reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Dorotqua współczuję remontów, u mnie pod blokiem przez 1,5 roku stacjonowała mega ekipa budowlana - wodno wodociągowa - ciężkie maszyny budowlane, pył, hałas, mały w lecie musiał w ciągu dnia spać przy zamknietym oknie bo się nie dało i jeszcze jakieś rury cięli - myślałam, że mnie wywiozą....Ja też ostatnio jakaś podirytowana chodzę....

Green i Ollcia - odnośnie różnicy, jelita pracują u mnie regularnie, kurczą się, falują, i cała ta praca jest wyczuwalna nad macicą, w okolicach pępka - warczenie, przelewanie, natomiast dzidziulka czuję tak 5 cm nad kością łonową i to jest takie uczucie burczenia w macicy:D falowania, smyrania i od razu jak dzidziulek ma większą aktywność czuję spięcie macicy (w pierwszej ciąży nawet nie wiedziałam co to jest spinanie macicy, jak nie miałam regularnie od 7go miesiąca takiego spinania od chodzenia, że mi oddechu brakowało). Takie twardnienie w dole brzucha, aż skóra się podnosi i jest kamień pod skórą - zawsze tak mam po harcach brzdąca....Mój M od 2 tyg co jakiś czas przykłada ucho do brzuszka i 2 tyg temu nie słyszał nic, mówił: "Jedynie jelitka słyszę", a wczoraj był w szoku bo dźwięku z nad spojenia łonowego były nieregularne, nagłe - cieszył się bardzo....


Odnośnie papryczek to już coś napiszę w odpowiednim wątku:)
 
reklama
witajcie! :-)
jesli chodzi o wage to ja na poczatku zgubilam ze 2kg ale teraz powoli wracam do swojej wagi.choc i tak do szczypiorkow nie naleze;-), staram sie jesc duzo warzyw i ograniczylam smazone,tym bardziej,ze niektore zapachy mnie draznia.
czasem czuje jakies dziwne bulgotanie,ale czy to ruchy malenstwa to nie wiem,za tydz.mam wizyte i juz nie moge sie doczekac kiedy znowu ujrze ta istotke w moim brzuszku:-)
witaj Totka:-)
 
Cześć dziewczyny
Ja co do wagi jestem przerażona po wczorajszej wizycie :zawstydzona/y::-:)-( od początku ciąży na 1 wizycie ważyłam 60 kg przy wzroście 169 cm a po wczorajszej 5 kg do góry szok początek 4 miesiąca i już taka waga :-( jak czytam was to żadna tyle nie przytyła aż z tego wszystkiego ryczałam dzisiaj rano. A w cale nie jem jakoś wiele więcej 3 razy dziennie i mało jakiś przegryzek między posiłkami już sama nie wiem niedługo będę się toczyć :(
 
Szylwias widocznie to woda Ci się tak zatrzymuje....nie stresuj się................

Alicja ja też nie mogę się doczekać usg.....
 
Szylwias jeżeli chcesz to Cię pocieszę bo ja od początku ciąży przytyłam 5,5 kg. Także nie jesteś sama :) a nie jem jakoś szczególnie dużo i staram się nie jadać dużo niezdrowych rzeczy. Poza tym jem owoce, warzywa. Nie martw się w styczniu za jednym zamachem stracimy pewnie co najmniej 5 kg :)
 
Hej kobitki ;-) Mój S. ciągle leży na brzuchu i wsłu****e się, mówi, że słychać przelewanie, bulgotanie itd. To oczywiste, że to jeszcze nie dzidziuś, ale on wmawia sobie i wszystkim wokół, że jest inaczej.
Olcia, co do seksu, ja kocham się codziennie tak po 2-3 razy, problem jest tylko wtedy gdy trwa to za długo, jeśli jest dłużej niż 30-40 minut to kończymy, bo zaczyna mnie drażnić. Ale ogólnie mam z seksu wielką frajdę ;-)
szylwias może kochana jesz za dużo soli? Ja nie martwię się wagą, przybyło 3kg, S. mówi, że zrzucimy po porodzie. Ty też się nie martw,teraz przytyłaś 5 a w drugim trymestrze możesz nie przytyć nic, każda ciąża jest inna i pełna niespodzianek, głowa do góry!
 
Dziewczyny zobaczycie, że jak zaczniecie karmić to waga zleci w sekundkę, z resztą teraz przytyjecie., a później możecie stać w miejscu:)

Titi zazdroszczę tych szaleństw....ja po całym dniu padam niestety na mordkę.......mój mały wyciska ze mnie wszystkie soki;D
 
Totka zgadza się odkąd zaczeliśmy się starać, to udzielałam się w wątku staranka od stycznia :D Co do ostatniej @ też się zgadza 18.04 i termin właśnie na 22 tak mi powiedział gin na NFZ jak byłam tak dodatkowo, mój mówił, że 25, ale to było przed wizytą na NFZ, więc dzisiaj się może to zmieni i napisze Deszczykowi żeby zmieniła w tabelece:tak: Fajnie Totka mamy razem :D

Co do kg to jest 3,2 na plusie, ale to prze ze mnie teraz przystopowałam i apetyty też już mam mniejszy niż na początku. Dzisiaj wstałam o 6 n-nie mogłam spać, o 7 zjadłam kanapke no i myślałam, że się wykońćzę wyioty takie, że aż mi krwinka w oku pękła... Spałąm do 11 :/ teraz boje się coś zjeść większego i jem danonka :] Muszę się zebrać iść bo swieże warzywa, owoce, pieczywko, a potem trzeba ogarnąć mieszkanie i obiad no i wizytka już tuż, tuż. Kochane trzymnajcie za nas kciuki
 
Mam nadzieje, że będzie tak jak piszecie
titilaya co do soli to na pewno nie ponieważ w ogóle mało co solę nie lubię nawet jak gotuje to mąż sobie sam doprawia wszystko bo ja nie zjem
 
reklama
Witam w ten kolejny duszny dzień Co do wagi to moja stoi w miejscu tak, jak przed ciążą ale brzuch mi wywaliło że szok Jak bym była już w jakimś 5 mc Jem raczej jak kiedyś
My też się nie kochamy Ja się bardzo boję i mój M także To nasze pierwsze dziecko i może dlatego boimy się że może się coś stać Zawsze można pobawić się w inny sposób ha ha:wink: Mamy znajomą która po kochaniu ze swoim M dostała plamienia czerwoną krwią i lekarz jej zabronił sexu i po tym jej ciąża była zagrożona
Idę popatrzeć co mam w lodówce bo trzeba przecież wymyślić cosik na obiad
 
Do góry