reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
Cześć dziewczyny
Mnie piersi pobolewają tylko przy dotyku nie tak jak wcześniej. Natomiast dzis tak mnie mdłości meczą od raza, że szok i pierwszy raz skończyło się na rozmowie z muszla :baffled: fuj okropne uczucie wydaje mi się, że wszystko mi w gardle stoi...;/ współczuje i podziwiam te dziewczyny które tak miały od początku ja bym nie dala rady.

Mnie to od wczoraj tak niedobrze wcześniej były tylko lekkie nudności a wczoraj i dziś to wogóle nie mogę na jedzenie patrzeć!
 
szylwias ja podobnie jak martinek miewam tylko chwilowe przerwy od mdłości, ale dzisiaj to mam wyjątkowo kryzysowy dzień, przywykłam już że mnie mdli ale dzisiaj jest koszmarnie, strasznie mi niedobrze, wszystko stoi mi w gardle a muszla to się ze mną dziś nagada za wszystkie czasy:-( Do tego zawroty głowy i humor taki paskudny....buuuuu:-:)-(
 
Witam się z wami po dluuugiej przerwie. Niestety z synkiem mamy małe problemy zdrowotne - po odstawieniu od piersi zaczął mi wymiotować, zaliczyliśmy kilka razy szpital a i tak nikt nie wie o co chodzi:-(
Mój drugi bobas w brzuszku ma się dobrze, po ostatnim usg wychodzi, że termin mam na 27.12:confused: trzymam się jednak przybliżonej daty miesiączki.
Nie obiecuję, że was nadgonię bo rozpisałyście się strasznie:-)
bella83 mnie piersi w tej ciąży wogóle nie bolały, w poprzedniej od owulacji, raz mniej raz bardziej, czasami przez kilka dni wcale i też się martwiłam, ale wszystko było w porządku.
A jeśli chodzi o mdłości to się nie wypowiadam bo mnie mdli na samo wspomnienie początku ciąży:sad: Całe szczęście teraz, jeśli jem regularnie, to jest ok.
 
Ja tylko na chwile. O wczoraj, od 23 nie mogę się ruszyć. Straszny ból lędźwi promieniujący na biodra i prawą nogę. Wydaje mi się, że to rwa kulszowa. Nie ma szans, nie mogę się ruszyć. Z ledwością do toalety chodzę. Żadnych maści ani leków nie można, więc leże i tyle. Ból straszny. Pierwszy raz mi się coś takiego trafiło. Klne cały dzień. No nic muszę czekać do poniedziałku. Jak mi nie przejdzie, to będę myśleć co robić dalej...
 
Uuuu kropka nie zazdroszczę, wiem, że to straszny ból. Upewnij się czy to na pewno rwa kulszowa czy może dna moczanowa, bo objawia się tak samo, tylko leczy inaczej

milusia plany związane głównie z odpoczynkiem, ślubem, formalnościami związanymi z kupnem nowego domu no i pomału organizuję przeprowadzkę ;-)
 
Ostatnia edycja:
Hej Kropka może pojedź na IP coś może pomogą z tym bólem.

Kurcze dziewczyny współczuje Wam tych mdłości, ja żadnych specjalnie mdłości czy nudności nie miałam. Mam nadzieję że tak już zostanie :-D:-D.
 
Hej Chciałam do Was dołączyć Czekamy na Naszą pierwszą wyczekaną dzidzię :-) Siedzę sobie już w domku na L4 Przez większość dnia mnie mdli Hmmm dobrze że nie mam wymiotów
 
Oczywiście już dwa razy widziałam moje dzieciątko z bijącym serduszkiem (w 6 tyg. i 7tyg.) Widok przepiękny i baaaardzo wzruszający:-) Coś wspaniałego



 
reklama
Witajcie:-)
Ja również chętnie się dołączę...
jest to moja pierwsza ciąża i jestem troszkę zaniepokojona,ale i zarazem szczęśliwa,że w końcu będę mamą :-D
od 2 tyg.jestem na zwolnieniu,bo miałam bardzo silne bóle w podbrzuszu,ale już jest lepiej
ja również już widziałam bijące serduszko:-D
 
Do góry