reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

hej dziewczynki :) moja pociecha w końcu poszła spać :) dziś ma straszny humor. Mam nadzieje że ja wstanie bedzie lepiej. Idę zrobić sobie kawkę i trochę odpocząć a potem czekają standardowe obowiązki :)
pozdrawiam was :)
 
reklama
Czarni współczuję tego gorszego marudnego czasu.. u nas niestety to samo.. beze mnie ani rusz.. marudna, płaczliwa.. ehhh.. ale nie pozostaje nam nic innego jak przeczekać ten ciężki okres :tak: będzie lepiej.. tylko kiedy? a twojej Oliwce kiedy minęło to marudzenie? jak zęby wyszły było lepiej.. a może pociesz nas i napisz że szybciej :-)

p.s. nic nie smakuje tak dobrze jak kawka + coś słodkiego gdy dzieciaki śpią :-D
 
No to dziewczyny trzymam kciuki zga stara.nka i zdrowe bobaski ;)
Caroline no ja tez czasem chodze do szmateksow dla makej mozna znalezc orginalne rzeczy jak nowe w niskiej cenie ;)
Afja kciuki za prace ;)
Januarka kurde kciuki Za wreszcie. Koniec remontu- ;)

Milcia juz spi prawie 2 godz zebole ida pobudka w nocy dziasla spuchniete kiedy wresz,cie koniec pociescza.m siee ze blizej konca ;)
 
a moja Natala jak wstała o 7.30 tak do 12.30 szalała a zazwyczaj około 11 ma drzemkę,troszkę ją ululałam i zasnęła ale tylko na 45minut,a potem na spacerku jeszcze troszkę pospała.ale z jedzeniem u nas masakra,wybrzydza juz ;) obiadki bee ale kaszki,banany i chlebek zajada.no i caly czas na cycu.
 
Gosia a ile już ząbków macie? jeeeju u nas już 5 i szósty idzie właśnie.. ala mega marudna :-( miałam nadzieję że tylko jedynki tak źle będzie znosić a tu czym dalej tym gorzej :szok: gosia a ty wychodzisz za mąż za niedługoooo????? teraz dopiero na suwaczek spojrzalam ;-)

Alicja moja w ciągu dnia pada mi dwa razy ok.10-11 i później 15-16.. staram się ją wybudzać jak za długo śpi żeby mi późneij nie harcowała w nocy :-D z jednej strony ci zazdroszczę że możesz karmić jeszcze (.) .. i podziwiam że tyle dajesz radę !!! :tak:

a ja mam całe pomieszczenie gospodarcze w praniu.. nastawiła kilka pralek i jutro czeka mnie prasowanie bleee :-( ale przynajmniej już mam gotowy obiadek dla alusi na jutro także chociaż to z głowy :tak:
 
JA już troszkę ciuszków sprzedałam po Julce Wózek miałam 3w1 takze jeszcze w spacerówce sie bujamy Jak będę sprzedawała to cały komplet U mnie w Wieluniu jest sklep gdzie są ciuszki z Anglii Można tam kupić świetne tanie ciuszki Jest też jeden taki z używaną odzieżą też z Anglii To są moje ulubione ciuszki Ja też jestem obkupiona na zimę Muszę pomyśleć tylko o jakiś kozaczkach dla Julki bo na razie jest bez butów :p
 
cześć dziewczyny ;)

po rozmowie nawet pozytywne odczucia choć wiadomo dadzą znać w przyszłym tygodniu...

U Nas Adaś ma ząbkowania ciąg dalszy, dolne dwójki się pchają.... prześwitują... ale kto wie ile to będzie trwać. Marudny przez to, że ojojoj. Na szczęście jest poprawa z zasypianiem ;) Nocki wiadomo z pobudkami.... na przytulenie pogłaskanie... jakoś po woli dajemy radę go przetrzymać choćby do tej 5 na butlę mleka...

A ja dziś w planach mam sprzątanie, mycie okien itp itd... echhhh

ale najpierw kawa :)

Pozdrawiamy
 
witajcie :-)
moja ala właśnie udaje się na drzemkę także mam chwileczkę dla siebie :tak:

agaagaaga14 my też właśnie mamy wózek 3w1 i bardzo chwalę sobie spacerówkę.. póki co nie kupuję wózka typu parasolka bo jest mi zbędny.. fakt że mój wózek to landara potężna ale na nasze wiejskie kręte i piaszczyste drogi to zbawienne :-D ja mam też swój ulubiony ciucholand ;-) zawsze coś tam dla małej wyszperam ;-) a kozaczki kupiłam w tesco bo póki mała jeszcze nie drepta to od zawsze tam kupuję.. ceny w miarę i nawet ładne mają te kolekcje ;-) na ciuchach duuużo oszczędzam więc butki chcę jej nowe kupować nawet jeśli jeszcze nie chodzi ;-) a za kozaczki dalam coś koło 25 zł bo akurat była jakaś przecena.. być może to wzór z tamtego sezonu ale ala mam nadzieję się nie pogniewa :-D

alicja32 to tak jak ja! ja ciuszki mam wyprane, poodplamiane i wyprasowane - złożone w kartonach rozmiarami :-) mam nadzieję że wkrótce się przydadzą :-D

afja-anetka ojj u nas jeszcze dwójek dolnych nie widać ale aż się boję co to będzie.. u nas dzisiaj w nocy dwie pobudki więc pewnie cisza przed burzą bo górna jedynka idzie do nas baaardzo wielkimi krokami.. smacznej kawki i owocnych porządków bo widze że takie jesienno-zimowe jak w planach pucowanie okien :-D


a ja ostatnio kupiłam ali używany śpiworek 12-18 m-cy do spania Disneya.. i dalam ją dzisiaj pierwszy raz do niego.. ona to taki jaś wędrowniś po całym łóżeczku w nocy lata więc myślałam że nie przejdzie sposób ze śpiworkiem.. ale o dziwo dała radę całą noc - i cieszę się bo kurcze zawsze nóżki miała zimne a dzisiaj taka cieplusia się obudziła to i pewnie sie jej smacznie spało niż pod kocykiem z którego non stop mi się rozkopywała :-( my dzisiaj mamy też dzień zalatany.. pewnie dużo czasu spędzimy na grobach.. jak pewnie większość z was.. buziaki dziewczynki ;-)
 
reklama
caroline no u nas juz osiem zeboli gorne i dolne 1 i2 a teraz kly ida juz jest koszmar ;/ No czas leci tak szybko chce schudnc 7 kilo a ja nadal kp juz nie tak czesto ale nie umiem schudnac woda sie zatrzymuje wiec bede pyza. Suknie mam kupiona ale najbardziej to pogody sie boje bo to 1 marca wrrrr. Wlasnie poszukuje Milci suknie i nie wim gdzie kupic

Alicja ja mam tylko rozowe schowane bo uniwersalne siostrze dalam ;) wiec chlopczyk jakby byl za pare lat to nie wiem pewnie siostrze powiem niech schowa ;)

No ja tez musze kupic buty juz mam wypatrzone za 45 ale przejde sie do tesco albo hm po emo jeszcze nie wiem.kurtke kupilam w lidlu mieli po 45 zloty grube polecam a kombinezon tesciowa z moim kupili to tez mam . Wg to boje sie dzisiejszej nocy Mili wstala wczoraj o 23 i tak krzyczala godz nie umialam jej uspokoic bidulki wiec dalam czopka i przespala do rana bidulki te nasze mecza sie z tymi zebolami ahhhh

Afja nadal kciuki zacisniete
Agaagagaga no my mamy 3w1 tez to trzymam dalej te ciucholandy to naprwde fajne sprawy ;)
 
Do góry