reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
Hej dziewczyny, u mnie brak większych objawów czasami mdłości rano lub w nocy jak się przebudzę. U mnie tez mogły by być bliźniaki, siostra mojej mamy miała i babcia mojego męża, ale skoro lekarz nic nie mówił ok 6 tyg. to raczej pojedyncza ciąża ? Następna wizyta dopiero 11.06 a ja już bym chciała iść :-( .
 
No a ja mam wizytę 05.06 bo plamie i duphostan biorę i ze względu na to muszę przyjsc do kontroli mam nadziej ze będzie dobrze i nie będę musiała znowu za 2tyg. iść bo będę musiała zacząć chodzić państwowo w końcu bo finansowo nie wydołam 300zł miesięcznie.Ale grunt to pozytywne myślenie:happy:


ticker.php
 
Bell83 fajny ja mam dzienniczek z poprzednie ciąży jest co wspominać i porównywać :)
Już pomału mija. Dla mnie najważniejsze jest to że moj organizm nie walczy z dzieckiem (antygen D ujemny:) mam niezgodność rh z mężem niby szczepionkę po pierwszym dostałam ale trzeba zawsze uważać przy kolejnej ciąży.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja studiuje w Siedlcach (no obecnie dziekanka ) na UHP w marcu wracam na studia a w czerwcu obrona dosyć ciekawie rok mi się zacznie:):-) Mąz obiecał mi na zjazdy ze mną jeździć mam nadzieje że się nie wykręci;-)
 
Do góry