reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Kaja super wiesci, dobrze rozumiem ze 2 serduszka bily na wizycie? masz zdjecie usg z wizyty? jak tak to zamiesc je z przyjemnoscia poogladamy :)

a mi dzis rano slabo sie w kuchni zrobilo az musialam wyjsc i sie polozyc bo bym za chwile zemdlala. Bailo przed oczami sie zrobilo i glucho w glowie. Na szczescie juz jest ok, wymiotow brak, mdlosci tez specjalnie nie ma, w ciagu dnia czuje sie normalnie :)
 
reklama
Cześć Mamusie :-)

Dziś było pierwsze usg i ..... szok! :szok: Zachodzi poważne podejrzenie ciąży bliźniaczej!!! Za ok 3 tyg. okaże się czy naprawdę będą bliźniaki czy wystąpi syndrom znikającego bliźniaka. W każdym razie serduszka biją jak dzwony póki co. Siedzimy z mężem i nie możemy uwierzyć!!!

Wow:) Ja w sumie też się trochę tego obawiam bo mój mąż ma brata bliźniaka i moja babcia też...wolałabym jednak nie...

Cześć
Kaja28 gratuluję podwójnego szczęścia:) U mnie ciąża przebiega narazie spokojnie. Nie mam mdłości ani wymiotów, ogólnie oprócz senności czuję się nieźle oby tak dalej! Jutro mam wizytę u lekarza trzymajcie kciuki!

U mnie to samo:) Też mam jutro wizyte:)
 
mysiak trzymam za Ciebie kciuki kochana, na pewno będzie dobrze, tule mocno
dotka a więc dziś czeka mnie pieczenie ;-)
szylwias martwiłam się, że coś jest nie tak, ale skoro niektóre z nas tak mają to wszystko jest ok
hunianka piłam multiwitaminę w tabletkach musujących, ale się skończyła w czwartek więc może to brak magnezu tak jak piszesz, dzisiaj polecę do apteki i zobaczymy, czy będzie dalej męczyć...
milusia mnie też tak okropnie ssie, mam takie okropne napady głodu, a jak niczego nie zjem to cała się aż trzęsę, próbowałam jeść kostkę czekolady, żeby oszukać organizm, że dostał coś kalorycznego, ale nie działa... jak tak będzie przez całą ciążę to tak przytyję, że będę chyba największa na tym forum ;-) też miałam kiedyś skręcony kręgosłup w odcinku szyjnym i do teraz czuję tam zmiany pogody i nie tylko. Ciężko jest czasem wytrzymać z bólu i nic na to nie pomaga, no może bardzo gorąca kąpiel, która w tym stanie jest niewskazana:-( ale przy zmianach ciśnienia np. to tylko cierpliwość i nierzadko płacz...
traschka obie jesteśmy na półmetku do drugiego trymestru, a czas przecież czasem pędzi, nawet się nie zorientujemy, a już będzie cudownie ;-) ale z tym dyskiem... nie potrafię sobie tego wyobrazić i podziwiam, że to wytrzymałaś
kaja28 gratuluję dwóch serduszek :-)
ada powodzenia u lekarza, pamiętaj, żeby zdać nam relacje ;-) ogórkowa to moja ulubiona zupa, więc chyba dziś piekę ciasto i gotuję ogórkową :blink:
Abby, lanjaa czekamy na relacje
 
Witam Drogie Mamusie!


Mysiak trzymaj się Kochana mocno, leż i odpoczywaj!!
mam nadzieję, że to tylko strachy i wszystko będzie dobrze!


Cluue trzymam kciuki już od wczoraj:) daj koniecznie znać co i jak;]


Kaja 28 wow gratuluje podwójnego szczęścia:D


Ja mam pełno energii i werwy wczoraj się nachodziłam i narobiłam aż mnie zaczęło boleć jak na okres:((


wiem, że to głupie ale martwi mnie to, że tak praktycznie nie mam objawów bo w pierwszej ciąży wymiotowałam, wszystko mnie bolało, mdlałam itp. a teraz nic...


Od wczoraj mam mega chęć na ogórki małosolne ale jaką, ostatnio nawet kupiłam 4 szt. za 7 zł szok! No i przerzuciłam się na Inke Karmelową pyychotka;)

Zazdroszcze Wam wizyt ja jeszcze musze czekać 2,5 tyg.:((
 
Witam

mysiak trzymam kciuki za Ciebie..

Kaja gratulacje:-)

Cluue trzymam kciuki:-)

Dziewczyny wyabczcie, że tak z doskoku ale czuje się fatalnie.. Jakaś jelitówka mnie dopadła.. Poprostu już sama nie wiem, co ze sobą zrobić.. Ból zolądka straszny.. Uciekam się położyć..
A i prosze o trzymanie mocno kciuków, dziś o 14.40 wizyta.. Ależ się denerwuje
 
dotka85: Ciąża jest młoda (raz pokazało 6 t.,3 dni, raz 7 t.,5 dni); lekarz, u którego byliśmy jest bardzo doświadczony i powiedział, że ewidentnie coś mu się nakłada. Ja leżałam i tylko gapiłam się na tę migającą kropeczkę na ekranie, za to mąż słuchał i oglądał razem z lekarzem. Odgłosy serduszka były mocne, ale przebijało jaby jeszcze jedno serduszko. To wyglądało tak, jakby się druga kropeczka schowała za pierwszą. Za ok miesiąc powinno się wszystko wyjaśnić. 11.06 idę na spotkanie z midwife i umówi mnie na usg. Jeśli to usg będzie dokładne i potwierdzi bądź wykluczy w 100% ciążę bliźniaczą, to ok. Jeśli nie, pojedziemy do Londynu, tam też przyjmuje nasz lekarz i ma w gabinecie super usg, na którym będzie wszystko widać.
Zdjęcie mam, ale tylko wydruk, a skanera brak :( także się nie pochwalę.

lanjaa: Widzisz, a u nas zaskoczenie jest ogromne, bo ani u mnie ani u męża w rodzinie bliźniaków nie ma. Znaleźliśmy raport robiony niedawno w USA, że coraz więcej ciąż mnogich jest spowodowanych przyjmowaniem przez pary suplementów wspomagających zapłodnienie. A my oczywiście to stosowaliśmy :)

bella83, titilaya: Dzięki dziewczyny :) Mamy z mężem nadzieję, że nie będzie to syndrom znikającego bliźniaka.
 
Kaja ok dzieki za relacje, a ne masz aparatu zeby cyknac fotke? :)
jesli w jednym pecherzyku sa to chyba bedziesz miala jednojajowe:)
 
reklama
Wiecie co dziewczynki ja odkryłam właśnie, że mam termin na 31 stycznia! Będę chyba ostatnią styczniówką;]

ale jak dopadnie mnie cholestaza to urodzę wcześniej jak ostatnio hihi
 
Do góry