reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

a to już dziewczyny przestaje wierzyć w lekarzy! co to się dzieje! przecież wiadomo, że rodzice czekają, żeby potwierdzić, zobaczyć, uspokoić się a tu takie podejście! Jeszcze dzwoniłaś to powinna ta pielegniara powiedzieć, że sprzęt nie działa!
 
reklama
ja zapisałam się do niej na samo usg, żeby zobaczyć tylko że fasola jest i serduszko pyka(może to był minus że nie wzięłam całego pakietu wizyty, badanie ginekologiczne, usg, skierowanie na badania, to by wyszło grubo ponad 200 zł, a tak, 110, po co miała sie fatygować po godzinach :wściekła/y:)
kolejną wizyte mam u zupełnie innego lekarza gdzie planuje chodzić resztę ciąży, ale to dopiero 5 lipca na nfz, bo nie ukrywam, że póki co nie mozemy sobie pozolić na wszystkie wizyty prywatne jak w poprzedniej ciaży, pozatym badania, tyle pieniędzy na nie poszło że niezła wyprawka by była, więc teraz postawiliśmy na nfz jeśli nic się nie będzie złego działo i opieka będzie dobra, w innym przypadku przeproszę się z prywatnymi i będziemy wyciskać portfel :-p
 
Kaja28 to jest masakra jakaś, normalnie uwielbiam wodę i wypijam jej mnóstwo dziennie a teraz kilka łyków i mnie odrzuca i nie mogę znaleźć takiej, która mi zasmakuje:-:)-(
Deszczyk niestety takie mamy czasy i wizyta prywatna nie gwarantuje już miłego i profesjonalnego podejścia do pacjenta... loteria na kogo się trafi, ja chodzę teraz na NFZ i mam robione wszystkie badania i lekarza na każde zawołanie(ma dyżury w szpitalu i jak coś się dzieje to przyjmuje mnie nawet po godzinach przyjęć) Życzę Wam trafienia na normalnych lekarzy i cieszę się z Wami z udanych wizyt:-)
Witaj flamandka;-)
 
Abby po wizycie się okaże czy ten lekarz będzie mi odpowiadał, ten ranking znam i korzystałam z niego przy jego wyborze ale wszystko się okaże po wizycie, bo np mój były lekarz do którego chodziłam w poprzedniej ciąży miał skrajnie różne opinie a ja byłam z niego zadowolona w 100% choć np wiele osób twierdziło że to humorzasty gbór dla mnie był miły, właściwie dla nas bo męża nie było tylko na jednej wizycie :-) dlatego też patrze na różne rankingi, szukam poleconych lekarzy, ale i tak ostateczna decyzja zapadnie po. ta pani u której byłam wczoraj opinie ma niezłe, a niestety, ja więcej tam nie pójdę.
 
Gratuluję udanych wizyt :tak::-D
Gieniek oszczędzaj się :tak: Będzie dobrze ;-) Maluszki cudownie wyglądają :tak:
Już się nie mogę doczekać, kiedy zobaczę moje maleństwo. Jeszcze tydzień :tak:, ale zaczynam mieć coraz większego stresa. Dzisiaj w ogóle mam jakiś dzień do d..y - mam ogromniastego doła i musiałam sobie trochę poryczeć :-( Chyba hormony buzują :dry:

flamandka
witaj :-D

Kaja28 to jest masakra jakaś, normalnie uwielbiam wodę i wypijam jej mnóstwo dziennie a teraz kilka łyków i mnie odrzuca i nie mogę znaleźć takiej, która mi zasmakuje:-:)-(
Malinka spróbuj wcisnąć do wody trochę soku z cytryny :tak:
 
Ostatnia edycja:
Ja na dolegliwości żołądkowe polecam rumianek :). Mi pomaga- nie piję go codziennie, tylko jak mam gorszy dzień- jakieś 2 razy w tygodniu :). Lepiej na żołądku się robi :).

Ja do wizyty mam jeszcze ponad 2 tygodnie, bo teraz mój gin jest na urlopie. Już się nie mogę doczekać ;).

Deszczyk
to miałaś "wizytę"! Współczuję, ale może dzięki temu trafisz na lepszego lekarza? :)


Mi wczoraj i dzisiaj krew z nosa leciała. Wcześniej też miałam takie skłonności, przeważnie jak mnie głowa bolała. Ale teraz to było bez żadnej przyczyny. Czytałam, że to niby normalne, ale wiadomo że jakiś niepokój jest...
 
madziamadzia wodę z cytryną piłam na początku-bardzo mi wchodziła...teraz trochę gorzej...jaki to się człowiek kapryśny w ciąży robi to szok;-) Ja też mam wizytę za tydzień, staram się jeszcze nie nakręcać ale też pomału ogarnia mnie nerw, już się paru osobom oberwało...;-)

monika2222 krew z nosa to normalny objaw, mi też się zdarza, ale jak się powtarza zbyt często to zanim dotrzesz do lekarza powinnaś skontrolować ciśnienie bo to może być jeden z objawów gdy jest zbyt wysokie.
 
reklama
Dziewczyny nie uwierzycie, znalazlam na forum gdzies odgrzebana wiadomosc odnosnie lekarza naciagacza i napisalam do dziewczyny zeby koniecznie napisala mi skad to lekarz, jak si enazywa i co jej przepisal (na jest z Irlandii ja z Anglii) i nie uwierzycie ze to ten sam lekarz! ja leczyc chcial na torbiel, tym samym Crinonem i zalamalam sie jak to przeczytalam wszystko co mi napisala! Biore ten Cinone dowcipnie juz dzis 4 dzien bedzie i mam nadzieje ze progesteron dzidzi nie zaszkodzi! prosze napiszcie co myslicie. Nie zrobil mi zadnych badan na poziom progesteronu i dzwonilam w sumie do lekarza w przychodni tu i powiedzial ze nadmiar nie zaszkodzi ale jak to naprawde jest? czy powinnam brac dalej czy odstawic? co robic? mam przepisane na 15 dni i wizyte zaplanowana u niego na 1 lipca ale lece 9 lipca do polski i chyba jeszcze wysiedze ten tydzien dluzej i pojde do zaufanego lekarza. Boje sie ze jak do niego pojade to znow cos znajdzie i powie ze jest zle i wtedy wiadomo- mimo ze nie ufamy to z mysla o dziecku jestesmy sklonne sluchac tak ja ja posluchalam.
 
Do góry