reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Witam nowe mamusie ja też dzis nowa na forum;-);-)

czarni ja jestem konkretnie teraz z Mścic ale pochodze z Mielna.A ty??
Salloum przyjmuje też na nfz na rokosowie na św.Wojciecha i ma gabinet na 1-maja, ale po tym jak Marzenixx opisala mi jej przejście to odrazu z listy go wykreślilam. i przyznam że cały czas sie zastanawiam nad pstrokonską?? a czarni a wiesz cos więcej o niej??
 
reklama
acha to pozdrawiam sąsiadkę:-D:-D:-D

ja po niedzieli spróbuję się jednak dostac do tej pstrokońskiej a jak nie to do błasińskiego zobaczymy gdzie mi sie uda i jaki czas ovzekiwania będzie.Tak bardziej to wolalabym kobietę tak na zmianę bo już mam dośc facetów gin i zresztą mój mąż nie będzie miał wtedy aluzji że jakiś konował mnie maca:dry: tym bardziej że mialam przed sobą dwa poronienia nie niechcem przeżywac tego wszystkiego przed jakimś bezlitosnym konowałem.
 
a co powiecie na temat marleny kośćijańskiej? słyszał ktos o niej czy to prywatnie czy nfz
mogę CI powiedziec że jak na nfz musisz czekać 4 tygodnie bo ma tyle kobiet ze to masakra... kopaczyk
 
Ostatnia edycja:
Monika, witaj! :*

Czytam co piszecie i nic nie rozumiem. :D

Milusia, podałam dzisiaj nurofen w syropku, poprzytulaliśmy sie trochę i zasnął od razu. Jak widzę, że nic nie pomaga to go nie męcze tylko daję, nie ma sensu inaczej...
 
reklama
no tak,wy wszystkie koszalinki albo poznanianki a ja jedna mieszkam w slonecznej ITALII:-).
u mnie na szczescie mdlosci minely i moge normalnie jesc.nie zazdroszcze wam tych mdlosci,przejdzie,zobaczycie:-):-):-)
 
Do góry