reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
czesc dziewczyny;) ostatnio narzekałam,że ciągle pada i zimno,a dziś już taki skwar,że wracając ze sklepu tchu nie mogłam złapać;)skusze sie chyba na jakiegoś loda dla ochłody:-)
miłego dnia życzę
 
cześć :) ja jeszcze w pracy ale za 2 godzinki śmigam do Krakowa :) Już się nie mogę doczekać, bo długo nie byłam w domu, a poza tym mam wieczór panieński przyjaciółki :) Pierwszy raz na trzeźwo taka impreza hihihi
 
Też macie tak, że szybciej się męczycie np. wchodząc po schodach?

Niestety tak:-( Najgorzej jest właśnie przy wchodzeniu po schodach albo nawet przy szybszym spacerze... A w tym upale to już całkiem masakra, niby czuje się dziś lepiej, trochę więcej mam energii ale zmęczenie po przyjściu do domu było wielkie.
 
Hej kobietki,
witam się tylko bo pakujemy się nad morze, jakieś 700 km przed nami:) śmigamy z naszym brzdącem na kilka dni...
buziaki
 
Jak dobrze że ten dzień się już kończy...:baffled:
Taki upał dziś u nas że ledwo do domu doszłam jak wyszłam na ryneczek z małym.... a potem dojść do siebie nie mogłam dosyc długo.....
Kupiłam jagody i zrobiłam pierogi, nie powiem może i zjadliwe ale czy aż takie smaczne :baffled: Za grube ciasto wyszło i twarde jakieś, a tak sie nawałkowałam że aż mam zakwasy na prawej ręce....

No nic, czekam aż małego spać położe i odpoczne troche z herbatką :tak:
 
Pierwszy raz od ponad 2 miesięc byłam dziś w stanie ugotować obiad:) Wreszcie mogę pisać o żarciu (czego wam tak bardzo zazdrościłam). Zrobiłam roladki z piersi z kurczaka z szynką szwarzwaldzką , serem żółtym i suszonymi pomidorami do tego młode ziemniaczki i sałata z rzodkiewką i szczypiorkiem:) strasznie się cieszę że mogę się tym pochwalić:)
 
hej

ale mnie tu daaawno nie było, postaram sie jakos nadrobic na dniach :p

juz jestesmy po przeprowadzce, jutro oddaje klucze od starego domu, ciesze sie strasznie:))) tylko jedno pudlo zostalo mi do rozpakowania a tak to reszta juz zrobiona...

5 lipca mam pierwsze usg nie moge sie doczekac!!!:-) w pracy juz tez powiedzialam o ciazy ale u mnie na linii wszyscy udaja ze nic nie wiedza hmmmm...
tak poza tym to coraz wczesniej spac chodze, przed 24 juz zazwyczaj spie tylko dzisiaj jakos tak dlugo siedze

postaram sie doczytac co nieco w weekend, w ogole to ten czas tak szybko leci, ja juz w 4 miesiac wkraczam, niedlugo maluszek bedzie z nami:)

dobranoc:)
 
reklama
Do góry