reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2013 :))

Dziewczyny z Lodzi i Zgierza oraz okolic

Zapraszam na sesje zdjeciowe. Zaczelo sie u mnie od zostania mama ponad rok temu, wiec wiem jak wpolpracowac z maluszkami oraz z tymi juz nieco odrosnietymi tez.
Zdjęcia wykonuję w okolicy Strykowa, Łodzi i Zgierza.
Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć http://www.mozefotke.blogspot.com
 
reklama
Powiem Wam dziewczyny, że ja na fejsie nadal nie ogarniam, dla mnie i tak zawsze zostaniecie z nikami:) naprawdę, od razu wracają wspomnienia i wiem z kim piszę...
 
asiorreek a u Was te pobudki to wiadomo od czego? podajesz małemu coś? my od jakiegoś czasu probiotyk biogaia i jakby lepiej sypia... niestety problem z zasypianiem cały czas jest.... a i jeszcze ząbkowanie teraz mamy, takie przerywane jeden dzień ok dwa dni wrrrrr więc smaruję dziąsełka...
a dowcipnego masz ginekologa hehe
my planujemy kolejną dzidzię na wiosna-lato 2015 ;)

Milusia83 właśnie jednak forum to forum :)
 
afja- anetka no wiadomo mój jest cały czas głodny.. z zębami na razie mamy spokój bo juz dawno ma 8 teraz co jakiś czas odzywają się zęby oczne dziąsła mu puchną i pojawia sie gorączka.... wydaje mi się że lepiej śpi jak więcej zje przez dzień i więcej "biega".. więc teraz raczkuje wszędzie gdzie tylko się da.. zabiera sie powoli za chodzenie tzn przy meblach całkiem fajnie już biega potrafi stać i się nie trzymać ale jeszcze mu nie wychodzi chodzenie - puszcza się daje krok do przodu ale później jest wielkie buuuuuummm i płacz.. no i jest też spokojniejszy jak po przebudzeniu daje go do naszego łóżka to od razu zasypia.. na ząbkowanie to mały gryzł marchewki :) albo - pewno co niektórzy mnie tu zlinczują twarde ogórki kiszone pomagały.. uwielbiał je miętosić... a jak już nie szło to od razu dawałam paracetamol....
Skoro planujecie na 2015 to może sie spotkamy na innym forum.. bo my tez tak planujemy.. teraz trzeba się trochę "odbić od dna" i można sie starać o kolejne..
 
Afja bardzo dobrze, że tak sobie troszeczkę odpoczniecie i w zasadzie taka przerwa 2 lata to super przerwa, moi chłopcy - różnica 2 lata i 4 miesiące - super :) Zaczynają mieć wspólny klimat, razem się śmieją....

Asiorekk, Afja no to powodzenia w starankach:) ja nie ukrywam marzę jeszcze o córci hehehe i w zasadzie rok 2015 byłby idealny - wiosna:D:D:D
 
o, ja też bym chciała zacząć starania tak w drugiej połowie przyszłego roku, żeby na wiosnę 2015 Laurcia miała rodzeństwo. może się wszystkie znowu spotkamy na forum :)
 
u nas też problemy z zasypianiem-zebole chyba ida i wyjsc nie moga.placz niesamowity i w ciagu dnia i w nocy...
My też chcemy zeby natalka miała rodzenstwo,a ze w marcu musze wracac do pracy wiec do tego czasu musimy postarac sie o dzidziulka zebym mogla pójść na zwolnienie i być z Natalką w domu. taki plan,a sie okaże ...
dzis corcia konczy 9 miesiecy jakby kolejna ciaza hehe
pozdrowionka:happy2:
 
asiorreek no to 8 zębów to super, u Nas od wczoraj 5.... mój kilka razy jak ze stania bez trzymanki buchnął na pupę to teraz się boi i jak chce przejść od sofy do taboretu, który stoi blisko to raczkami przechodzi

Alicja32 fajnie z pracą masz, ech ja właśnie nie wiem czy uda się wiosna/lato 2015.... bo ja muszę iść do pracy przecież....

po za tym dziewczyny, czasem mnie dopadają myśli, że z dwójką to nie dam rady... jak z jednym mi ciężko...
 
Afja-Anetka ja się właśnie tego boję, że z jednym jest ciężko i człowiek bądź co bądź uwiązany...a z dwójką to już w ogóle będzie meksyk i nic dla siebie już nie zrobię przez kolejne kilka lat.... z drugiej strony czas leci i nie ma co za długo czekać.... echh trudne to :(
 
reklama
tez mnie przeraza mysl o dwojce czy podolam,ale jak troszke podrosna to beda sie razem bawic,pewnie tez i klocic ale sadze ze fajnie jest miec rodzenstwo,ja mam brata i roznie to miedzy nami bywalo
mam nadzieje ze wystarczy mi(nam)sily na wychowanie dwojki dzieciaczkow
 
Do góry