reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Dziewczyny mam problem a mianowicie dostałam dzisiaj plamień brązowych z domieszką krwi i cały czas pobolewa mnie podbrzusze, ból nie jest silny. A drugi problem taki że nie mam ubezpieczenia :( nie wiem co robić :( to raczej nie okres bo na teście była druga jasna kreska i okres nigdy nie spóźniał mi się 5 dni. Doradźcie coś proszę bo zwariuje :(
 
reklama
czarni co do kościjańskiej to wiem która to ze szpitala ale nie wiem nic poza tym że mnie badala w szpitalu w pologu to wszystko nie mam o niej jakichs super opinii a co więcej to nie wiem.
patrycja 92 nie wiem co ci doradzić ale napewno się polóz i odpocznij, pamiętam że jak bylam w ciąży z moim synkiem to też tak miałam z tym że mi poleciala taka zywa krew a bylam wtedy w anglii i poszlam wtedy szybko do gp a on mnie skierowal na odddzial wczesnej ciąży i zrobili mi usg to byl pamiętam 5 tydz ciąży i okazała sie że mialam krwiaka na macicy po pierwszej ciąży zresztą poronionej, i krwawilal tak do 12tyg a potem mi to przeszlo,tzn wchłonęlo sie.

A teraz uciekam lulu bo oczy mi się kleją i do tego zgzga mnie dopadła.
 
Pati nie jest ciekawie może to być zagniezdzenie i dlatego tak sie czujesz albo coś gorszego czego nie życzę
Ja w lutym zobaczyłam dwie kreski potem różowy śluz a w nocy dostałam takicp boli jajników a rano wprzystko zlecialo załatw sobie szybko ubezpieczenie albo idź prywatnie może potrzebujesz progesteronu żeby utrzymać ciążę
Trzymam kciuki i mam nadzieję że to zagniezdzenie
 
Tak okres zaczynał się brązowym plamieniem i był skąpy i trwał góra 3 dni. Ale się denerwuję :( gdzie ja w sobotę do lekarza pójdę? Przyjmują w ogóle w soboty lekarze ginekolodzy prywatnie? I ile około taka wizyta prywatna kosztuje?
 
czesc dziewczyny;-)

patrysiu nie wyglada to dobrze z tego co piszesz, zwlaszcza ze masz jeszcze te bole..... jedz do szpitala, na izbe przyjec, nie masz ubezpieczenia to tam zaplac za wizyte , zreszta odrazu nie musisz, powiesz ze z tego wszystkiego zapomnialas książeczki bo jestes roztrzesiona czy cos i napewno cie przyjma i zbadaja, dopieor pozniej ci przyjdzie do zaplaty za wizyte...

gizmowa mojemu tez ida ząbki pierwsze ! a ma juz prawie 9 miesiecy :tak:tragedii nie ma, ale w nocy jest niepsokojny, dzis to wogole marudzil co chwila...... i powiedz mi mimo iz twoj nie ma gorączki przy ząbkowaniu to podajesz nurofen?

eh ja dzisiaj an szkolenie musze isc, ale mi sie nie chce :baffled:
 
Wogóle pogoda jaka fajna sie zapowiada
Pati jak pójdziesz do szpitala tylko nie zgadzaj sie aby zostać bo ceny za dobę w szpitalu są ogromne
 
Witam z rana..

Ale tu od wczoraj ruch;-)

Witam naowe mamusia - ale Was sie przez jeden dzień nazbieralo:tak:

Pati i jak dzisiaj?? trzymam kciuki..

Kurcze a ja dzis wstałam jakaś popuchnięta.. Masakra.. Nawet obrączka z palca nie chce mi zejsc:baffled: w poprzedniej ciazy tez tak mialam i wygladalam tragicznie.. A palce jak u Fiony:-D;-)
 
reklama
Witam mamusie

Patrycja92 i co z tobą???mam nadzieje że nic poważnego.

Gizmowa współczuje twojemu maluszkowi oby szybko te perełki powychodziły:happy2::happy2: Swoją drogą to mojemu nie dawno wszystkie kiełki wychodziły na raz to do dziś pamiętam tą masakre, bez czopka sie nie obeszlo bo strasznie gorączkowal a maruda to byla nie do zniesienia. Na szczęscie tylko piątki mu zostały i koniec.

Marzenixx mójemu małemu też pózno ząbki zaczeły wychodzic bo mial 8,5miesiąca.

A ja dzis czuje się nie najlepiej chyba przez pogode bo oszaleć można raz upala raz zimnica normalnie organizm mi sie roztraja.:no::no:

W dodatku nie moge wkleic suwaczka bo laptop mi świruje i kopiować nie chce, zaraz go udusze.
 
Do góry