reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

ooo, a ja sobie tak od niechcenia weszłam na BB (bo u taty na kompie została mi jeszcze zakładka z czasów ciąży :)), a tu widzę, że forum żyje!
ja też bym chciała w przyszłym roku zacząć starać się i rodzeństwo dla Laurci. i tak sobie często myślę, jak to będzie już inaczej przy drugim dzieciaczku. chyba fajniej, bo nie będzie tyle stresu, a dzięki temu będę czerpała więcej przyjemności z macierzyństwa :)
 
reklama
Witam Was! Jestem mamą z grudnia 2012 a mam nadzieję być mamą 2014. Aktualnie piszę pracę mgr na temat uprawnień pracowniczych związanych z rodzicielstwem. Mam wielką prośbę do tych z Was które są już mamami lub są w ciąży a równocześnie są osobami pracującymi lub przebywającymi na chorobowym/macierzyńskim/wychowawczym o wypełnienie mojej ankiety. Będę Wam niezmiernie wdzięczna!!! Prosiłabym tylko o dokładne czytanie odpowiedzi przed udzieleniem ostatecznej odpowiedzi. A oto link do ankiety Ankieta - UPRAWNIENIA PRACOWNIKÓW ZWIĄZANE Z RODZICIELSTWEM
 
agaagaaga14 aj tam wspomnienia, ja wiem, że teraz tam jesteśmy ale tu też można czasem zajrzeć coś napisać....
bo miło faktycznie;)

U Nas tragedia z zasypianiem... ;(
Ja już nie daję rady, płaczę(ja) przy każdej drzemce....... a on to się zanosi....
Wiem, że to minie... lada dzień ;)
 
hej dziewczyny :)
Jaka miła niespodzianka.. zaglądam tutaj a tu już plany u niektórych na drugie dziecko..:) fajnie.. ja na razie nie planuję bo kurcze cały czas nas jakieś kłopoty dopadają :(
oczywiście z Teośkiem wszystko ok.- no poza tym że ostatnio o mały włos a pozbyłby się zęba :/ na dodatek jedynki!!! jest krzywa ale się trzyma... w ogóle mój to jest tak ruchliwy a złośnik ze już nie wiem po kim to ma.. :(

Ja myśle że jak już teraz lato przeszło to częściej bedzie sie tutaj zaglądać.

Caroline- szacun dla Ciebie. juz na sylwka planujesz nastepne... fajnie:) mój lekarz z akażdym razem co przyjdę pyta czy jestem już w ciąży. :) raz nawet przy badaniu zażartował - Asia ty jesteś w ciaży!!!. dziewczyny serce to wypadłoby mi z klatki.. a on miał niezły ubaw...

Malinka- chyba będzie cieżko wycelować- bo jak się chce to nigdy nie można trafić..

Afja-Anetka- dasz radę.. u mnie kłopot ze spaniem nocnym.. do 23 spi ale później pobudki co 2 godziny ;/ ledwo co zasnę znowu płacz..ale - nie chce zapeszać od 4 dni jest jakby lepiej
tylko 2 pobudki.. oby tak dalej.. u Ciebie też na pewno się unormuje...

a jak tam u reszty dziewczyn. jak maluchy..przesypiają już całe noce? a może chodzi już któryś?

pozdrawiamy:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny z Lodzi i Zgierza oraz okolic

Zapraszam na sesje zdjeciowe. Zaczelo sie u mnie od zostania mama ponad rok temu, wiec wiem jak wpolpracowac z maluszkami oraz z tymi juz nieco odrosnietymi tez.
Zdjęcia wykonuję w okolicy Strykowa, Łodzi i Zgierza.
Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć http://www.mozefotke.blogpot.com
 
Ostatnia edycja:
Do góry