reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

myska123 ja Ci mogę doradzić jedynie dawać więcej dziecku do picia :) u nas było podobnie i zaczęłam dawać więcej i częściej do picia, nawet jak się mała nie upomina to daję jej po kilka łyczków co jakiś czas i od tej pory nie mamy już takich problemów :) oczywiście też owocków jak najwięcej :)
asiorreek z maszyną niestety nie pomogę bo szycie to nie mój temat :/
milusia83 nam się przebił właśnie 4 ząbek ale niestety nocki dalej kiepskie, mała płacze nawet przez sen... :( w dzień uwieszona na mojej nodze...ciężki czas :(
caroline "wampirek" był najlepszy :p jak widać nie wszystkie pouciekały ;) ja to generalnie cierpię na brak czasu więc rzadko się gdziekolwiek udzielam ;)
 
reklama
caroline twoja mala wyglada cudnie z klami ja widze ze mojej lalci ida chyba kly bo ma napuchniety ;D

No mi tez fcb tez nie umiem sie wbic w chat i wgl jakos;)

A wgl dziewczyny Milencia pelza ciesze sie tak strasznie niby ma pozycje do raczkowania ale sama nie wie jak sie zebrac ciesze sie bo my rehabilitacje mamy i widze ze juz lepiej 4 listopada mamy moze jeszcze zrobi do tego czasu postepy i nie bedziemy musialy juz chodzic;)

milusia my mamy 8 zeboli ida chyba kly;)
 
M@linka oj ja chyba się za dużo w ciąży naoglądałam "pamiętnikow wampirów" i teraz mam za swoje z tymi ząbkami mojej ali :-D
Gosia rehabilitacja bardzo dużo daje.. czasami są efekty szybciej a czasami później.. moja jak zaczęła pełzać to kilka chwil musiało minąć zanim obczaila raczkowanie:tak: tym bardziej że my same panele mamy i miała ciężki start bo ciągle jak na lodzie balansowała :-D

u nas nocki już ciut lepiej.. ale znalazłam nowy sposób na częste pobudki mojej ali! wymyśliłam że będę jej zapalała swiatło na noc tzn jupiterki (taki półmrok dają) i kładę jej koło główki smoczek.. i wiecie co? ona budzi się.. siada.. i bierze smoka do buźki po czym kładzie się i śpi dalej :p przez przypadek to zobaczyłam i wierzyć mi się nie chciało! i z czterech pobudeczek zrobiła się tylko jedna o 6 rano ;-)
 
Gosia no brałam teraz cały czas witaminki i starałam się nadrobić to co straciłam podczas karmienia piersią.. miałam słabe wyniki i musiałam się za siebie ostro zabrać! myślę że jak w listopadzie dostanę @ to lecimy na całego :-D hihi a u was kiedy rodzeństwo dla Milenki się szykuje? :D
boshe jak patrze na Twój avatar to aż ryczeć się chce.. teeeeesknieeee za takim brzusiem :-(
 
Caroline no to lada moment dobrze ze to mily czas staranka;D A my dopiero za pare lat ale wiadomo czas pokaze;) No dokladnie avatar przypomina ciaze zaniedlugo i ty bedziesz znowu sie cieszyc brzuszkiem ogolnie to uwielbialam brzuszek i te kopniaczki tez mi troche teskno;D

A wgl dziewczyny ja karmie piersia dzis mam 35 dc i okresu nie widac w ciazy to sa zerowe szanse a ja mam sluz jakbym dopiero teraz miala owulacje sie zastanawiam co jest? Dodam ze pierwsza miesiaczke dostalam prawie po 8 msc po porodzie 22 wrzesnia tez mialyscie takie nieregularne cykle?
 
ja póki co mam regularne co 32 dni :/ ale mam dopiero dwa razy więc nie wiem co z tego będzie :-( teraz mam straszne bóle przy @.. i ogólnie baardzo często boli mnie głowa :-( nie wiem czy tak organizm mi się rozregulował czy jak :-( ja radzę ci iść do lekarza - lepiej sprawdzić i spać spokojnie niż się denerwować ;-) ja robilam cytologię i usg 6 tyg po porodzie ale chcę powtórzyć jeszcze na dniach.. zawsze lepiej się przebadać ;-)
 
Caroline cytologie mialam robiona i wszystko ok tak samo mialam podobny problem co ty i badanie histopatologiczne i wyszla ziarnina nic groznego wiec jest ok. Ja czytalam w internecie i wypowiadanie sie gina ze to normalne niby u karmiacych piersia a ja nadal bardzo czesto cyckuje przynajmiej 5-6 razy w ciagu dnia wiec raczej duzo...jak nie dostane do listopada to zrobie test choc szansa jest 1% a jak co to pojde do gina
 
caroline ja kończę opakowanie tabletek anty i też zaczynamy staranka o bobaska,pewnie troche to potrwa,bo ostatnio po przerwaniu tabletek po 3 miesiacach zaszlam ;)
fajnie,ze corcia daje juz pospac,moja jeszcze w nocy na (.) sie budzi kilka razy

Gosia ja miesiaczke dostalam po jakims miesiacu po porodzie potem jeszcze ze dwa razy w krotkim odstepie,ale odkad biore tabsy dla karmiacych (azalia) to nie mam w ogole miesiaczki ;) dla spokoju moze idz do lekarza ;)
ja z Natalka chodzilam tez na rehabilitacje jak miala okolo 5miesiecy bo miala problemy z lezeniem na brzuszku i przewracaniem sie,ale szybko nadrobila i teraz czolga sie ale tez probuje raczkowac ;)
 
reklama
Alicja32 ooo suuuper! może uda się od razu i znowu z tego samego miesiaca będziemy mieć bobaski :-) nie wiem jak ja ogarne dwójkę maluchów :-D masz jakiś plan? :-D mam nadzieję że moja aluśka bedzie już chociaż ciut ciut samodzielna :-) ajjj kiedys nasze babcie wychowywaly trójkę jedno po drugim, bez pampersów pralek i innych udogodnień i dały radę to my też pewnie damy :-D
 
Do góry