeby było tak caly czas bo żadna baba by nie dała rady...

Ściskam....
 
reklama
Kropeczka :)) to jest ciaża przecież wiesz :))
tośka no własnie chce isc jeszcze na wizytę do innego i nie wiem czy solloum czy jak mu tam czy prywatnie a potem do pstro
wiem ze do niej cieżko sie dzodzwonic bo nie ma teraz położnej i dlatego wogóle Tośka to twoje imię??
 
MatkaEwa widzę, że Mikołów wita :) Ja prawdopodobnie tam już niedługo będe mieszkać.... ale ciiii żeby nie zapeszać
 
Czarni, jeszcze Ci nie założyli? Mój optymistyczny lekarz wersja trail (nfz) założył od razu, widząc sam pęcherzyk. W ten sposób otworzyłam im rok 2013.
Za to moja lekara zakłada jak jest serduszko.

Kiedy masz wizytę?
 
Gizmowa ja się witam z Zagłębia - dokładnie z Sosnowca:D hihihih, ale mój synuś urodził się w Tychach, a cała moja rodzinka z Wawy:) więc international jak się patrzy:)....

Czarni już niebawem ujrzysz swoją kartę:) ja mam tysiąc myśli na minutkę, czy jest pęcherzyk, czy jest fasoleczka, czy tamto czy pierdziamto....kiedyś to wszystko spokojniej przebiegało nie było neta i był spokój, a teraz ? hihih
 
D dziwne żebym miała kartę jak nie mam lekarza...
U tego co byłam kartę zakłada 9 10 tydzień dopiero.a i tak mi nie potrzebna
Wizyta chyba w czwartek muszę najpierw dodzwonić sie do gin do którego chce chodzić a to wcale nie takie łatwe i ona mi powie jak powie idź to pójdę a jak nie to poczekam
 
Dzień dobry :). Mikołów piękne miasto ! Mieszkam tu od ponad 6 lat . Więc jak tu zamieszkasz Kropka to może w tym samym szpitalu urodzimy :) - Powiatowy ( polecam ) . Miłego dnia wszystkim.
 
reklama
Witam z rana:)) szybciutko coś naskrobię i zaczynam prace;))
Olka poprzednia ciąża zakończyła sie cesarką, niby kolejne dziecko można rodzić naturalnie ale podejrzewam ze i tak będzie tez cesarka.

Aneta, niebieska witajcie:))

kropka witam Cie w naszym gronie

Jęsli chodzi o zwolnienia to zależy od lekarza.....ja w poprzedniej ciaży bardzo szybko poszłam na zwolnienie bo mdłości i wymioty nie pozwalaly mi normalnie funkcjonować a co dopiero pracować.....teraz nie wiem zobaczymy...wizyta w poniedziałek......zobaczę jak sie będe czuła.

Milego dnia!!!!!
 
Do góry