reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Clue ja też nie wiem czemu:eek: ale znalazłam inny hosting i już wkleiłam..:-)

Kropka to ja tak mam z ręcznikami.. Powiesiłam czyste wyprane i jak się wycierałam to o mało pawioa nie puściłam - serio. Tak mi wymiocinami śmierdzi - koszmar.. Co tydzien piore i zmieniam a dalej śmierdzi:eek:
Czarni zaraz pewnie Marzeniax pośle Ci zaproszenie do grupy:-) to takie nasze tajemnicze miejsce, do ktorego mamy dostę tylko my:-)
 
reklama
Witam wszystkich na Forum:-)
Piszę tutaj po raz pierwszy, ale czytam forum już od jakiegoś czasu.W ciąży jestem po raz trzeci, ale mimo to ciągle mam jakieś wątpliwości i mam nadzieję,że w razie potrzeby pomożecie mi je rozwiać;-)Mam nadzieję,że przyjmiecie mnie do swojego grona:-)Pozdrawiam Was serdecznie.
 
Magda witaj w naszym gronie ! :) cieszę się że dołączyłaś :) Każda z nas jest pewnie pełna obaw ale trzeba trzymać się razem ! ;)


Dziewczyny powiedzcie mi ... niby w ciąży nie można jeść serów pleśniowych, z niepasteryzowanego mleka. Mam w lodówce ser Brie i z tyłu pisze że z mleka pasteryzowanego ... no i nie wiem czy mogę go jeść czy nie ;p
 
witajcie:-)
kropka87 mi rowniez wszystko smierdzi,czasem jak sie czyms sztachne to masakra,zaraz mi sie cofa.w sklepie czasem zatykam nos jak tylko jakis drazniacy zapach poczuje,najgorzej to jak sa upaly i czuc pot:no:
magda z uk-witaj:-)
mnie ostatnio jakies jakby kolki lapia ,lekkie uklucia w podbrzuszu,przewaznie po lewej stronie. czasem jak sie przewracam z boku na bok to mam uczucie jakby mi sie wszystko przelewalo.we wtorek mam wizyte mam nadzieje,ze wszystko wporzadku z dzidzia.
 
witam
ja się właśnie zajadam surowymi marchewkami, a na obiadek gotuje się zupka pomidorowa, uwielbiam
u nas kolejny ponury i deszczowy dzień, chyba lata tu nie bedzie w tym roku, no ale trudno
jeżeli można to ja tez poproszę o zaproszenie :)
 
Dzięki dziewczyny za powitanie:-)
Cluue, ja chyba nie do końca wiem,jak to jest z serami pleśniowymi,bo nie przepadam za nimi.Może inne dziewczyny coś wiedzą?
Alicja32 ja też mam takie ukłucia, jakby kolki.Zwłaszcza jak się obracam w nocy,albo kaszlę. Tylko u mnie to po prawej stronie,ale tez się czasem zastanawiam co to jest?We wcześniejszych ciążach tak nie miałam....Ciekawe,czy ktoś jeszcze tak ma oprócz nas?
 
Magda, Alicja mnie też czasem coś zaboli raz w lewym raz w prawym boku ale na szczęście nie jest to jakoś bardzo dokuczliwy ból. ;)

Mój K się ze mnie śmieje, bo jak kicham to łapię się za podbrzusz jakbym się bała że dziecko wyskoczy ;D

suwaczki są niedokładne ! W moim jest napisane że dzidzi waży 28 gram ;o hahaha a wczoraj u lekarza ważyła 138 to ponad 100 więcej niż na suwaczku i lekarz powiedział że waga jak najbardziej prawidłowa ;D
 
Ostatnia edycja:
dla mnie to w ogole wszystko nowe,bo pierwsza ciaza .
na poczatku to mialam takie bolesne bole jakby menstruacyjne,ze czasem mi slabo bylo,ale na szczescie po jakis 3tyg,przeszlo.

cluue-jesli chodzi o sery plesniowe to tez czytalam,ze jezeli sa z mleka pasteryzowanego to bez obaw mozna jesc.
 
Tak się właśnie zastanawiam, dlaczego mi nigdy na usg nie mówią wagi dziecka,tylko ile ma cm...? Ech...tutaj,to wszystko jest inaczej....No nic.Życzę Wam udanego popołudnia,a sama uciekam po córkę do szkoły:-)
 
reklama
Co do serów pleśniowych, to chodzi ote takie prawdziwe francuskie co kg 60zł kosztuje, a takie z Turka np brie może być, feta też... ja je jem :)
 
Do góry